Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Солодка пропозиція: чи сказати "так" виробництву крем-меду?
14.02.2019р.

Крем-мед з начинкою – це спосіб виокремитись з...

Імпорт сирів перевищує експорт в більш ніж вдвічі
14.02.2019р.

За даними Державної фіскальної служби (ДФС), в січні...

З 1 липня з полиць магазинів може зникнути велика частина віскі
14.02.2019р.

З 1 липня 2019 року вступають в силу зміни до...

Українці збільшили споживання цитрусових майже втричі
12.02.2019р.

Світовий тренд здорового харчування стає причиною...

Індекс цін на молокопродукцію зріс на 7,2%
11.02.2019р.

Середнє значення Індексу цін на молочну продукцію...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

274
23.11.2018р. |
Мікроклімат виробництва і зберігання харчової продукції від НВП «ВДОХНОВА»

При охолоджуванні, зберіганні, обробці, визріванні та ферментації продуктів харчування перед виробниками стоїть завдання підтримувати вологість повітря при різних температурах. Особливу увагу слід звернути на проблему висушування повітря охолоджувачами холодильних камер зберігання продукції.

Якщо у холодильній камері повітря сухе – це знижує вміст вологи та призводить до псування і втрати вигляду та смаку готової продукції. Знижений вміст вологи у камерах спричинений роботою охолоджувачів, які мають низьку температуру холодоагента, внаслідок чого волога «конденсується» на ребрах охолоджувача і повітря в камері стає сухим. Зволожувачі повітря не тільки компенсують втрату вологи в холодильних агрегатах.

Фахівці НВП «ВДОХНОВА» розробили технологію утворення та застосування штучного водяного туману ультразвукового типу. Вони утворюють штучний туман з дрібними краплями води – 1–5 мкм. Вони утворюються внаслідок вібрування з частотою 1,5 млн раз/сек. керамічних дисків ультразвукового генератора. На властивостях штучного ультразвукового туману, а головне, їх комбінації – синергії і базується технологія застосування зволожувачів ультразвукового типу.

Застосування:

Створюють штучний туман – аналог природного.Ультразвукові зволожувачі повітря утворюють водяну пару – туман, який добре перемішується з повітрям і випаровується у холодильній камері. Туман леткий і поширюється в камері з повітряними потоками холодильного агрегату, рівномірно зволожуючи її. Такий туман не утворює «факела розпилу» і краплинного осаджування. Дрібні краплі води 1-5 мкм від ультразвукового перетворювача завдяки фізичним властивостям не осідають на продуктах і поверхнях.

Біотехнологія виробництва. Ультразвукові аерозольні краплі води вступають у контакт із сировиною і беруть участь у біохімічних процесах ферментації. Це можливо тому, що діаметр пор на поверхні, наприклад, м’яса тіста, сирів більший за діаметр краплі туману. Відбувається взаємодія температури повітря, вологи, крапель води і біохімічних процесів ферментації, що поліпшує процес визрівання.

Електробезпечність. Модуль вологості в холодильній камері має низьковольтне живлення DC 45 В від адаптера, який розташований поза камерою. Окреме розташування модулів вологості і живлення підвищує безпеку обладнання.

Енергозбереження. Ультразвукові зволожувачі дуже економічні. Якщо для видобування 1 кг пари треба 850 Вт електричної енергії, то для утворення одного кг ультразвукового туману треба 90 Вт електроенергії.

Ергономічність. Простота монтування, експлуатації та обслуговування. Системи зволоження ТМ Вдох-Нова можна монтувати в холодильній камері для подавання туману на потік повітря від охолоджувача або зовні (канальне зволоження).

Дезінфекція. Можливість розпилювати засоби для дезінфекції камери та холодильних агрегатів.

Додаткове охолодження. Ефект охолодження приміщень влітку при підвищеній температурі повітря (адіабатичне охолодження).

НВП «ВДОХНОВА»: Сім років проектування та виробництва систем зволоження повітря ультразвукового типу ТМ «Вдох-Нова». Пантентовані технології, зареєстрована ТМ, досвід проектування, монтажу та експлуатації. Співпраця з провідними харчовими підприємствами та ХНУСГ ім. П. Василенка на базі Навчально-наукового інституту переробних і харчових виробництв, під керівництвом проф. О.В. Богомолова.

Сергій Швець, координатор проекту ТМ «Вдох-Нова»

 

ВДИХніть НОВАторські технології у Ваш харчовий бізнес.

Ультразвукові системи зволоження. Туманоутворювачі високого тиску

Тел.: (050)964-68-02, (095) 393-01-22, (044)221-25-20,e-mail: vdohnova@ukr.net

www.vdoh-nova.prom.ua, www.vdohnova.com

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами
  • Біотехнологія виробництва
  • технологія утворення та застосування штучного водяного туману ультразвукового типу


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.