Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

Новини
Це найбільш повні і достовірні дані про учасників вітчизняного м'ясjпереробного ринку України.

період з липня по вересень 2019 року Україна імпортувала 6,8 тис. тонн яблука. Мова йде про найбільший обсяг імпорту у вказаний період принаймні за останні три роки.

Більше новин за тегами
Статті

Одним із передових методів підвищення харчової цінності борошна є використання сухої пшеничної клейковини (СПК). Це не лише білковий збагачувач борошна, а й натуральний наповнювач,...

Більше статей за тегами
1404
31.01.2014р.
Імпорт ковбасних виробів скоротився майже на третину
М'ясопереробні підприємства відзначають зниження попиту на м'ясо- ковбасні вироби.Це пов'язано з низькою купівельною спроможністю українського населення.

За результатами одинадцяти місяців 2013 імпорт ковбасних виробів в Україні скоротився майже на 30%, а їх експорт знизився на 13%. Про це повідомили в асоціації "Український клуб аграрного бізнесу"(УКАБ) .

За січень- листопад минулого року в Україну було ввезено 0,9 тис. т м'ясо-ковбасних виробів, на загальну суму 5,5 млн. дол США . Помітно змінилася географія імпорту: якщо у 2012 році половина ковбасних виробів надходила з Білорусі , то минулого року більше ковбасних виробів було імпортовано з країн Європейського Союзу, таких як Італія, Іспанія, Польща, Словаччина. Імпорт з Білорусі склав лише 13% від загальної кількості ввезеної ковбасної продукції.
Експорт м'ясо- ковбасних виробів за одинадцять місяців минулого року склав 1,3 тис. т, що в грошовому вираженні становить 5,6 млн. дол США . Таким чином , сальдо зовнішньої торгівлі м'ясо- ковбасними виробами хоч і невелике , але все ще залишається позитивним. Основними зовнішніми ринками збуту для українських ковбас зараз є Росія (68%) і Молдова (30%).

За даними Держстату, за минулий рік в Україні було виготовлено 285,7 тис. т. ковбасних виробів, що на 1 % менше, ніж у 2012 році. Слід зазначити , що загальне виробництво м'яса в Україні за 2013 виросло на 8,5 %, проте, як бачимо, дане зростання не позначився на ковбасних виробах. Найбільшу частку в структурі виробництва посіли варені ковбаси , сосиски і сардельки - 65 %. Їх виробництво торік зросло на 0,4 % і склало 185 тис. т.

"М'ясопереробні підприємства відзначають зниження попиту на м'ясо- ковбасні вироби . Це пов'язано з низькою купівельною спроможністю українського населення , для якого ковбаси мало не в першу чергу стають предметом економії . Крім цього, в останні роки переваги споживачів зміщуються в бік споживання безпосередньо м'яса. Те тобто, з одного боку, м'ясопереробні підприємства мають можливості купити якісне вітчизняне м'ясо за доступними цінами, а з іншого боку - недостатній попит не дає їм можливості нарощувати виробництво. Вихід на нові зовнішні ринки також є утрудненим, адже передбачає багато дозвільних документів , вартість яких значно здорожує українську продукцію на зовнішніх ринках ", - повідомила експерт аграрних ринків УКАБ Аліна Жарко.
Теги та ключові фрази
www.harchovyk.com
Більше новин за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друкуКоментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.