Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 




Последние новости
Последние новости
Быть сильными в условиях кризиса
25.05.2015р.

Международные финансовые организации и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Agri Invest Forum
02.04.2015р.

Какой будет экспортная стратегия агробизнеса...

5156
29.06.2010р. |
З турботою про споживача

До чого прямує покупець, зайшовши в продуктовий відділ супермаркету? Звичайно ж, до вітрини. І хоча холодильні вітрини – тільки частина холодильного устаткування (також торгові точки експлуатують холодильні шафи і камери, морозильні ванни і скрині, охолоджувальні стелажі), без них складно уявити собі торгівлю продуктами харчування.

У Харкові уже понад десяти років працює компанія «Ремхладомонтаж», яка спеціалізується на випуску торговельного холодильного обладнання. Розмовляємо з комерційним директором компанії  Ігорем Сватовським (на знімку).

– Ігоре Івановичу, які температурні режими використовують для зберігання продуктів харчування?

– Є стандартні температурні режими, які можуть підтримуватися у холодильних вітринах. Найпоширеніші з них – це середньотемпературні вітрини, які працюють при температурах від 0 до +8°С. У них зберігають незаморожені продукти: ковбасні вироби, молочні продукти, сири, напівфабрикати, салати. Для демонстрації і короткочасного зберігання попередньо заморожених продуктів використовують низькотемпературні вітрини, які підтримують температуру в діапазоні від -12˚ до –15°С. А для продуктів глибокого заморожування використовують низькотемпературні вітрини, що працюють у температурному режимі від –18 до –20°С. Також є й комбіновані вітрини, які поєднують властивості середньо- і низькотемпературних, і працюють у діапазоні від –5 до +5°С.

Для кондитерських виробів випускають спеціальні вітрини з температурою в межах від +1 до +8°С. Так, магазини, здебільшого, використовують закриті скляні вітрини, в яких товар одночасно демонструють та короткочасно зберігають. А ось для супермаркетів, магазинів самообслуговування розроблено холодильні вітрини з відкритою зовнішньою поверхнею.

– Які параметри є важливими при виборі холодильного обладнання?

– Внутрішня поверхня холодильного обладнання контактує з харчовими продуктами, тому як матеріал виробники, переважно, використовують: оцинковану сталь, харчовий алюміній, нержавіючу сталь, харчовий пластик. Також важливим параметром є глибина викладення. І тут теж є градація: вузькі вітрини – до 50…55 см, середні – 60…75 см, широкі – 80…92 см. Зазначу, що вітрина з можливістю викладення більшої кількості продуктів швидше окупиться.

Перед підприємцями стоїть питання – яким повинно бути холодильне устаткування: з виносним чи вбудованим агрегатом? Обладнання з вбудованою системою вироблення холоду мають свій автономний компресор і конденсатор. Натомість виносні системи відрізняються тим, що загальний холодильний агрегат для всього устаткування винесено за межі торгового залу. Вбудований холод доречний у магазинах з торговою площею – до 400 м2. Серед переваг цього обладнання – помірна вартість й простота монтажу, недоліків – вищий рівень шуму та необхідність використання додаткового кондиціонування торгового залу.

– Ігоре Івановичу, за яким принципом працюють холодильні вітрини?

– У холодильних вітринах для підтримки заданої температури в об’ємі камери використовують принцип природної або примусової циркуляції повітря. В обладнанні зі статичним принципом охолодження повітря від випарника самостійно опускається на виставкову площину. А в обладнанні із динамічним охолодженням примусове переміщення повітряних мас забезпечують вентилятори, які розподіляють охолоджене повітря в об’ємі всієї вітрини. З примусовою циркуляцією холод розподіляється рівномірніше, що може викликати ефект «звітрювання» нерозфасованих продуктів і збільшує вартість холодильного устаткування. Важливою перевагою обладнання з динамічним охолодженням є більша порівняно зі статичним виставкова площа.

– Якого типу обладнання пропонує ваша компанія?

– Холодильне устаткування, яке випускає«Ремхолодомонтаж», нараховує десятки найменувань продукції: холодильні і морозильні вітрини (а також і кондитерські), морозильні ванни, холодильні і морозильні шафи та камери, охолоджувальні стелажі та столи тощо.

Наше підприємство має багаторічний досвід у виробництві холодильного торгового обладнання, зокрема середньої та малої потужності. До цієї групи входять збірні холодильні камери, призначені для довготривалого чи короткотривалого зберігання продуктів на складі чи в підсобному приміщенні. Вони складаються із подвійного металевого корпуса, проміжний простір якого заповнено термоізоляційним матеріалом. В камері за допомогою холодильної установки підтримується задана температура, а двері можна обладнувати міні-нагрівачем.

Холодильні шафи різної модифікації мають необхідну кількість поличок в об’ємі камери. Двері шаф можна зачиняти дистанційним ключем, розсувати чи розкривати, також можлива й функція авто розморожування випарника.

Холодильні вітрини й прилавки поділяють на декілька варіантів виконання за кліматичними умовами експлуатації. Найбільше поширені із них розраховані на температуру навколишнього середовища не більше +30°С, та для роботи у південних районах, де температура може сягати до +40°С.

– Розкажіть, будь ласка, детальніше про холодильні вітрини, які мають неабиякий попит.

– Холодильні вітрини – це основний напрям діяльності компанії. Ми пропонуємо обладнання із вбудованими агрегатами для магазинів самообслуговування площею до 500 м2, пристінні стелажі та малогабаритні холодильні вітрини, які можна використовувати й на ринках. Окрім того, маємо змогу виробляти й обладнання під централізоване холодопостачання.

Ми використовуємо холодильні агрегати найкращої європейської якості – «Danfoss TOV» чи «L'UNITE HERMETIQUE». На малогабаритні вітрини ставимо компресори білоруського виробництва «Атлант».

Холодильне обладнання виготовляється на основі просторової металево-трубчастої конструкції, яка забезпечує устаткуванню міцність та довговічність. Корпуси вітрин виготовляємо із оцинкованої сталі з ПВХ-покриттям, а бокові панелі – з ударостійкого АВS-пластику. Для теплоізоляції корпуса і бокових панелей використовуємо пінополіуретан, що забезпечує задані температурні режими й економічність експлуатації обладнання.

Холодильне обладнання можна виконувати у варіантах із статичним і динамічним охолодженням. Керування режимами роботи агрегатів здійснюється за допомогою термостатів чи електронних пультів керування, які створюють можливість для автоматичного відтаювання випарників.

Окрім стандартних моделей, компанія «Ремхолодомонтаж» випускає обладнання на замовлення, також з кутовими елементами й нестандартних розмірів. Робочі поверхні можемо виконувати не тільки з оцинкованого металу чи нержавіючої сталі, а й з каменю.

«Ремхладомонтаж» постійно вдосконалює конструкцію холодильного обладнання, технології виробництва, відповідно до новітніх тенденцій галузі.

– Ігоре Івановичу, які новинки ви представили на виставці?

– Щодо новинок, то цьогоріч ми презентували один із нових видів холодильних вітрин модельного ряду «Арктика». Особливість цих вітрин полягає у вдосконаленій конструкції випарника та підвищеній холодопродуктивності агрегату, що дає змогу збільшити площу викладання товарів і витримувати температурний режим в охолоджувальному об’ємі в межах від –2 до +5°С. Якість вітрин «Арктика» високо оцінюють наші замовники.

Мар’яна ШУСТИК

Теги и ключевые фразы
температурній режим зберігання в ковбасних вітринах, ремхолодомонтаж, холодильна вітрина б у, Температурні режими зберігання продуктів, як запонити виробничі потужності підприємства, компресори білоруськоговиробництва, про холодильні вітрини, із чого виконані двеоі холодильної вітрини, температурний режим зберігання продуктів, Переваги виносного холодильного устаткування
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати



   



Інші статті
19.04.2011р.

Приватному виноробу для благородних напоїв

Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.

15.03.2011р.

Фрукти й овочі сонячної Македонії

Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.

Більше статей за тегами
Предложения, которые могут Вас заинтересовать
Більше пропозицій за тегами

При использовании материалов ссылка на www.harchovyk.com (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.