Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
300 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Вино

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

 
Пошук
Пошук
1 2 3 4 ... 6   наступна>
16.02.2018р.

ЧОМУ GLUTEN FREE

Останні п’ять років безглютенова продукція стає частиною культури харчування у світі. Прогнозується, що з року в рік попит і продаж цієї продукції зростатимуть.

 
09.09.2016р.

INPRODMASH/UPAKOVKA''2016

Всеукраїнський тиждень харчових технологій, важливішою складовою якого є провідні виставки харчової промисловості України INPRODMASH і UPAKOVKA, стартує 13 вересня 2016.

 
05.08.2015р.

Listex.info поможет найти нужные товары и продукты

В Рунете появилась новая система поиска товаров в продовольственном и непродовольственном сегментах рынка Listex.info. Команда разработчиков внедрила в поисковик все характеристики и атрибуты, необходимые для FMCG-рынка. На портале уже доступны для поиска более 30 тысяч товаров, однако на этом ассортимент не ограничится, поскольку сайт непрерывно расширяется.

 
28.01.2015р.

Календар ХАРЧОВИКА'2015

Інформація про галузеві заходи на харчовому ринку - виставки, конференції.

 
12.08.2014р.

Де взяти гроші Україні в сучасних умовах?

Оскільки одним із пріоритетних напрямів економічного розвитку на сучасному етапі Україна визначила галузь виробництва продуктів харчування і ставить перед собою амбітні цілі щодо суттєвого збільшення її випуску і розширення асортименту, то дієвою буде така пропозиція: Введення економічної пільги у вигляді зниження податку на додану вартість до 10% для підприємств харчової промисловості, що випускають продукти харчування, збагачені вітамінами і мінеральними речовинами.

 
20.06.2014р.

Цукрові заводи вироблятимуть газ?

Нещодавно відбулася зустріч міністра агрополітики і продовольства Ігоря Швайки з представниками цукрової галузі, у результаті якої було підписано Меморандум між Міністерством аграрної політики і продовольства України та Національною асоціацією цукровиків України «Укрцукор».

 
06.05.2011р.

Український фермер – взірець досконалого господарювання?

Винесене у заголовок речення можна було б написати без знаків запитання у кінці якщо… Якщо б вітчизняні ферми були обладнані усім необхідним якісним сучасним устаткуванням. Якщо б продуктивність фермерських господарств була вищою середньоєвропейського показника. Якщо б на ринках, у магазинах та супермаркетах були продукти українського фермерства цілий рік. Якщо б вітчизняні фермери були впевнені, що їхні бізнес не просто прибутковий нині, а буде таким і завтра… І ще багато якщо…На разі ж маємо те, що маємо…

 
11.02.2011р.

ТМ «ZIC» – вища проба

Нині на ринку олив та мастил представлена продукція багатьох вітчизняних та іноземних виробників. Перед споживачами постає непроста проблема вибору за такими критеріями: оливи і мастила мають бути високоякісними і за доступною ціною. Саме таку продукцію пропонує компанія «Промислові мастила», яка входить до корпорації «Image Оil Invest».

 
24.12.2010р.

Детальніше про альгінат натрію

Виробляють альгінат натрію із червоних і бурих водоростей, що добувають в акваторіях Філіппін та Індонезії. Основними виробниками альгінату натрію є США, Франція, Китай, Японія, а також невелику частину виготовляють у Чилі, Росії, Індії.

 
23.12.2010р.

Крохмалю, на жаль, бракуватиме

Раніше на 18 заводах України виробляли близько 60 тис. т крохмалю на рік – картопляного і кукурудзяного порівну. Нині неймовірними зусиллями вичавлюють лише 2 тис. т крохмалю, що, певна річ, не задовольняє усіх потреб.

 
08.07.2010р.

Володимир Попов: «Пироги має пекти пекар…»

М’ясна індустрія України переживає не найкращі свої часи. Однак дефіциту м’яса та м’ясних виробів населення не відчуває. З чим це пов’язано? В якому стані перебувають вітчизняні м’ясопереробні підприємства? Які перспективи подальшого розвитку м’ясної індустрії України? Ці та інші питання були темою розмови нашого кореспондента з директором Національної асоціації виробничників м’яса і м’ясопродуктів України Володимиром Поповим.

 
30.06.2010р.

Перспективи ринку тваринництва

Про розвиток м’ясопереробної промисловості, проблеми та шляхи їх вирішення розповідає інженер-технолог заводу харчового машинобудування «МілаМ» Михайло Андрєєв.

 
30.06.2010р.

Чи солодке життя у цукровиків України?

Враховуючи стан вітчизняної цукрової галузі, запитання, винесене у заголовок, – риторичне. Останніми роками водночас зі скороченням кількості заводів з переробки цукрових буряків спостерігається тенденція до припинення виробництва цукру в окремих регіонах.

 
30.06.2010р.

Переваги, якими Україна мала б скористатися

Споконвіку люди розуміли, що худоба – це багатство, а тваринництво – це основа села. Натомість з 90-х років минулого століття в Україні розпочався і досі триває занепад тваринництва. Упродовж цього періоду поголів’я великої рогатої худоби зменшилося у більш, ніж чотири рази, майже втричі скоротилося поголів’я свиней, а поголів’я птиці, хоч і знизилося у 1,6 разу, проте останніми роками розвивається найдинамічніше.

 
29.06.2010р.

І здорово, і смачно від природи

Природне багатство потрібно використовувати з користю, аби зберегти його цінність. Упродовж більше ніж 10-річної діяльності в компанії «Сумифітофармація» понад 270 трав, квітів та природних компонентів використовують з розумом: як лікарські трави, спеції та приправи, натуральні інгредієнти до фруктових та фіточаїв.

 
25.06.2010р.

Соя – культура майбутнього

Незважаючи на популяризацію сої в Україні, до цього виду продукту з боку співвітчизників є певний острах. Адже спекулювання на тему генномодифікованої продукції навіює острах, та й надмірне використання сої у м’ясних виробах та напівфабрикатах негативно впливає на імідж такої продукції. Однак звинувачувати у цьому сою недоречно – слід закликати до свідомості тих, хто безпосередньо працює у відповідних галузях.

 
11.06.2010р.

Сырок расплавился дважды

Рынок плавленых сыров впервые за несколько лет показал падение — его емкость сократилась на 32%. Потребители утратили интерес к слишком дорогому продукту.

 
31.03.2010р.

Паника на грибном рынке

Возникший в начале года дефицит шампиньонов привел к заполнению рынка импортной продукцией. Причем по цене на порядок дешевле отечественной. Украинские производители в панике.

 
02.03.2010р.

Украина без сладкого. Станет ли сахар дефицитом?

В текущем году во всем мире прогнозируется дефицит сахара, потому цены на него останутся высокими. Эксперты ожидают ощутимый дефицит в Украине уже к концу мая, когда иссякнут прошлогодние остатки. Однако в отраслевой ассоциации считают проблему надуманной: прошлогоднего сахара хватит до июня включительно, а дефицит если и будет иметь место, то только в межсезонье, в июле-августе. Прогнозы же производства в 2010 году более чем оптимистичные - Украине хватит сахара не только для внутренних нужд, но и для продажи на экспорт.

 
08.02.2010р.

Цена доверия

Движение кредитных рейтингов предприятий агропромышленного комплекса в 2009 году.

 
1 2 3 4 ... 6   наступна>
 
 

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.