Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
301 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Рис

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Виставки
Виставки

10-12 вересня 2019 р.

Україна, Київ,
Київ, МВЦ, Броварський п-т, 15

10-12 вересня 2019 р.

Міжнародна спеціалізована виставка кондитерської промисловості,
Київ, МВЦ Броварський проспект,15

10-12 вересня 2019 р.

Спеціалізована виставка хлібопекарської промисловості,
Київ, Міжнародний виставковий центр

17-19 вересня 2019 року

Міжнародна Спеціалізована Виставка,
м.Київ ВЦ "КиївЕкспоПлаза" (вул. Салютна, 2-Б)

17 - 19 вересня 2019

Міжнародна спеціалізована виставка ,
м.Київ ВЦ "КиївЕкспоПлаза" (вул. Салютна, 2-Б)
 
Пошук
Пошук
17.05.2007р.

Є чим похвалитися!

28 лютого – 3 березня цього року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбувсяXII міжнародний спеціалізований форум продуктів харчування та напоїв «Прод Експо Україна 2006» та провідний форум пакувальників України «Пак Експо 2006».

 
17.05.2007р.

Невже українці не люблять морозива?..

У цьому році продовжиться консолідація галузі морозива в Україні. Як прогнозують експерти, відбуватиметься велика експансія вітчизняних виробників на регіональні ринки, також посилиться конкуренція на внутрішньому ринку і розвиватиметься брендінг.

 
17.05.2007р.

Точки зору

1 березня у рамках виставки «Продекспо України 2006» відбувся семінар «М’ясопереробка: сировинна криза та шляхи її вирішення». Організатором семінару виступили журнал «М’ясний бізнес», асоціація «Укрм’ясо» та АТ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

 
17.05.2007р.

Хліб – продукт „політизований”?

Поки ЗМІ кричали, що хліб таки подорожчає, а міністр аграрної політики О. Баранівський сподівався, що ні зимові морози, ані куповане зерно не вплинуть на ціну хліба, один з найбільших виробників західного регіону „ЕкоЛан” зібрав прес-конференцію 28 лютого 2005 р. і відкрито заявив: на жаль, з 1 березня ціни на еколанівську продукцію зростуть...

 
17.05.2007р.

Переваги упаковки із багатошарової бар’єрної плівки

Нині продовольчий сектор потребує високої якості упаковки для продуктів харчування, адже саме вона гарантує краще збереження продукції та приваблює споживача естетичним виглядом виробу. Тому потреби до упаковки, термінів зберігання, захисту від біологічних та хімічних забруднень, забезпечення зручності в користуванні, якості та дизайну стали жорсткішими.

 
17.05.2007р.

Декілька слів про фіброузи

Нині фіброузні оболонки, незважаючи на досить високу ціну, знайшли широке застосування на провідних м’ясопереробних підприємствах України. Це зумовлено насамперед різноманітними та відмінними від білкових оболонок якісними характеристиками фіброузів. У з’язку з цим варто глибше розкрити їхні властивості.

 
17.05.2007р.

„Могунція” як ознака стабільності та якості

Ось уже десять років минає, як була створена фірма „Могунція-Україна”, що представляє на вітчизняному ринку продукцію одного із провідних європейських виробників харчових композицій Moguntia.

 
17.05.2007р.

Звернення представників м’ясної галузі України

Ми, представники вищеназваних організацій, звертаємося до Вас, вельмишановний Вікторе Андрійовичу, з приводу суттєвого ускладнення роботи м'ясної галузі та існуючої загрози для національної економіки у зв'язку із прийняттям Верховною Радою України 23 лютого 2006 року Закону України№ 3489-ІV „Про м'ясо та м'ясні продукти”.

 
17.05.2007р.

„Баленко” цінують за цікаві інженерні рішення

У грудні завод пакувального обладнання „Баленко” святкував 10-річчя з дня заснування. Коротко про основні «пакувальні» тенденції та цікаво про нові пропозиції від „Баленко” розповів „Харчовику” Олександр Попович, начальник відділу маркетингу.

 
17.05.2007р.

Обладнання для полімерної упаковки

Компанія „Амарант” – серед лідерів ринку обладнання, що переробляє вторинні полімери. Проустаткування, яке пропонує „Амарант” виробникам харчової галузі, розповів технолог Євген Садогурський.

 
16.05.2007р.

Ринок нових можливостей України

Ціни на соковиту продукцію плодоовочівників цього року різко зросли. За зелені огірочки покупцям доводилося платити вдвічі більше, ніж минулого року. Зросли обсяги експорту, налагодився процес активного інвестування підприємств плодоовочевої галузі. Судячи з усього, фермери і переробники можуть сподіватися на подальше зростання галузі, і, відповідно, прибутків.

 
16.05.2007р.

У новий рік – з новим хлібом!

Напередодні новорічних та різдвяних свят корпорація „ЕкоЛан” запрезентувала своїм споживачам не один подарунок. 28 грудня 2005 року відбулось освячення нової спеціалізованої печі німецького виробництва для випікання хліба житніх сортів, аналогів якій немає у Західній Україні. Цього ж дня відкрили нове сучасне приміщення кафе „ЕкоЛан”, в якому львів’яни та гості міста матимуть змогу посмакувати тістечками та тортами.

 
16.05.2007р.

Плодоовочевий бізнес починається з насіння

Незалежно від того, увійде наступного року Україна в СОТ чи ні, вітчизняні плодоовочівники вже зараз торгують на європейському ринку. Смаковита українська продукція безперечно до вподоби європейцям. От тільки плодоовочевий асортимент доволі бідненький. А процедура реєстрації нових сортів та гібридів триває майже 3 роки.

 
16.05.2007р.

Заморожено-висушена: перша українська сублімована кава

21 грудня 2005 року у Львові СП „Галка Лтд” запустило завод „Галка Макс”, де вперше в Україні під торговою маркою Freeze dried вироблятимуть сублімовану каву. Ця кава є різновидом розчинної, але готується способом, який краще зберігає ароматичні та смакові властивості. Технічний директор Сергій Сухоребрий розповів, як створювалося виробництво.

 
16.05.2007р.

Наукове обґрунтування технології функціональних напоїв на основі...

Реалії сьогодення – це стреси, емоційне та фізичне перевантаження, екологічні проблеми, пов’язані з інтенсивним забрудненням харчової сировини і таких життєво важливих джерел, як питна вода, повітря, ґрунт. Здоров’я людини не в останню чергу залежить від продуктів харчування. Якими вони є нині?

 
16.05.2007р.

Вітчизняна універсальна лінія з виробництва хліба та хлібобулочних...

           За останні 10–15 років ринок з виробництва хлібобулочних виробів набув деяких особливостей, які вимагають від виробників нових підходів щодо розвитку та модернізації технологічних схем хлібозаводів. У жорсткій конкурентній боротьбі за споживача виробники змушені розширювати асортимент виробів, одночасно підвищуючи їх якість.

 
16.05.2007р.

Вітчизняне– значить якісне

Ситуація на ринку яйцепродуктів доволі напружена: потреби кондитерського ринку в якісних яйцепродуктах дуже високі, однак якість не найкраща. Недобросовісна конкуренція сприяє появі контрабандної продукції у згаданому сегменті. Натомість кондитерські фабрики та виробники майонезу здебільшого обирають дану продукцію не за критеріями якості, а через економічні причини, і при цьому лобіюються інтереси не найкращих постачальників.

 
16.05.2007р.

Казка з шоколаду

Найкращим і найсмачнішим подарунком до будь-якого свята і просто так – завжди буде шоколад. Адже тих, хто його не любить, – не так багато. Смаки вибагливого споживача стають вишуканішими, а ексклюзивні вироби з шоколаду набувають чимраз більшої популярності. Виробників оригінальної шоколадної продукції в Україні поки що одиниці, та вони претендують на своє місце під сонцем в „солодкому” сегменті.

 
16.05.2007р.

Розробка технології розсільного заморожування риби з використанням...

Останнім часом широко застосовують плівки на основі природних біополімерів, які наносяться безпосередньо на рибу. Таке покриття дозволяє значно зменшити усихання та сповільнити окисне псування ліпідів, і отже зберегти початкові властивості продукту на довгий час. Плівки отримують з природних сполук: агару, альгінових кислот, ефірів целюлози (КМЦ, МЦ), пектинових речовин.

 
16.05.2007р.

КОРИСНІ ВІДОМОСТІ ПРО МІНЕРАЛЬНУ ВОДУ, А ТАКОЖ ВИМОГИ ДО ЇЇ ЯКОСТІ

Про чудодійну здатність мінеральних вод лікувати хвороби, повертати людям молодість і красу існує багато легенд. Методи лікування мінеральними водами були відомі античним, а пізніше середньовічним лікарям. Древні греки споруджували біля цілющих джерел святилища, які присвячували богу Асклепію (римляни – Ескулапу). В Греції археологи знайшли руїни давньої водолічниці, котра була побудована приблизно в IV столітті до н.е. Залишки стародавніх бань трапляються і на Кавказі, де не тільки купались, а й лікувались мінеральними водами.

 
 


Останні новини
Останні новини
Затверджено нові вимоги до імпорту в Україну тварин та продукції
18.04.2019р.

Наказ «Про затвердження Вимог щодо ввезення...

Виробники сирів влаштовують розпродажі через зниження попиту
18.04.2019р.

Українські сировари відзначають, що до проблеми...

В Мінагрополітики розглянуто Дорожню карту з розвитку ягідництва
18.04.2019р.

96% ягідних насаджень в 2018 році були закладені завдяки...

Експорт українського борошна знизився майже на чверть
18.04.2019р.

Негативна тенденція у внутрішньому виробництві...

Цукрові новини дня від SESVANDERHAVE
10.04.2019р.

Компанія SESVANDERHAVE (Бельгія), головний виробник насіння...

 

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.