Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

888
12.09.2019р. |
Надійна підлога на виробництві

Почасти вітчизняні підприємці, які будують нове, або реконструюють вже існуюче харчове виробництво, витрачають багато часу на пошук надійних рішень для підлоги. Власник виробництва першою чергою звертається до профільних проектних організацій, і перше, що їм потрібно – це надати технічне завдання на проектування. Тоді зазвичай вони шукають поради у колег, які або вже вирішили таке питання у себе на виробництві, або ж переймають досвід європейських виробників продуктів харчування. Там найчастіше можна побачити підлогу з поліуретан-бетонним покриттям, що є надійнішим рішенням для харчової галузі на сьогодні.

Поліуретан-бетонні покриття вирізняються хімічною та механічною стійкістю, витримують діапазон температур від -60 до +130°С, їх легко мити, водонепроникні, не пиляться, є безпечними для продуктів харчування; відповідають усім директивам ЄС та вимогам HACCP.

Коли замовник має розуміння, яка підлога йому потрібна, лише тоді він починає шукати вітчизняну компанію, яка зможе виконати його завдання. Адже компанії в основному спеціалізуються на бетоні, або лише на фінішному полімерному покритті підлоги.

Також перед монтуванням підлоги окремо стоятиме питання замовлення лоткової каналізації, трапів, жировловлювачів та приймальних ємностей із харчової нержавіючої сталі. Зазвичай монтажбере на себе замовник або на генпідрядник, які не завжди якісно здатні їх змонтувати, що веде в майбутньому до попадання вологи в основу підлоги, і як наслідок, руйнування полімерного покриття.

Отже, потрібно пам’ятати, що якісна підлога починається з правильно складеного технічного завдання на проектування, спроектованого конструктиву підлоги, пропрацьованих усіх вузлів примикань та проходжень мереж, а також якісного виконання усіх елементів підлоги.

Наша компанія «Флорсервіс» працює у сфері монтування покриттів на виробництвах і передусім надає допомогу у формуванні технічного завдання на покриття з врахуванням призначення приміщень, умов їх експлуатації, температурного, механічного та хімічного навантаження, умов прибирання в процесі експлуатації та багатьох інших факторів. Крім того, ми допомагаємо у розробці конструктивів підлог, виготовляємо та монтуємо за індивідуальними замовленнями лоткову каналізацію з харової нержавіючої сталі AISI 304або AISI 316.

Наша компанія виконає весь комплекс будівельних робіт, а саме: планування та ущільнення основи, облаштування бетонної підготовки, нанесення відсічної горизонтальної гідроізоляції, в’язання арматурних каркасів, укладання та затирання бетону під полімерне покриття, проводимо дробеструйну обробку основи перед нанесенням полімерного покриття та наносимо полімерне покриття, облаштовуємо полімерний плінтус.

Також ми можемо зробити оцінку існуючого стану підлоги та розробити рішення з її покращення, щоб досягти вимог HACCP. Основними з яких є: наявність плавного переходу між підлогою та стіною, водонепроникність покриття підлоги, легкість її прибирання мийними засобами. Для оцінювання наявного стану підлоги проводимо її інструментальне обстеження, де визначаємо міцність основи, її вологість, адгезію та когезію різних її шарів з допомогою штатного сучасного обладнання європейського виробництва. На основі цих даних, вимог до витривалості нового покриття, а також експлуатаційних умов відповідно до конкретного підприємства, підбираємо матеріали, які наші працівники використовуватимуть.ТзОВ «Флорсервіс»,

79037, м. Львів, вул. Б. Хмельницького 200, оф. 214, тел.: +38 067 657 45 21

office@floorservice.com.ua, www.fsconstruct.com.ua
ТзОВ «ФЛОРСЕРВІС» – найнадійніші підлоги для харчової промисловості

Ми пропонуємо:

·      Допомогу у формуванні технічного завдання на промислову підлогу та лоткову каналізацію із нержавіючої сталі

·      Консультування щодо конструктивів підлоги залежно від призначення приміщення та впливів на неї

·      Індивідуальний підхід до кожного проекту з урахуванням усіх економічних та технічних вимог

·      Аналіз існуючого стану підлоги та розробки технічних рішень з його покращення.

Ми виконуємо:

·      Роботи з влаштування поліуретан-цементного покриття підлоги

·      Роботи з влаштування полімерного плінтусу

·      Роботи з монтажу лоткової каналізації

·      Роботи з влаштування повного конструктиву підлоги

·      Лоткову каналізацію із харчової нержавіючої сталі за індивідуальним замовленням

·      Трапи, решітки, жировловлювачі та інші вироби з нержавіючої сталі

Наша підлога:

·      безпечна для продуктів харчування

·      не впливає на запах та смак продуктів харчування

·      відповідає директивам ЄС та вимогам HAACP

·      надійна та довговічна

·      хімічно стійка

·      витримує діапазон температур від -60С до +130С

·      механічно стійка

·      не пилить

·      не слизька

·      легко миється.

 

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами
  • підлоги
  • Поліуретан-бетонні покриття
  • монтування підлоги


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.