Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
ОАЕ очолили рейтинг імпортерів українського борошна
16.01.2020р.

За липень-грудень 2019/20 МР Україна істотно наростила...

Небезпека із Заходу: чи варто Україні боятись спалахів пташиного грипу в Польщі?
14.01.2020р.

У Польщі через спалахи пташиного грипу ліквідовано...

«Альфа-хліб» і «Semix»: тандем професіоналізму та стабільної якості
13.01.2020р.

19 листопада у Львові вітчизняна компанії...

Фермерам необхідно вирощувати м’ясні породи овець
23.12.2019р.

Українським фермерам необхідно робити кроки в...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

569
31.01.2019р. |
Пелети для хлібопекарських печей - економія

Печі на пелетах – це до певної міри нове альтернативне обладнання та використання дешевшого виду палива – деревяних гранул. Після суттєвого подорожчання газу, виробники почали активно шукати способи, як знизити витрати енергоресурсів. На хлібопекарських і кондитерських підприємствах ця проблема постала дуже гостро, оскільки вони для виробництва продукції витрачають великі об’єми блакитного палива, чи електрики.

– Що більше дорожчатиме газ, то популярнішим буде цей напрям, – говорить співвласник компанії «РБР» Роман Сенюк. – Ми пропонуємо альтернативу – переведення хлібопечей на пелети. Для того, щоб такі печі могли працювати на пелетах, в них необхідно вбудувати адаптований до роботи в агрегаті пальник. Пелетні пальники польських компаній «Pellas Х» і «KIPI», які наша фірма представляє, можна підібрати для більшості видів хлібопекарських печей.

Романе, розкажіть про переваги застосування пальників у хлібопекарських печах.

– Насамперед – це незалежність від традиційних енергоносіїв і реальна економія для підприємства. Особливістю пальників, що ми представляємо є їхня надійність і технологічність.

Пелети дешевші за газ чи електрику, до того ж при їх спалюванні не утворюються дим чи сажа. Потрібно лише правильно налаштувати пальник.

Переобладнання здійснюється швидко і не потребує великих витрат, тому що хлібопекарські печі вже мають свій заводський теплообмінник. Тож на розподіл тепла всередині пекарської камери це не впливає.

Гранули у пальник подаються з бункера за допомогою шнека. Процес автоматизований. У пекарнях використовують тільки якісні дерев’яні гранули. Пелети мають бути сухими, бо якщо вологість перевищує 12%, вони втрачають форму, розсипаються.

Пелетні пальники також зручні в експлуатації. Коли, наприклад, тепла потрібно менше, автоматично зменшується подавання палива або вимикається пальник на певний час, при зниженні температури до певного рівня пальник автоматично вмикається. Ним можна керувати віддалено.

За нашими підрахунками, інвестиції на встановлення пелетного пальника в хлібопекарській печі мають окупитися до року. Часто нас запитують, чи, оскільки гранули постійно дорожчають, то і встановлення пальників на сьогодні вже не є таким вигідним вкладенням? Кілька років тому вартість гранульованих пелет була дуже низькою. Тут треба зауважити таке: ціна пелет зростає пропорційно до інших енергоносіїв. Частка електроенергії у собівартості виробництва пелет доволі велика. Дорожчає газ – усе теж дорожчає. Проста математика: якщо на сьогодні 1 м3 газу для промислових виробників коштує приблизно 12 грн, то це еквівалент майже 2 кг пелет.

Тенденції ринку останніх років – економія ресурсів. Ті фірми, які переходять на нові види палива, більш впевнено почуваються на ринку. Вони здешевлюють собівартість виготовленої продукції, стають більш конкурентоспроможними.

– Яка ваша основна мета присутності на виставці «Інпродмаш»/«Упаковка»?

Ми були одними з перших на ринку, хто почав розвивати напрямок встановлення пелетних пальників на хлібопекарські печі. Тепер цей ринок стає дедалі конкурентнішим. Пропозицій багато, деякі українські виробники налагодили випуск пальників. Як кажуть, попит створює пропозиції.

Також еволюціонують виробники хлібопекарських і кондитерських печей. Клієнти почали більше вимагати сервісу, надійнішого устаткування, більш автоматизованих рішень.

Розвиваються клієнти - і ми разом із ними. Ми тут для того, щоб підтвердити присутність компанії на ринку і просто поспілкуватися із нинішніми клієнтами, зрозуміти, чого ринок потребуватиме завтра.

e-mail: neeff1@gmail.com

тел.: (050) 100 44 16, (067) 100 44 26

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами
  • пелети
  • Пелетні пальники


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.