Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
10-я Юбилейная Международная практическая конференция FoodMaster&PrivateLabel-2019
19.03.2019р.

Дата и место проведения: 18 апреля 2019, г. Киев, ул....

В Україні 38,2% молока забезпечують промислові господарства
19.03.2019р.

За даними Державної служби статистики України...

Україна за два роки збільшила імпорт горіхів в півтора рази
19.03.2019р.

У 2018 році імпорт всіх горіхів в Україну збільшився на...

Крохмаль в Україні та світі. Де шукати можливості?
15.03.2019р.

Україні варто зосередитись на розширенні ринків...

ТОП-10 експортерів та імпортерів молока і вершків
15.03.2019р.

Які українські компанії найбільше експортували та...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

54
14.03.2019р. |
Сучасні станції очищення стоків

Збереження навколишнього середовища є одним із найважливіших завдань для всіх заводів харчової промисловості. У цій галузі на першому місці – охорона водного середовища, яку реалізовують завдяки станціям очищення стічних вод, що утворюються в процесі виробництва продуктів.

Керівники підприємств вибирають ті рішення з пропонованих сучасних технологій, які відповідають суворим нормам при мінімальних капіталовкладеннях і витратах.

Стічні води м'ясної промисловості характеризуються в основному великою кількістю суспензії, жирів і нерозчинних сполук. Кожна сучасна станція очищення стоків повинна бути оснащена системою механічного, фізико-хімічного, біологічного очищення та утилізації осаду.

Кожен потік стічних вод містить тверді частинки, які слід відокремити з метою захисту пристроїв та інсталяції станції. На ринку представлений широкий асортимент сит і пристроїв для обробки осадів, що утворюються на решітці. Однак не всі вони пристосовані для приймання постійно змінного потоку стічних вод.

Для використовуваних досі механічних решіток з'явилася альтернатива - вертикальне сито. Це повністю автоматизований пристрій, який використовують для попередньої сепарації твердих забруднень. Його перевагою є додаткова зона дегідратації і загущення відходів.

Покращено також традиційні обертові сита, де налагоджений приплив стічних вод всередину обертового барабана і автоматичне промивання, завдяки чому потрібно менше часу на обслуговування для підтримування чистоти.

Наступні фази очищення стічних вод вимагають дозування хімічних засобів і забезпечення відповідних фізичних умов для усунення забруднень. Найбільш загально застосовуваним методом є флотаційні установки, що містить системи підготовки і дозування хімікалій, які відповідають за коагуляцію і флокуляцію.

З цією метою застосовують флотатори, які вважаються ефективними в усуненні суспензій і жирів. Провідні виробники оснащують свої флотатори системою, що дає змогу плавно і швидко підібрати робочі параметри до змінних характеристик стічних вод. Це значно поліпшує економію, пов'язану з експлуатацією станції очищення стічних вод.

При можливості відведення стічних вод у навколишнє середовище слід враховувати вимогу усунення безліч нерозчинених і розчинених забруднень. Це можна реалізувати за допомогою як аеробних, так і анаеробних технологій.

Найпопулярнішими є очищення стічних вод методом активного осаду (SBR), де всі фази відбуваються в одному резервуарі, який виконує функцію камери аерації та відстійника. Процес очищення здійснюється за програмою, згідно із заданим графіком.

Сучасні і ефективні системи біологічного очищення - це мембранні реактори (MBR). Ця розвинена технологія, пов'язана з проточними реакторами, в яких фінальним бар'єром для осаду є мембранні системи. Висока фільтрувальна ефективність мембран підвищує концентрацію активного осаду в реакторі, завдяки чому у тій же ємності можливе усунення більшої кількості забруднення. Мембранна система - це надійний бар'єр, завдяки якому отримують стічні води, що характеризуються високим ступенем очищення.

Вибір технології є ключовим фактором успіху, але тут варто скористатися послугами досвідченого проектувальника, який врахує не лише теоретичні знання, а й безліч практичних критеріїв. Завдяки цьому інвестор уникне проблема з експлуатацією, недооцінкою витрат або невідповідністю нормативних параметрів. Великі інвестиції вимагають також виконавчої бригади, яка чітко і належним чином встановить обрані пристрої і виконає введення в експлуатацію та оптимізацію роботи станції.

Партнер фірми «INTERMIK» - фірма «ЕМI» більше 20 років проектує, виробляє обладнання та впроваджує станції очищення стічних вод на підприємствах харчової промисловості, зокрема на м'ясо- та птахокомбінатах. У портфоліо компанії - понад 100 реалізацій на території Польщі, України, Німеччини, Англії тощо. Завдяки цьому вдалося створити досвідчену команду проектувальників, конструкторів і технологів.

ТОВ «Інтермік – харчові технології»

тел.: (044) 277-29-34/35/36,

тел.: факс: (044) 277-29-37

e-mail: intermik@intermik.kiev.ua

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами
  • очищення води5
  • стічні води
  • вертикальне сито
  • Інтермік – харчові технології


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
19.04.2011р.

Приватному виноробу для благородних напоїв

Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.

15.03.2011р.

Фрукти й овочі сонячної Македонії

Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.