Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
303 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Борошно

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

 
Пошук
Пошук
10.07.2017р.

Методи продовження термінів зберігання м'ясопродуктів

Однин із найперших методів для збереження м'ясопродуктів, – це посол. М'ясо обробляли за допомогою солі і прянощів, що давало змогу зберігати його триваліший період. До того ж воно набувало пікантного смаку.

 
29.06.2017р.

Концентрація фруктів від «Галфрост»

«Галфрост» – це молода компанія, що працює на ринку з 2007 року, динамічно розвивається у сегментах заморожених ягід, сублімованих фруктів, концентратів соків і пюре, а також цукерок ручної роботи преміям-класу. За короткий термін був побудований сучасний морозильно-холодильний склад і започатковано роботу із заморожування та пакування різних видів ягід.

 
12.06.2017р.

Запорука успіху – якість товару

На сьогодні не менше 50 українських фірм продають колеса і ролики (колеса з кронштейнами), виготовлені із різних матеріалів та розмірів, які можна підібрати для спеціальних умов експлуатації.

 
07.06.2017р.

І смаком, і ароматом

Використання ароматизаторів є практично незамінним при виробництві харчових продуктів. Вони надають продукції особливий аромат і смак або просто посилюють чи підкориговують їх, а також дають змогу повернути смакоароматичні властивості продукту, втрачені після теплової обробки або заморожування. Компанія «Даромас-профіт» має що запропонувати для харчової, зокрема кондитерської промисловості.

 
22.05.2017р.

Монтаж та ремонт холодильного обладнання

«Стрий холод» – фiрма, яка понад 15 рокiв займається монтажем та ремонтом промислового холодильного обладнання.

 
22.05.2017р.

Сучасні емульгатори і стабілізаційні системи у виробництві...

Сучасний ринок масложирових продуктів (масла вершкового, спредів, паст масляних і вершково-рослинних, маргаринів) постійно розвивається і дуже конкурентий. Виробникам доводиться постійно аналізувати асортимент виробленої продукції, покращувати її якість, споживчі властивості і знижувати собівартість. Щоб досягти потрібного технологічного ефекту, підприємства використовують емульгаційні системи, емульгатори і стабілізатори структури продуктів. собівартість. Щоб досягти потрібного технологічного ефекту, підприємства використовують емульгаційні системи, емульгатори і стабілізатори структури продуктів.

 
16.05.2017р.

Навчання фахівців – з компанією «Стандарти Технології Розвиток»

Успішна діяльність підприємства залежить від належного контролю якості сировини, готової продукції та забезпечення висококваліфікованими спеціалістами.

 
05.05.2017р.

Продукція без ГМО за німецьким стандартом

На полицях українських супермаркетів все частіше можна побачити позначку «Без ГМО» на продуктах харчування, у складі яких його просто не може бути. Безперечно, такий маркетинговий хід є ефективним, оскільки відповідає актуальному прагненню вітчизняних споживачів обирати безпечнішу продукцію.

 
05.05.2017р.

Бізнес із смаком горіхів

– На сьогодні «Master Bob» – перший національний український виробник корисного та безпечного для здоров'я натурального продукту – горіхових паст, – розповідає Олег Мельник, співзасновник компанії. – Наша мета  виробляти горіхові пасти, тобто рослинний продукт без підсилювачів смаку, консервантів, трансжирів і будь-яких хімічних складових.

 
04.05.2017р.

Найкращий товариш м’ясника – професійний ніж

Інструмент для розбирання й обвалювання м’яса

 
04.05.2017р.

По шкідниках – із всіх «калібрів»

Боротьба зі шкідниками в харчовій галузі – потреба не лише санітарна, а й суто економічна: щорічно лише хлібних запасів вони знищують від 5 до 10%. Комплекс надійних профілактичних і засобів для боротьби зі шкідниками всіх видів пропонує компанія «PROPECS».

 
04.05.2017р.

Україна славиться хлібними традиціями і кондитеркою

– Основна мета будь-якої виставки – нові клієнти і зустріч із клієнтами. Ми найбільше сподівалися зустріти тут нових потенційних замовників. Їх було небагато. Тож відсоток наших очікувань від участі у цій виставці невеликий. Організатори мали б запрошувати більше хлібопекарів і кондитерів. Використовуючи напрацьовану базу і сучасні технології, це зробити нескладно. Поки що більшість відвідувачів – ті, кого запросили компанії на свій стенд і з якими ми уже співпрацюємо.

 
24.04.2017р.

Солена – інноваційний продукт на харчовому ринку

Представники компанії «ВЕНД» на виставках представили сіль здоров'я SOLENА, що зацікавила багатьох відвідувачів. Цю сольову суміш з калієм, мікроелементами і зниженим вмістом натрію рекомендують споживати як дорослим, так і дітям. Калій не просто зменшує концентрацію натрію, а й сприяє виведенню зайвого натрію з організму.

 
06.04.2017р.

Мікроклімат виробництва і зберігання харчової продукції.

При охолоджуванні, зберіганні, обробці, визріванні та ферментації продуктів харчування перед виробниками стоїть завдання підтримувати вологість повітря при різних температурах – низьких (заморожування та зберігання), нульових (зберігання, ферментація, визрівання), середніх та значно вищих за кімнатні. Особливу увагу слід звернути на проблему висушування повітря охолоджувачами холодильних камер зберігання продукції.

 
27.03.2017р.

Нові імена на ринку професійної хімії

Останніми роками на ринку з’явилося багато вітчизняних підприємств, які виробляють професійні засоби догляду для виробництв різних галузей харчової промисловості. Це означає, що якщо є така пропозиція, то попит теж значний.

 
07.03.2017р.

Фортифікація продуктів – соціально виправданий захід

Нині більшість продуктів харчування в результаті технологічної обробки втрачає корисні властивості. «Бідна» вітамінами й мікроелементами їжа, нераціональне харчування призводять до поширення різних захворювань, надлишкової ваги, зниження продуктивності праці тощо.

 
07.03.2017р.

«BISCOTTI» – смак, народжений мрією

Історія задає тон і смаки. На сьогодні Львів – це не лише філіжанка смачної кави, а й шматочок смачної, духмяної випічки, можна впевнено стверджувати, що це – рай для ласунів. Останніми роками в місті зявилися десятки закладів, де подають шоколад і виготовляють різноманітні солодощі ручної роботи, що вабить туристів

 
28.02.2017р.

На ринку борошна: перспективи, ціни, експорт

Про причини скорочення споживання борошна, перспективи галузі, ціноутворення, експортну політику, а також функції Аграрного фонду, як одного із найбільших гравців ринку, розповідає радник голови Правління ПАТ «Аграрний фонд» Сергій Сакиркін.

 
28.02.2017р.

Солодкий пісок: перспективи на експорт

Про ситуацію, яку спостерігаємо упродовж останніх років на українському ринку цукру, а саме виробництво, цінову політику, особливості поточного сезону і перспективи розвитку його експорту розповідає Андрій Дикун, голова НАЦУ «Укрцукор».

 
28.02.2017р.

Глобальні виклики сучасної харчової промисловості

У світових масштабах продовольча індустрія відчуває на собі тиск сучасних тенденцій споживчого ринку, реагувати на які виробники повинні в максимально стислі терміни, випускаючи нові види конкурентоспроможної продукції. З кожним днем збільшується кількість сучасних продуктів харчування при тому, що життєвий цикл продукції постійно скорочується, а розміри партій стають все меншими.

 
 
 

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.