Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
302 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Рис

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Виставки
Виставки

18-19 лютого 2020 р.

,
зал №9, МВЦ, м. Київ, Броварський пр-т, 15

19-21 лютого 2020 року

ХXII міжрегіональна cпеціалізована виставка,
Україна, м.Вінниця, вул. Соборна,68

17-19 березня 2020 року

Україна, Київcька обл.,
Виставковий центр "КиївЕкспоПлаза": вул. Амстердамська, 1, Березівка, Київcька обл.

14 - 16 квітня 2020 р

Україна, Київ,
Міжднародний Выставковий Центр (МВЦ) м.Київ, Броварськой пр-т, 15

08-10 вересня 2020 р.

Україна, Київ,
Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

08-10 вересня 2020 р.

Міжнародна спеціалізована виставка кондитерської промисловості,
Київ, МВЦ Броварський проспект,15

08-10 вересня 2020 р.

Спеціалізована виставка хлібопекарської промисловості,
Київ, Міжнародний виставковий центр
 
Пошук
Пошук
17.05.2007р.

Пекарське обладнання від „Гал-хліб”

Щоб спекти смачний хліб чи тістечко, необхідна не лише технологічно досконала рецептура і якісні складники, а й добротне обладнання. Львівське ПП „Гал-хліб” пропонує асортимент нового та вживаного обладнання для хлібопекарської та кондитерської галузі. Про підприємство розповідає комерційний директор Володимир Надставний.

 
17.05.2007р.

Ексклюзив на ринку оболонок

ТОВ „ЛІТО”, офіційний представник компанії HUKKI в Україні, пропонує ексклюзивну оболонку „ХУККІ”. Ця оболонка з’явилась на ринку в 2002 р. у ковбасній продукції Русанівського м’ясокомбінату.

 
17.05.2007р.

Від охолодження до заморожування: високі технології від НВП...

Холодильних установок різної потужності потребують усі галузі промисловості.  А особливе значення холод має в харчовій галузі, де необхідно зберегти смак і вигляд продукту, подовжити термін його зберігання. Про роботу НВП „Інсолар” – одного з найпотужніших українських „холодильних” підприємств розповів Ігор Сватовський, керівник відділу маркетингу.

 
17.05.2007р.

Є чим похвалитися!

28 лютого – 3 березня цього року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбувсяXII міжнародний спеціалізований форум продуктів харчування та напоїв «Прод Експо Україна 2006» та провідний форум пакувальників України «Пак Експо 2006».

 
17.05.2007р.

Невже українці не люблять морозива?..

У цьому році продовжиться консолідація галузі морозива в Україні. Як прогнозують експерти, відбуватиметься велика експансія вітчизняних виробників на регіональні ринки, також посилиться конкуренція на внутрішньому ринку і розвиватиметься брендінг.

 
17.05.2007р.

Точки зору

1 березня у рамках виставки «Продекспо України 2006» відбувся семінар «М’ясопереробка: сировинна криза та шляхи її вирішення». Організатором семінару виступили журнал «М’ясний бізнес», асоціація «Укрм’ясо» та АТ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

 
17.05.2007р.

Хліб – продукт „політизований”?

Поки ЗМІ кричали, що хліб таки подорожчає, а міністр аграрної політики О. Баранівський сподівався, що ні зимові морози, ані куповане зерно не вплинуть на ціну хліба, один з найбільших виробників західного регіону „ЕкоЛан” зібрав прес-конференцію 28 лютого 2005 р. і відкрито заявив: на жаль, з 1 березня ціни на еколанівську продукцію зростуть...

 
17.05.2007р.

Переваги упаковки із багатошарової бар’єрної плівки

Нині продовольчий сектор потребує високої якості упаковки для продуктів харчування, адже саме вона гарантує краще збереження продукції та приваблює споживача естетичним виглядом виробу. Тому потреби до упаковки, термінів зберігання, захисту від біологічних та хімічних забруднень, забезпечення зручності в користуванні, якості та дизайну стали жорсткішими.

 
17.05.2007р.

Декілька слів про фіброузи

Нині фіброузні оболонки, незважаючи на досить високу ціну, знайшли широке застосування на провідних м’ясопереробних підприємствах України. Це зумовлено насамперед різноманітними та відмінними від білкових оболонок якісними характеристиками фіброузів. У з’язку з цим варто глибше розкрити їхні властивості.

 
17.05.2007р.

„Могунція” як ознака стабільності та якості

Ось уже десять років минає, як була створена фірма „Могунція-Україна”, що представляє на вітчизняному ринку продукцію одного із провідних європейських виробників харчових композицій Moguntia.

 
17.05.2007р.

Звернення представників м’ясної галузі України

Ми, представники вищеназваних організацій, звертаємося до Вас, вельмишановний Вікторе Андрійовичу, з приводу суттєвого ускладнення роботи м'ясної галузі та існуючої загрози для національної економіки у зв'язку із прийняттям Верховною Радою України 23 лютого 2006 року Закону України№ 3489-ІV „Про м'ясо та м'ясні продукти”.

 
17.05.2007р.

„Баленко” цінують за цікаві інженерні рішення

У грудні завод пакувального обладнання „Баленко” святкував 10-річчя з дня заснування. Коротко про основні «пакувальні» тенденції та цікаво про нові пропозиції від „Баленко” розповів „Харчовику” Олександр Попович, начальник відділу маркетингу.

 
17.05.2007р.

Обладнання для полімерної упаковки

Компанія „Амарант” – серед лідерів ринку обладнання, що переробляє вторинні полімери. Проустаткування, яке пропонує „Амарант” виробникам харчової галузі, розповів технолог Євген Садогурський.

 
16.05.2007р.

Ринок нових можливостей України

Ціни на соковиту продукцію плодоовочівників цього року різко зросли. За зелені огірочки покупцям доводилося платити вдвічі більше, ніж минулого року. Зросли обсяги експорту, налагодився процес активного інвестування підприємств плодоовочевої галузі. Судячи з усього, фермери і переробники можуть сподіватися на подальше зростання галузі, і, відповідно, прибутків.

 
16.05.2007р.

У новий рік – з новим хлібом!

Напередодні новорічних та різдвяних свят корпорація „ЕкоЛан” запрезентувала своїм споживачам не один подарунок. 28 грудня 2005 року відбулось освячення нової спеціалізованої печі німецького виробництва для випікання хліба житніх сортів, аналогів якій немає у Західній Україні. Цього ж дня відкрили нове сучасне приміщення кафе „ЕкоЛан”, в якому львів’яни та гості міста матимуть змогу посмакувати тістечками та тортами.

 
16.05.2007р.

Плодоовочевий бізнес починається з насіння

Незалежно від того, увійде наступного року Україна в СОТ чи ні, вітчизняні плодоовочівники вже зараз торгують на європейському ринку. Смаковита українська продукція безперечно до вподоби європейцям. От тільки плодоовочевий асортимент доволі бідненький. А процедура реєстрації нових сортів та гібридів триває майже 3 роки.

 
16.05.2007р.

Заморожено-висушена: перша українська сублімована кава

21 грудня 2005 року у Львові СП „Галка Лтд” запустило завод „Галка Макс”, де вперше в Україні під торговою маркою Freeze dried вироблятимуть сублімовану каву. Ця кава є різновидом розчинної, але готується способом, який краще зберігає ароматичні та смакові властивості. Технічний директор Сергій Сухоребрий розповів, як створювалося виробництво.

 
16.05.2007р.

Наукове обґрунтування технології функціональних напоїв на основі...

Реалії сьогодення – це стреси, емоційне та фізичне перевантаження, екологічні проблеми, пов’язані з інтенсивним забрудненням харчової сировини і таких життєво важливих джерел, як питна вода, повітря, ґрунт. Здоров’я людини не в останню чергу залежить від продуктів харчування. Якими вони є нині?

 
16.05.2007р.

Вітчизняна універсальна лінія з виробництва хліба та хлібобулочних...

           За останні 10–15 років ринок з виробництва хлібобулочних виробів набув деяких особливостей, які вимагають від виробників нових підходів щодо розвитку та модернізації технологічних схем хлібозаводів. У жорсткій конкурентній боротьбі за споживача виробники змушені розширювати асортимент виробів, одночасно підвищуючи їх якість.

 
16.05.2007р.

Вітчизняне– значить якісне

Ситуація на ринку яйцепродуктів доволі напружена: потреби кондитерського ринку в якісних яйцепродуктах дуже високі, однак якість не найкраща. Недобросовісна конкуренція сприяє появі контрабандної продукції у згаданому сегменті. Натомість кондитерські фабрики та виробники майонезу здебільшого обирають дану продукцію не за критеріями якості, а через економічні причини, і при цьому лобіюються інтереси не найкращих постачальників.

 
 


Останні новини
Останні новини
ЄС відмовився переглядати ембарго на експорт української курятини
14.02.2020р.

Європейська комісія відмовилася переглядати...

В Україні до 2027 року можливо відкрити 5 тисяч сімейних молочних ферм — експерт
14.02.2020р.

До 2027 року можливо відкрити 5 тисяч сімейних ферм, які...

Українські яблука експортної якості здорожчали на 11%
14.02.2020р.

На сьогодні ціни на яблука в залежності від сорту...

У 2020 році виробництво курятини в Україні зросте на 8,61%
12.02.2020р.

Світовим лідером за темпами зростання виробництва...

 

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.