Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
302 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Вага

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

 
Пошук
Пошук
07.11.2007р.

Спеціальні мастильні матеріали ВЕСНЕМ

На підприємствах харчової промисловості практично неможливо повністю виключити можливість забруднення харчових продуктів при їх виготовленні. Лише використовуючи спеціальні мастильні матеріали для харчової промисловості (допуски USDAH1/USDAH2, NSFH1/ NSFH2) можна виконати вимоги безпеки для здоров’я людини при попередній обробці, виробництві та фасуванні виробів харчової та фармацевтичної промисловості.

 
26.10.2007р.

Что необходимо знать о колесах и роликах. Рекомендации компании ООО «...

Выбор материала колес и роликовых опор в пищевой
промышленности зависит от области применения и
условий эксплуатации колес и роликовых опор (колесо с кронштейном). Например, на тележках или
оборудовании в цехах переработки мяса, птицы или
рыбы используются колеса из полиамида.

 
22.10.2007р.

Важливі «дрібниці»

Якщо добре поміркувати, то у нашому житті найбільшу роль відіграють «дрібниці» – маленькі деталі, на які мало звертають увагу, але внесок яких у загальну справу є неоціненним. У промисловості не можна економити навіть на маленьких деталях. Саме контроль за всіма «дрібницями» дає змогу створити якісний продукт.

 
20.06.2007р.

„Украгропак”: надійне устаткування для молочної та консервної...

Вже протягом 8 років компанія „Украгропак” представляє на українському ринку болгарського виробника – фірму Index 6.

 
12.06.2007р.

Різноманітність пакувального обладнання фірми „ТОКОМ”

ПП „Науково-виробнича фірма ТОКОМ” (заснована в 1995 р.) спеціалізується на виробництві фасувально-пакувального обладнання і вагових дозаторів. Пропонуємо Вашій увазі пакувальний автомат МАПА-1 та пакувальний напівавтомат М1 (МБ1) зелектронними ваговими дозаторами ДВА-1/х, а також новинку фірми – пакувальний напівавтомат НАП-1 з електронним ваговим дозатором ДВА-1.

 
12.06.2007р.

Застосування сервоприводів у пакувальному устаткуванні

Основним функційним вузлом будь-якої лінії упакування сипких продуктів є дозатор. Саме його роботою визначаються головні вихідні характеристики лінії загалом – продуктивність і точність дозування. Розбіжності в конструктивному виконанні дозаторів, у їх механічних і динамічних властивостях, а також організація системи керування відрізняють одні лінії від інших.

 
30.05.2007р.

„Ві-ВА ЛТД” зі стереотипами бореться якістю

Зазвичай, на осінніх представницьких форумах виробники презентують новинки. Завдяки великому скупченню спеціалізованої публіки є шанс ефективно „розкрутити” новий виріб чи обладнання. Що нового запропонувала харчовикам відома фірма „Ві-Ва ЛТД” розповів  Михайло Малаєв, керівника служби маркетингу та збуту.

 
25.05.2007р.

Андрій Лозін: Науковоємну продукцію не можна обкладати податком

Україні, ця галузь досі проголошується пріоритетною для економіки. А про крихкість сировинних економік і їх слабку конкурентоспроможність на світовому ринку йдеться й у цьогорічному звіті Світового банку.

 
24.05.2007р.

Чим транспортувати сипкі продукти

У різних галузях промисловості виникає потреба переміщувати сипкі продукти на різні відстані як у горизонтальному, так і у вертикальному та нахиленому станах. Така потреба пов’язана, зазвичай, з технологічним циклом і має на меті механізувати процес.

 
23.05.2007р.

Смак якості з приправами. Про змішувач сипких продуктів

В сучасних умовах технологія виготовлення практично всіх продуктів передбачає використання харчових добавок, усіляких спецій й приправ.  Ринок харчових добавок ще формується, хоча вже нині декілька великих виробників активно конкурують між собою. Основним предметом конкуренції є, перш за все, якість виготовлюваної продукції.

 
23.05.2007р.

„Сенсор” дозує досконаліше

Донецька фірма „Сенсор” працює на ринку обладнання вже понад 10 років. Останні чотири роки активно розвиває новий напрям виробництва – дозатори рідин для хлібопекарської та кондитерської галузі. Про новинки в секторі дозування розповіла спеціаліст з маркетингу Ольга Гудилова.

 
23.05.2007р.

Новий контроль за температурою харчових продуктів – серія...

Європейська торгово-сервісна компанія FlukeEuropeB.V., яка входить до складу корпорації Fluke, провідного постачальника контрольно-вимірювальної апаратури, представляє нові інфрачервоні Fluke FoodPro і FoodPro Plus. За допомогою нових приладів працівники служб харчування точно виміряють температуру харчових продуктів і виявляють потенційну загрозу їх безпеці.

 
23.05.2007р.

Вагодозувальні комплекси від ТОВ «Авіарм»

Підприємство ТОВ „Авіарм” є знаним виробником та постачальником вагодозувального обладнання для хлібопекарів. Про новинки розповідає заступник директора Анатолій Шевченко.

 
21.05.2007р.

„Альянс-КМ”: і просіє, й запакує

Торгувати лише кращим обладнанням і за рахунок цього мати пріоритет в його якості, асортименті, сервісі – такого головного принципу в своїй роботі незмінно дотримується колектив фірми „Альянс-КМ”, яке невдовзі відзначить своє десятиліття. А основні напрямки його діяльності можна коротко визначити трьома словами: сепаратори – маркування – упакування. Розповідає менеджер ТОВ „Альянс-КМ” Валерій Асламазов:

 
18.05.2007р.

Ексклюзив для кондитерки

Фірма „Сигнал-Пак” ще за часів Радянського Союзу була потужним постачальником дозаторів для фасування кондитерської продукції. Нині вперше за останні 10 років підприємство взяло участь в об’єднаних експозиціях „Прод Експо Україна 2006” та „Пак Експо 2006”. Про плани російського виробника розповів комерційний директор ДмитроПрадун.

 
18.05.2007р.

Функціональні і енергетичні резерви роторно-ножового принципу...

Нині важко назвати виробничий вид діяльності, пов’язаний з переробкою сировини, у технологічному процесі якого не використовувалася б операція подрібнення матеріалів. Різноманіття сфер застосування і відмінності у фізико-механічних характеристиках подрібнюваних продуктів призвели до необхідності створення дробарок різноманітного принципу дії. До найвідоміших подрібнювальних пристроїв належать щекові, конусні, молоткові і роторно-ножові дробарки.

 
18.05.2007р.

«Булат» удосконалює «Сігму»

Пристрій для друку на звороті ковбасної оболонки – такий додатковий модуль до флексомашини "Сігма" вперше поставила замовнику фірма «Булат». Таким чином, за один прогін можна друкувати 4 + 1 колір.

 
18.05.2007р.

Обладнання для консервації від „АГРОФЕРМТЕХНІК”

Науково-виробнича фірма „АГРОФЕРМТЕХНІК” працює на ринку України з 1992 р. Спеціалізується на розробці та виготовленні обладнання і технологічних ліній, а також прогресивних технологій переробки плодів, овочів, молока, рослинної олії та інших харчових продуктів. Нині фірма є одним з найбільших виробників та постачальників обладнання для харчової та переробної промисловості, а також широкого спектру насосного обладнання.

 
16.05.2007р.

Вагове обладнання для завдань технології, розрахунку і фасування

В харчовій промисловості, в тому числі й у виробництві хлібобулочних і кондитерських виробів широко використовується вагове обладнання. Можна виділити такі напрямки використання вагового обладнання, як виробничі технологічні лінії, розрахунок запасів сировини та готової продукції, а також фасування продукції.

 
 
 

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.