Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

977
30.09.2019р. |
«ДMS» там, де якість

Головний профіль компанії «Дейрі Менеджмент Сістем» – лабораторне дослідження молока. Цей вид послуг фірма надає фермерським господарствам, сімейним фермам та кооперативам по всій Україні. Зразки молочної продукції в лабораторію надсилають молочарі або доставляють в інший спосіб у пробірках, які вкладають у спеціальний контейнер, що містить консервант для запобігання псуванню піддослідного молока чи зміні його первинних показників. Консервант забезпечує збереження первинних характеристик молока протягом дев’яти днів. Такі контейнери пропонує своїм клієнтам лабораторія. Результати аналізів можуть надсилатися електронною поштою.

Розповідає директор «ДMS» Олег Ємець:

– Перші, пробні аналізи молока лабораторія виконує безплатно. Якщо це якраз те, що потрібно замовнику, якщо його влаштовує наш сервіс, ми укладаємо з ним договір. Практично на таких самих умовах надаємо одноразові послуги. Єдине: якщо компанія працює з фермерськими господарствами на постійній договірній основі, замовляє регулярні аналізи, то доставку зразків від них бере на себе, що, власне, прописується в угоді, а в разі виконання разової послуги її замовник сам оплачує доставку аналізів і контейнера для транспортування зразків.

Інфрачервоний аналізатор «Bentlеy», який застосовує «ДMS» для дослідження молока, дає змогу з високою точністю визначити відсотковий вміст білка, жирів, лактози, наявність азоту сечовини, соматичних клітин, виконати тест на тільність. Крім того, можна встановити точку замерзання, сухі залишки – жировий та знежирений.

Все, що продукується під американською торговою маркою «Bentlеy», престижне й високоякісне. Втім, навіть найсучасніше лабораторне обладнання потребує для точності аналізів періодичного калібрування. Ця послуга здійснюється за допомогою калібрувальних зразків, які надає виробник такої лабораторної техніки.

Окремо треба сказати про можливість тестування молока на тільність, що проводиться на  лабораторному Bently. Воно точне (тест виконується через 28 днів після осіменіння), зручне й важливе для тваринників тим, що для виявлення тільного стану корови не треба доводити її до стресового стану чи наражати її на ризик інфікування або травмування під час визначення тільності.

Тваринники, які працюють з лабораторією на постійній основі, зазвичай виконують аналізи контрольного характеру, аби бути впевненими, що і якість молока, і здоров’я поголів’я в нормі. Контрольні доїння виконуються раз на місяць з чергуванням ранішніх і вечірніх. Здають молоко на аналізи молочарі і за іншої потреби: коли підбирають чи змінюють раціон тварин і хочуть знати, як це позначиться на якості молока. Можна в такий спосіб контролювати перебіг лікування хворих корів.

Загалом, якщо послуговуватися можливостями лабораторії «ДMS», то проба молока дасть змогу отримати всю можливу інформацію про тварину.

Є в числі клієнтів компанії «ДMS» і молокопереробні підприємства, які замовляють аналізи, аби регулярно контролювати якість молочної сировини, чи коли починають працювати з новим постачальником, чи якщо виникають спірні моменти щодо якості молока й потрібен авторитетний «третейський суддя».

Крім виконання лабораторних аналізів молока, компанія «ДMS» пропонує консалтинговий сервіс, інструмент ведення індивідуального й загального обліку поголів’я ВРХ, допомагає формувати оптимальні раціони годівлі корів і навіть консультує з питань реконструкції й будівництва ферм.

ПрограмаLac-T, якою ми послуговуємось, – це якраз той інструмент обліку тварин на фермі, який сформує всю необхідну статистику щодо стада, складе графіки контрольних доїнь та відтворення поголів’я, вестиме детальний родовід корів із даними про їхній стан здоров’я, продуктивні й репродуктивні можливості.

Для нормального функціонування травної системи корови важливо щодня отримувати монокорм. Раціон – як конструктор, треба вміти його грамотно скласти. «ДMS» вміє, отже, може допомогти спланувати заготівлю кормів на рік та їхнє раціональне змішування. Комплексний підхід дає можливість гарантувати продуктивність тварини на рівні її генетичного потенціалу, забезпечити якісні показники молока та вплинути на рівень відтворення.

Підсумовуючи, можна сказати, що «DMS» – це команда професіоналів, яка надає необхідні, важливі рекомендації в питаннях утримання та ведення молочного поголів’я. «DMS» виконає аудит-моніторинг молочного підприємства, забезпечить його супровід упродовж певного періоду (року, місяця). Також надаємо і разові послуги, зокрема, згадані лабораторні дослідження.

Анатолій ЗАДОРОГА

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
24.12.2010р.

Від проекту до здавання під ключ

Серед підприємств, здатних якісно виконати весь комплекс робіт – від проектування до здавання під ключ як невеличких забійних пунктів, переробних цехів, так і потужних м’ясокомбінатів, чільне місце посідає «Консорціум «Кентавр».

24.12.2010р.

Для якісної оцінки молока 1

Український ринок обладнання для аналізу молока представлений переважно продукцією закордонного виробництва. У нас її пропонують або дочірні підприємства, або компанії-представники чи дистриб’ютори. Для порівняння різновидів, функцій та можливостей аналізаторів молока проведено короткий огляд цього обладнання на українському ринку.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.