Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

794
02.07.2018р. |
«Desiccant Technologies Group»: контроль та видалення надлишкової вологи

Харчова промисловість – відповідальна сфера людської діяльності, яка дуже вимоглива до технологічних процесів на всіх етапах виробництва, у тому числі зберігання продуктів. Основною оцінкою підприємства є вироблений продукт, який повинен відповідати високим стандартам якості й безпеки та мати презентабельний зовнішній вигляд.

Досвід харчових підприємств показує, що навіть налагоджене виробництво супроводжується незапланованими зупинками виробничих ліній і отриманням продукції незадовільної якості. Найчастіше спричиняє подібні проблеми постійний приплив вологи у робочу зону. Відбувається це і з навколишнього середовища; від персоналу; продукту; виробничого обладнання; відкритих поверхонь води.

Для виявлення наявної вологи контролюють відносну вологість повітря у виробничих приміщеннях і встановлюють параметри, які необхідно забезпечувати для запобігання подальшим найчастіших проблемам.

Перешкоджання появі  та розвитку мікроорганізмів

При високій вологості повітря (більше 60%) середовище в приміщенні стає придатним для розвитку різного виду бактерій, що спричиняють псування продукції, змінюючи її властивості (колір, смак, запах). Можливе утворення плісняви і грибка як на поверхні продукту, так і в доступних для вологи ділянках виробничого приміщення. Внаслідок цього санітарно-гігієнічний стан приміщення погіршується, як і умови праці робітників, а увесь вироблений продукт підлягає видаленню й утилізації, що спричиняє значні фінансові втрати.

Попередження розвитку корозії

У виробництві використовують металеве обладнання, яке при високій вологості робочої зони починає кородувати. Корозія призводить до скорочення терміну експлуатації і позапланових зупинок виробничих машин.

Збереження якості продукту

Висока вологість виробничого приміщення підвищує вологість самого продукту, що прямує по конвеєру чи перебуває на стадії пакування. Залежно від властивостей продукту можуть виникати різні проблеми: гранулювання, злипання, налипання на виробничі поверхні, втрата форми тощо, що в загальному зумовлюють порушення процесу виробництва.

Уcунення конденсату

Раптова зміна погодних умов навколишнього повітря може призвести до конденсації в повітрі вологи, яка осідає на поверхнях приміщення у вигляді крапель чи тонких плівок. Потрапляння конденсату на поверхні холодильних машин спричиняє обмерзання і утворення льоду, що, своєю чергою, сповільнює виробничий процес, збільшує енерговитрати та призводить до необхідності періодичної зупинки на розморожування.

Функцію контролю та видалення надлишкової вологи виконують спеціальні повітро-осушувальні установки адсорбційного типу торгової марки DesiccantTechnologiesGroup. Вони призначені для ефективного видалення вологи із повітря робочої зони та підтримання необхідних параметрів відносної вологості повітря в широкому діапазоні та в автоматичному режимі і забезпечення ефективні умови виробництва та зберігання продукції.

Діапазон потужностей осушувачів повітря починається від 1 кВт, які легко можна використовувати на об’єктах з невеликою площею, і до 100 кВт – приладами такого типу осушують приміщення площею у тисячі квадратних метрів.

Це обладнання можна встановлювати як всередині приміщення, так і ззовні і впровадити на будь-якому об’єкті. Використання осушувачів дало ефективний результат на таких підприємствах харчової промисловості, як цукрові заводи, кондитерські фабрики, виробництво м’ясної і ковбасної продукції, зефіру, морозива та інших. Установки екологічні і безпечні для використання в харчовій промисловості і відповідають усім чинним стандартам ЄС.

 

Сергій МАЛЬЦЕВ,

керівник проектів «DesiccantTechnologiesGroup»

тел.: +38 067 401 26 34;  +38 044 331-49-76

sm@destech.eu

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами
  • повітро-осушувальні установки
  • корозія
  • вологість


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.