Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
303 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Маркування

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

 
Пошук
Пошук
05.03.2020р.

Ми створюємо не просто форми для випічки

Компанія «Гуров і К» – перший виробник на території України форм для випічки європейської якості, який повністю відповідає усім вимогам Європейського союзу для товарів, що мають безпосередній контакт з харчовими продуктами.

 
12.06.2018р.

Паперові пакети: упаковка, що працює на імідж

Відомо, що впізнаваним бренд стає завдяки дрібним деталям, особливо таким, як якісно виконана упаковка. Паперові пакети з друком і без, з логотипами або ламіновані можна побачити дуже часто. Гарний паперовий пакет з логотипом і контактами підприємства – ідеальний рекламний інструмент, який працює у будь-який час. А якісно нанесене на паперовий пакет зображення стане візитною карткою компанії і не тільки зробить бренд впізнаваним, а й справить хороше враження на покупця.

 
28.02.2017р.

Глобальні виклики сучасної харчової промисловості

У світових масштабах продовольча індустрія відчуває на собі тиск сучасних тенденцій споживчого ринку, реагувати на які виробники повинні в максимально стислі терміни, випускаючи нові види конкурентоспроможної продукції. З кожним днем збільшується кількість сучасних продуктів харчування при тому, що життєвий цикл продукції постійно скорочується, а розміри партій стають все меншими.

 
15.09.2015р.

Пакування без недоліків: термозбіжне обладнання від SmiPack

Пакувальна індустрія розвивається беззупинно, а її показники пов’язані з тенденціями економічного розвитку країни загалом і харчової промисловості зокрема. Використовуючи сучасні та ефективні технології пакування, підприємство підвищує свою конкурентоспроможність на ринку. Саме тому можна впевнено стверджувати, що пакувальне обладнання – стратегічний товар для виробників.

 
09.07.2015р.

Зручна, легка, міцна, стійка…

Пластикові ємності вже давно є альтернативою дерев’яній чи картонній тарі, бо мають низку переваг. Це зручна, легка й водночас міцна тара, стійка до перепадів температур. Продукцію в ній легко штабелювати, а також завантажувати і розвантажувати при перевезенні. Повертають порожню тару на виробниче підприємство теж без клопоту – деякі пластикові ящики завдяки оптимальній формі, можна складати один в один і вони займають мало місця.

 
15.04.2015р.

Bandall – це витончений дизайн для вашої продукції

Щоб зацікавити споживача, виробники використовують щоразу нові способи нанесення інформації на упаковку та інноваційні способи обв’язування товару. Останнім часом набуло поширення обандеролювання паперовою і поліетиленовою стрічкою для так би мовити чутливої до деформації продукції, а також її етикетування; обв'язування поліпропіленовою і поліестеровою стрічкою для надійного скріплення пачок, коробок і різної продукції.

 
25.06.2014р.

Запакований – означає захищений

Хліб – це один із тих продуктів, які почали запаковувати найпізніше. Така ситуація склалася в основному через те, що виробники не хотіли витрачати зайві кошти на пакування. Але останніми роками споживачі почали віддавати перевагу хлібові в упаковці. Та й виробники розуміють, що це – ще один вид реклами, який забезпечує впізнаваність їхнього продукту серед інших.

 
07.10.2013р.

Хліб краще пакувати

Експерти відзначають в Україні превалювання полімерних матеріалів для пакування хліба (85–95% ринку). Однак нині на багатьох регіональних ринках ПЕ-пакети мають серйозного конкурента – стретч-плівку, що охоплює близько 15% ринку. Близько 5% припадає на термоусадні плівки. ПЕ й стретч дешеві й прості у використанні. Сприяє поширеності такого пакування і те, що багато хлібозаводів функцію фасування виробленого хліба покладають саме на роздрібну торгівлю. ПП вирізняється, зокрема, тим, що суттєво продовжує термін зберігання продукту, – це важливо для підприємств, які працюють на міжрегіональному рівні. Крім того, на ПП добре наносити друк, що актуально при виведенні на ринок брендованих продуктів. Тому саме йому віддають перевагу великі хлібозаводи. А в перфоровані пакети з CAST-плівки можна запаковувати гарячий хліб.

 
10.05.2011р.

Тара і упаковка Бокс-палети – це надійність і зручність

На прибуток кожного виробничого підприємства безпосередньо впливає собівартість продукції: що вона нижча, то прибуток вищий. Собівартість – це не що інше, як сукупність усіх витрат на виготовлення продукту. Ось і міркують підприємці, як скоротити ці витрати й зекономити кошти. Можна зекономити їх, купуючи, наприклад, дешеве обладнання. Але це до добра не приведе, бо як відомо, скупий платить двічі. Краще мати опосередковану економію, тобто придбати високопродуктивне, надійне обладнання за нормальною ціною, яке безперебійно працюватиме тривалий час. Те саме можна сказати й про тару, без якої не обходиться жодне виробництво.

 
04.02.2011р.

Легко, практично та зручно

«Харчовик» побував у центрі процесу виробництва картонної тари, точніше у «Центрі упаковки та дизайну», де менеджер з продажу Юлія Нездоймишапка (на фото) розповіла про особливості та переваги гофротари.

 
27.01.2011р.

Яскравий і надійний захист продукції

Як вважають експерти ринку, застосування голограм – ефективний і надійний шлях захисту від підробок та фальсифікації документів і широкого переліку продукції. Адже для виготовлення голограм потрібні глибокі знання та специфічне і складне обладнання.

 
20.01.2011р.

Коли потрібно зберегти якість

Свого часу за допомогою одного газу чи їх сумішей створювали спеціальну атмосферу для зберігання продуктів, яка запобігала розвитку бактерій і окислюванню жирів. Згодом цю технологію перенесли на пакування продуктів для роздрібної торгівлі, де вона одержала назву МАР (Modified Atmosphere Packaging).

 
19.01.2011р.

Гідному товару – гідна упаковка

Стретч-плівка нині є популярним матеріалом для різних видів продукції. До її переваг належить властивість розтягуватися та знову набирати початкової форми. Завдяки цьому плівка забезпечує надійну фіксацію продуктів. Окрім цього, стретч-плівка стійка до механічних впливів, зокрема, проколів і продавлювання.

 
14.07.2010р.

«Алфаінтерпласт»: вища культура виробництва

Політики обіцяють євроінтеграцію України протягом майже двох десятків років. Щоправда, конкретних кроків у цьому напрямі майже не здійснюють, а буває, що приймають такі рішення, які цій інтеграції аж ніяк не сприяють. Підприємці з числа виробничників подібних обіцянок не роздають. Проте чимало з них вже давно інтегрували свої підприємства в європейську економіку, організували виробництво продукції європейського рівня.

 
 
 

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.