Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
303 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Крем

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

 
Пошук
Пошук
04.04.2014р.

Консистенция спредов как показатель их качества

Спреды, позиционируемые на рынке как продукты здорового питания, призваны частично заменить сливочное масло и быть к нему максимально приближенными по потребительским свойствам. Спреды обладают повышенной биологической ценностью и диетическими свойствами за счет лучшей сбалансированности жирнокислотного состава путем увеличения содержания ненасыщенных и жирных полиненасыщенных кислот. Использование растительных жиров позволяет снизить калорийность и содержание холестерина в продукте. Перед производителями спредов стоит непростая задача: создать качественный продукт с заданным составом, требуемыми структурно-реологическими показателями и высокими потребительскими свойствами.

 
05.02.2013р.

Камедь тари – незамінний загущувач для функціональних сумішей

Удосконалення споживчих характеристик сучасних функціональних сумішей неможливе без впровадження нових композицій загущувачів які, зокрема передбачають застосування таких універсальних гідроколоїдів як камед тари (Е417) та камедь ріжкового дерева (Е410). Ці загущувачі є чудовими синергетиками і, особливо у поєднанні з карагінаном, дають змогу одержати функціональні суміші з набагато кращими характеристиками, ніж функціональні суміші, що базуються використанні камеді гуару (Е412).

 
04.01.2011р.

Вишукана колекція добірних ароматів

Ароматизатори застосовують практично в усіх сферах харчової промисловості. Найпопулярніші вони є у кондитерській, молочній, напоєвій галузях та при виробництві напівфабрикатів. Більшість ароматизаторів на українському ринку – це імпортована продукція. Та останнім часом вітчизняне виробництво набирає обертів, і наша продукція стає активним гравцем ринку.

 
08.07.2010р.

Вирішення нестандартних технічних завдань

Важливим етапом між виготовленням та реалізацією олії є її фасування, тобто розлив. Цей процес потребує окремого обладнання, яке відрізняється від загального розливного устаткування через особливу консистенцію та структуру олії. Розливне обладнання для жирової промисловості може бути ручним, автоматичним та напівавтоматичним.

 
30.06.2010р.

Великий потенціал курячого яйця

Минуло два роки, як в Івано-Франківську відкрився один з найбільших заводів з переробки курячих яєць «Імперово Фудз». За цей проміжок часу, завдяки застосуванню на виробництві новітніх досягнень у галузі переробки продуктів птахівництва, наше підприємство зарекомендувало себе як надійний виробник і визнаний лідер на українському ринку яєчних продуктів.

 
30.06.2010р.

Фільтри для олії найвищого сорту

Уже понад 15 років компанія «ТАН» випускає широкий спектр установок, які експлуатують майже на всіх ділянках виробництва та переробки олії. Нині для цього сегмента ринку чернігівські виробники пропонують вертикальні та горизонтальні фільтри напірні саморозвантажувальні, комплексні лінії рафінування, лінії первинного очищення, адсорбції й дезодорації, вінтеризації рослинних олій.

 
29.06.2010р.

Інгредієнти на будь-який смак

Нині важко уявити харчову промисловість без використання харчових добавок, ароматизаторів, різноманітних харчових сумішей та інших складових, які роблять продукти смачними, привабливими, більш конкурентоспроможними. Нині серед компаній, які можуть задовольнити будь-які потреби виробників у цьому напрямі є фірма „Темпо”. Про фірму та її продукцію розповідає головний технолог Надія Білоніжка.

 
25.06.2010р.

Випічка з неповторним смаком та ароматом

Ароматизатори за європейським законодавством, вже давно не вважають харчовими добавками. В Європі чинна директива, що стосується ароматизаторів та регламентує виробництво, номенклатуру, дозування, етикетування продукції з використанням ароматизаторів. Широкий асортимент ароматизаторів, барвників та інших різноманітних добавок пропонує компанія „Меланж Маркет”.

 
25.06.2010р.

Бездоганна німецька якість

Європа з кожним днем стає до нас на крок ближчою. Не лише через футбольний аншлаг до «Євро–2012», а й завдяки товарам у наших крамницях. Полиці супермаркетів рясніють новинками готової продукції – алкоголем, солодощами, консервацією тощо. А на складах українських виробників та у рецептурах їхніх виробів з’являються нові європейські пропозиції. Частина з них – німецького виробництва групи компаній «Штерн-Вівіоль» – могутнього гравця на світовому ринку харчових інгредієнтів.

 
25.06.2010р.

Дорогу креативним ідеям!

Промислова група «Креатив» була заснована як національне українське підприємство з виробництва олієжирової продукції. Проаналізувавши ситуацію на ринку та зростаючі потужності виробництва, засновники промислової групи прийняли рішення про інтеграцію компанії у світовий бізнес. Це було обумовлено переважно інтересами групи щодо подальшого розвитку, виходу на нові ринки збуту за межами України. В результаті перед компанією відкрився широкий простір для розвитку без збитку для української частини бізнесу.

 
25.06.2010р.

Тара з ПЕТ вищої проби

Упродовж кількох років роботи на ринку виробників тари з поліетилентерефталату (ПЕТ) одеська фірма „Деметра Одис” зарекомендувала себе як потужний вітчизняний виробник тари. Про це свідчить і диплом „Вища проба”, якою було нагороджено підприємство. Уся продукція, яку виробляє підприємство, відповідає вимогам ТУ на ПЕТ-тару, має висновок санітарно-епідеміологічної експертизи. Про підприємство та його продукцію фірми „Деметра Одис” розповіла її директор Марія Курля.

 
25.06.2010р.

На полицях – здорова їжа!

Сучасний споживач харчових продуктів керується новим принципом – нині для нього важливіше не стільки «смачно», як «корисно». Відтак, кожен продукт, який він споживає, повинен бути безпечним, багатим на корисні речовини, містити у достатній кількості вітаміни та мінерали тощо.

 
03.10.2007р.

Барське продовольче машинобудування

Нині ТОВ „Барський машзавод” (Вінницька обл., м. Барі) – одне з провідних підприємств промислового машинобудування, що вже протягом 75 років випускає технологічне обладнання для консервної, лікеро-горілчаної, виноробної, пивобезалкогольної, олієжирової та кондитерської промисловості. 

 
18.07.2007р.

„ТАН” визначає пріоритети. Перспективне виробництво якісного...

Біодизельне паливо виробляється на основі жирів рослинного або тваринного походження. У промислових обсягах використовується з початку 90-х років минулого століття.

 
20.06.2007р.

„Украгропак”: надійне устаткування для молочної та консервної...

Вже протягом 8 років компанія „Украгропак” представляє на українському ринку болгарського виробника – фірму Index 6.

 
20.06.2007р.

Вітчизняному споживачеві – вітчизняний продукт

Про вплив на здоров’я людей техногенних криз знають усі. Проте не можна забувати, що стан харчування є одним із важливих факторів, які визначають здоров’я нації.

 
20.06.2007р.

Режими операцій обрушування та сепарування одержаних продуктів

1

Ефективність обрушування насіння соняшнику під час переробки в рослинну олію визначається формою та параметрами робочої зони відповідного устаткування, мікрогеометрією та кінематичними параметрами робочих органів, властивостями об’єкта обробки та умовами його силового навантаження. При цьому в технологічних процесах переробки насіння соняшнику в олію визначальними є його деформативно-міцнісні властивості й їх залежність від умов навантаження.

 
19.06.2007р.

Славомір Подгайний: «Там, де легко долаються кордони – співпраця...

 Польська фірма «Бюро ТТМ» розпочала свою діяльність в 1989 році, надаючи підприємцям консультаційні та проектні послуги. Нині – це одна з найпотужніших проектних контор, що виготовляє технологічні лінії та міні-заводи для малих та середніх підприємств плодоовочевого сектору.

 
30.05.2007р.

Правда у своїй хаті, або Чи мають вітчизняні виробники міні-заводів...

Хтось купує окремо запчастини, а тоді складає автомобіль, а хтось відразу купує надійний і цілісний механізм у такому вигляді, яким його хоче бачити. От так просто характеризує діяльність одного з найпотужніших в Україні підприємств, що спеціалізується на розробці та виробництві міні-заводів для харчової та переробної промисловості, заступник директора ТОВ ВКФ „УкрЮжМолпром” Олександр Іванович. 

 
 
 

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.