Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
ОАЕ очолили рейтинг імпортерів українського борошна
16.01.2020р.

За липень-грудень 2019/20 МР Україна істотно наростила...

Небезпека із Заходу: чи варто Україні боятись спалахів пташиного грипу в Польщі?
14.01.2020р.

У Польщі через спалахи пташиного грипу ліквідовано...

«Альфа-хліб» і «Semix»: тандем професіоналізму та стабільної якості
13.01.2020р.

19 листопада у Львові вітчизняна компанії...

Фермерам необхідно вирощувати м’ясні породи овець
23.12.2019р.

Українським фермерам необхідно робити кроки в...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

673
18.10.2018р. |
Устаткування для замішування тіста від «Topos»

Компанія «Topos» із Чеської Республіки належить до лідерів серед європейських виробників хлібопекарського обладнання. Майже 70 років підприємство випускає машини для приготування і транспортування тіста. На сьогодні близько 90% продукції «Topos» експортує, зростає експорт обладнання на американський континент.

До класичних машин марки «Topos» належить планетарна тістомісильна машина із підкотними діжами Т-750. У базовому виконанні цей тістоміс обладнаний тришвидкісним двигуном і призначений для замішування до 200 кг тіста за один цикл. Популярність машини зумовлює те, що одна з моделей була пристосована для діж виробництва Смілянського машинобудівного заводу марки Т1 ХТ2Д. У виконанні із частотним перетворювачем і деякими із пропонованих рамкових місильних пристроїв або віночків цей агрегат успішно застосовують як міксер для збивання рідких видів тіста, глазурі або начинок.

Близько 100 таких тістомісильних машин працює в США. Виготовлені вони з нержавіючої сталі й використовують прямий привід місильних органів.

Основним типом тістомісильних агрегатів в асортименті «Topos» нині є продуктивні спіральні тістоміси із підкотними діжами. Завдяки двом швидкостям замішування, реверсу обертів діжі на першій швидкості, простій системі керування з можливістю вибору серед 30 програм, використанню потужного спірального пристрою замішування і центральної балки, а також високій точності діж на цих машинах можна досягти високої якості замішування і великого виходу тіста.

Остання модель у лінійці тістомісильних машин – Т-300ДС – обладнана двома спіралями, що дає змогу робити по 7 замісів/годину, завдяки чому продуктивність підвищується до 2100 кг тіста/годину при високій якості замішування. Для маніпуляцій із підкотними діжами фірма пропонує кілька типів діжоперекидачів із змінною висотою 1,2−3,3 м і з можливістю їхнього очищення у верхньому положенні.

Перевагою спіральних тістомісильних машин є автоматичні центри замішування. Нелегка фізична робота при маніпуляціях операторів із підкотними діжами тут замінена автоматичною гідравлічною системою перекидання однієї міцно приєднаної діжі. Після замішування готове тісто перекидають у порційну лійку, що розміщена спереду машини. Тут тісто для подальшого транспортування ділять на шматки, які за допомогою вертикального або похилого транспортера подають у отвір дільника. Такий спосіб автоматичного замішування тіста дбайливо обробляє тісто і полегшує санітарне очищення машини. Якщо немає порційного отвору, тісто можна перекидати в ємності або діжі замовника.

Виробників тістомісильних машин, які можуть запропонувати автоматичні лінії для приготування тіста, небагато. Компанія «Topos» знає, як спроектувати, виготовити й налагодити кілька видів таких ліній із використанням закваски, рідкої або густої опари або для безопарної технології. Лінія може включати системи автоматичного дозування компонентів, а також устаткування для підготування розчинів.

Тепер вже в стандартному режимі ці лінії обладнують системою візуалізації виробничого процесу, яка дає змогу внести в програму інформацію про дозування інгредієнтів, тривалість замішування, температуру тіста тощо. Основні дані можна регулювати через інтернет і керувати ними із заводу-постачальника. Комплектація лінії залежить від технічних і технологічних вимог замовника, потужності виробництва та особливостей приміщення цеху. Тісно співпрацюючи, клієнт і спеціалісти компанії «Topos» знаходять оптимальне рішення, що дає змогу підприємству вийти на вищий рівень виробництва і забезпечити стабільну якість хлібобулочної продукції.

На сьогодні непросто знайти європейського виробника, агрегати якого здатні скласти конкуренцію горизонтальним тістомісильним машинам «Topos» за співвідношенням асортименту й якості. Чеська фірма пропонує їх трьох видів: із двома зустрічними Z-подібними місильними пристроями, з одним Z-подібним пристроєм, а також горизонтальні штангові тістоміси. Найбільший успіх на ринку мають горизонтальні тістоміси із двома місильними пристроями Z-подібної форми для замішування крутого тіста від 40 до 500 кг тіста за один цикл вологістю близько 30%, яке використовують для виготовлення сухарів, бубликів, пельменів або пряників. Ванна тістоміса може бути обладнана «сорочкою» для охолодження або обігрівання тіста і частотним перетворювачем, завдяки чому плавно регулюють швидкість замішування (на відміну від базового виконання з двома швидкостями). На базі цих тістомісильних машин також можна запропонувати автоматичну лінію із функціями від дозування компонентів до подавання тіста у формувальні машини.

Компанія «Topos» також пропонує виробникам хлібобулочних виробів обладнання для виробництва заквасок, спіральні охолоджувальні конвеєри, камери вистоювання для пончиків і формувальні машини для рогаликів.

Мілан СЛАБИ,

комерційний директор

slaby@topos.eu

+ 420 412 354 444

www.topos.eu
Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.