Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

930
23.08.2018р. |
«Bakeres»: впевнені кроки на ринку хлібопекарського бізнесу

Компанія «Bakeres» (м. Жешув, Польща) розпочала свою діяльність з імпорту (переважно з Німеччини) та реставрації вживаних печей і машин для хлібопекарської галузі. Відновлюючи це обладнання та встановлюючи його на польських пекарнях, працівники компанії досконало вивчили машини, набули високого рівня знань та досвід.

Високий попит спонукав компанію до розширення сфери збуту хлібопекарського обладнання і вийти  також на український ринок. Цього року створена компанія «Бакерес-Україна», яка є представником польської компанії в Україні. Підприємство здійснює імпорт обладнання та товарів для хлібопекарської галузі та подальший їх продаж на території України. Одним із напрямків діяльності є також надання послуг з проектування та технічного обслуговування обладнання для хлібопекарської галузі.

На сьогодні компанія «Bakeres» має довготривалий досвід роботи в галузі та пропонує  широкий вибір вузькоспеціалізованого обладнання від багатьох європейських виробників, яке користується попитом серед українських підприємств хлібопекарської галузі, зокрема, є офіційним представником у Польщі та Україні компанії «Tagliavini» (Італія). Нашими партнерами є також компанія «Sottorivа» – знаний європейський виробник хлібопекарського обладнання.

Наш девіз, - надати клієнтам професійну допомогу на кожному етапі процесу − від розробки технологічних рішень до впровадження у виробництво, забезпечити ефективне і швидке технічне і технологічне обслуговування виробництва та індивідуальну адаптацію до потреб клієнтів. Основними завданнями, що стоять перед нами, є підвищення ефективності виробництва, покращення якості продукції, зниження її собівартості.

Зараз ми популяризуємо традиції випікання натурального хліба з використанням живих заквашувальних культур. Нещодавно на підприємстві «Волиньагропродукт» (м. Ківерці Волинської обл.) наші спеціалісти встановили заквасник-ферментатор та налагодили процес утворення живої культури. Використовуючи її, підприємство отримало змогу створити справжній ароматний хліб з хорошими якісними характеристиками.

Ферментатор або ферментаційна машина – це вид хлібопекарського обладнання, що забезпечує необхідні режими для приготування різних заквасок. Принцип дії ферментатора: оператор закладає в камеру борошно, воду і вихідну культуру. Ексклюзивна система змішування забезпечує різні режими ферментації тіста, а саме: різні температури в різні періоди ферментації, швидкість замішування, час замішування. В процесі ферментації камера перемішує тісто і може підігрівати або охолоджувати закваску. Отриману закваску можна використовувати на 70% і потім тільки додавати борошно і воду. Вихідну культуру постійно вносити не потрібно.

Ферментаційна камера дає змогу отримати рівномірну і стійку закваску без суттєвої зміни кислотності. Закваска містить мікрофлору, яка складається з кислот − як молочних, так і оцтових, а також натуральних дріжджів.

Введення заквашувальної культури в рецептуру хліба дає змогу відкоригувати якість готового виробу: подовжити термін свіжості виробу, поліпшити смак хліба та додати натуральні аромати без використання покращувачів, підвищити формоутримувальну здатність й стабільність заготовок, підвищити еластичність м'якушки і хрусткість скоринки, надати виробам привабливого зовнішнього вигляду, уповільнити процес черствіння хліба, полегшити технологічний процес і компенсувати відхилення у параметрах замішування тіста.

Щодо технічних характеристик, то це простота і зручність у роботі, що дає змогу контролювати і налаштовувати конфігурацію циклів змішування без потреби в систематичному очищенні резервуара. Покращуються й економічні показники: зменшується кількість застосовуваних дріжджів, збільшується вихід готової продукції за рахунок посилення водопоглинальної здатності клейковини, не потрібно використовувати будь-які добавки. Ще одна перевага ферментатора – точне підтримання температури.

Ферментаційна машина має великий попит серед європейських пекарень, закладів харчування, великих супермаркетах, що спеціалізуються на випічці. Ми пропонуємо ферментатори для закваски до хліба з урахуванням потреб наших хлібопекарень і хлібозаводів, а також якісний агрегат для приготування закваски, який може працювати навіть у нічний час. Рішення про придбання такого агрегату для виробництва закваски є досить серйозним кроком, але якщо проаналізувати всі переваги і можливості цієї машини, то стане очевидним, що вона забезпечить прибуток вашому бізнесу.

Софія Штойко,

асистент комерційного директора ТОВ «Бакерес-Україна»

+380675821033

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами
  • Ферментатор
  • Бакерес-Україна
  • ферментаційна машина


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.