Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Последние новости
Последние новости
Быть сильными в условиях кризиса
25.05.2015р.

Международные финансовые организации и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Новые прибыльные идеи для Вашего бизнеса на форуме «IFFIP»
17.04.2015р.

Международный форум пищевой промышленности и...

Agri Invest Forum
02.04.2015р.

Какой будет экспортная стратегия агробизнеса...

24670
07.09.2007р. |
Ємності для швидкого охолодження молока

Щоб зберегти якість молока та запобігти його скисанню, необхідно провести якісну первинну обробку цього свіжонадоєного продукту. Технологічний процес такої обробки передбачає приймання молока, облік його кількості, охолодження і короткотермінове зберігання та транспортування для подальшої переробки.

З 1998 року ПП „Волощук” представляло інтереси однієї французької фірми в Україні. Вже нині це окрема структура – постачальник охолоджувачів для молока, виробничі площі якої розташовані на Закарпатті в м. Хуст.

„Нині ми є ремонтною, підготовчою і сервісною базою. Наша продукція вдало просувається та реалізується в Україні, – розповідає підприємець п. Волощук. –  Ми продаємо холодильні установки для охолодження молока французького, бельгійського та грецького виробництва. Реалізуємо як нові, так і вживані охолоджувачі молока з новими агрегатними групами французького складання фірми UniteHermetique.

Маємо в асортименті охолоджувачі прямого і непрямого охолодження – накопичування льоду з можливістю під’єднувати попереднє охолодження з 35ºС до 16–19ºС за 3–5 хв. і до охолодження 4–6ºС протягом 25–30 хв”.

Усе пропоноване обладнання розраховане на максимальне охолодження, адже від цього залежатиме швидкість збирання молока та швидкість охолодження. 

 

П. Волощук розповів також, що раніше спостерігалися позитивні продажі вживаного обладнання. Вже нині пропорція продаж нового і вживаного устаткування становить 50/50%.

 

Окрім того, ПП „Волощук” представляє інтереси відомої у світі грецької фірми „Інокс-ценр”, обладнання якої продають на українському ринку вже 2 роки. „Деяке обладнання цієї фірми ми складаємо тут, доукомплектовуємо необхідними запчастинами, зокрема, французького виробництва. – розповідає п. Волощук. – Наше обладнання відрізняється між собою за ємністю. Випускаємо ємності від 100 літрів. Важливим є те, що пропорція діаметра випарювача,  через який відбувається охолодження молока, і висоти ємності повинні відповідати певним нормам для однакової частоти охолодження.

Нашими клієнтами є як великі, так і малі молочні та молокопереробні підприємства з усієї України, в тому числі й дрібні фермери, які мають небагато голів худоби, зокрема, ТОВ „Сири Волині” (ТМ „Роси”), МГ „Галичина”, ВАТ „Первомайський молокозавод”, молокозавод „Нова Одеса”, ДП «Мілкі-ленд Україна», ВАТ «Ковельмолоко», „Продукти України”, СП „Скомекс” та ін.”.

Кожна механіка потребує постійного догляду, переналагодження тощо. ПП „Волощук” бере на себе відповідальність за сервісне обслуговування обладнання, а також проводить безкоштовне стажування працівників компаній, з якими працює.

У планах підприємства – завершення підготовчого етапу роботи з бельгійською фірмою „Пако”, що спеціалізується на відкритих та закритих ємностях для охолодження молока. Це великі охолоджувачі з централізованою системою збору молока та промивання цього холодильника в асептичних умовах. З наступного сезону ПП „Волощук” продаватиме нове бельгійське устаткування на українському ринку.

Оксана Сворик

Теги и ключевые фразы
Купить випарювач молока, , холодильник для охолодження молока, холодільнік як бочка для охолодженя молока, танкери охолоджувачі молока, куплю ємніть для охолодженн молока, холодильне обладнання на молоко, купити танкер для охолодження молока, купить холодильну установку на молоко, ціна на холодильне обладнання длямолока
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати   Інші статті
24.12.2010р.

Від проекту до здавання під ключ

Серед підприємств, здатних якісно виконати весь комплекс робіт – від проектування до здавання під ключ як невеличких забійних пунктів, переробних цехів, так і потужних м’ясокомбінатів, чільне місце посідає «Консорціум «Кентавр».

24.12.2010р.

Для якісної оцінки молока 1

Український ринок обладнання для аналізу молока представлений переважно продукцією закордонного виробництва. У нас її пропонують або дочірні підприємства, або компанії-представники чи дистриб’ютори. Для порівняння різновидів, функцій та можливостей аналізаторів молока проведено короткий огляд цього обладнання на українському ринку.

Більше статей за тегами

При использовании материалов ссылка на www.harchovyk.com (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.