Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
ОАЕ очолили рейтинг імпортерів українського борошна
16.01.2020р.

За липень-грудень 2019/20 МР Україна істотно наростила...

Небезпека із Заходу: чи варто Україні боятись спалахів пташиного грипу в Польщі?
14.01.2020р.

У Польщі через спалахи пташиного грипу ліквідовано...

«Альфа-хліб» і «Semix»: тандем професіоналізму та стабільної якості
13.01.2020р.

19 листопада у Львові вітчизняна компанії...

Фермерам необхідно вирощувати м’ясні породи овець
23.12.2019р.

Українським фермерам необхідно робити кроки в...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

601
21.12.2018р. |
Безпечне прибирання – безпечний продукт

Налагодити прибирання в харчовій промисловості − нелегке завдання. Це насправді частина процесу виробництва продукту, яка важлива для підтримання та гарантування безпеки продуктів харчування. Компанія «OKIN Facility UA» є надійним партнером з організації професійного прибирання та дезінфекції харчових підприємств. Розуміння проблем, пов'язаних із процесами прибирання, є ключем до створення безпечного, гігієнічного виробничого середовища.

Довіра замовника грунтується на трьох важливих факторах нашої роботи.

Основним та визначальним фактором є персонал, саме люди роблять компанію успішною, якщо вони самі успішні та захищені. В кожного працівника компанії ми інвестуємо кошти, навчаємо та надаємо усі соціальні гарантії, проводимо обов’язкові та періодичні медичні огляди.

Компанія «OKIN Facility UA» приділяє особливу увагу спільності ідей та цінностей, а також поділяє та відповідає цінностям замовника, що гарантує безпечність продукту шляхом професійного, якісного прибирання.

Кожен працівник має інструкцію з прибирання та користування обладнанням, інвентарем та засобами для прибирання. Завдяки навчальним програмам «OKIN Facility» постійно підвищує кваліфікацію персоналу.

Використовуємо програми заохочень для виявлення критичних пунктів у процесі прибирання та інтегрування нових методів прибирання, засобів або інструментів для покращення ефективності та покращення якості прибирання.

Головна запорука якісних наслідків – це системний підхід.

Ми приділяємо велику увагу менеджменту та управлінню персоналом і працюємо за принципом «аналіз – дія − контроль». Базою для цього підходу та гарантування безпечності продуктів є розробка програм з прибирання і технологічних карт з очищення всіх видів приміщень та поверхонь. Цей письмовий документ докладно описує, як досягти необхідних умов прибирання та санітарії на виробничих, складських, адміністративних площах та на прилеглій території. Перед початком процесу чищення ми знаємо, який тип забруднення треба видалити і яким мийним засобом.

Очищення та дезінфекція – два етапи процедури прибирання харчових підприємств. Очищення – це цілковите видалення забруднення з поверхонь, що робить їх візуально чистими, щоб наступна дезінфекція була результативною.

Кожного дня менеджери об'єктів та інспектори з якості виявляють «вузькі місця» у процесах прибирання та шукають відповіді на запитання про те, чи є на виробництві якась частина процедури, яку потрібно покращити? Разом із технологами та спеціалістами відділу якості розробляють можливі варіанти покращення якості або усунення недоліків.

Відповідальність. Послуги компанії «OKIN Facility UA» є невід’ємною частиною процесу виготовлення продукту. Кожен співробітник відповідає за якість не тільки власної роботи, а й впливає на кінцевий результат всього процесу. Відповідність стандартам та вимогам замовника є ключем до гарантування безпечного, гігієнічного виробничого середовища.

Євгеній КОСТІН,

менеджер з розвитку бізнесу

«OKIN Facility UA»

+38 067 571 44 25

+38 044 227 27 79

jevgeniy.kostin@okin.eu

                       http://www.okin.eu 

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами
  • прибирання
  • дезінфекція харчових підприємств
  • професійне прибирання
  • Очищення та дезінфекція


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.