Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

712
27.06.2018р. |
Технології хлібопечення з «Profitex»

«Eurofours» − це французький виробник професійного хлібопекарського обладнання, у складі котрого чотири заводи, кожен з яких спеціалізується на виготовленні різного устаткування: конвекційних печей, ротаційних печей, холодильних приладів, розрядних камер, апаратів шокового заморожування. Компанія не лише ділиться досвідом і майстерністю у випіканні хліба, а й організовує консультації та післяпродажне обслуговування свого обладнання.

З метою якомога масштабнышого розвитку майстерності українських пекарів представники компанії «Profitex Україна» побували у французьких колег − спеціалістів «Eurofours», які працюють над розробкою та вдосконаленням нових технологій у сфері хлібопечення. Так, протягом 3-х днів представники України спільно з французькими колегами змогли ближче ознайомитися і випробувати в роботі обладнання «Eurofours».

Шафи шокового заморожування, які містять окремі секції безпосереднього заморожування та охолодження. Це дуже зручно, адже після заморожування необхідне місце для подальшого зберігання. «Eurofours» пропонує апарати з 2-ма секціями заморожування та 2; 4 і 6 секціями охолодження. Шафи забезпечують температуру 18оС всередині продукту, і до –35оС в робочій камері.

Камери вистоювання, в яких процес відбувається поетапно: зниження температури в камері вистоювання (з можливістю налаштування відкладеного відстоювання: наприклад, у п'ятницю можна запрограмувати вистоювання на понеділок), бродіння (яке за необхідності можна призупинити) і готовність продукту, про яку камера повідомляє спеціаліста.

Зацікавили спеціалістів «Profitex Україна» шафи вистоювання «Парижанка», які зараз працюють на багатьох об'єктах в Україні. Застосовують у них лляну тканину, що дає змогу тісту дихати під час вистоювання без парозволоження. Камера вистоювання обладнана подами, з яких можна легко перекласти тісто в тканину навантажувача для подальшої обробки. Така техніка забезпечує хороший результат при отриманні готових хлібобулочних виробів.

Електричні подові печі П’єр Елек – для їх виробництва використовують певний вид каменю. Енергозбереження, екологія, естетика, ефективність, ергономічність і гарантія якості − 6 ключових переваг, втілених у такій печі. Агрегат добре продуманий технічно: автоматизований навантажувач, легкість обслуговування та система балансування скла, завдяки якій можна, не знімаючи, легко помити його менше, ніж за 1 хвилину. Структура ручок, які розташовані на склі, дає змогу їх відкрити навантажувачем і автоматично зачиняти без шокового ефекту для скла.

Печі Jolivet – це електричні, циклометричні печі, викладені цеглою, які працюють на різних джерелах енергії. У деяких французьких пекарнях Jolivet працюють понад 30 років. Завдяки таким печам «Eurofours» команді «Profitex Україна» вдалося створити неперевершено запашні та смачні вироби із золотистою скоринкою.

Під час майстер-класу працівникам «Profitex Україна» вдалося попрацювати з печами різних типів: подовими, конвекційними, ротаційними, r-box, і власноруч перевірити їх функціональність, гнучкість і продуктивність.

Печі Eurofours прості в обслуговуванні і має зручну панель керування (E-drive), що дає змогу налаштувати поетапно будь-який процес обробки, та USB-накопичувач, який підходить для всіх моделей печей «Eurofours» і може запропонувати майстру всі наявні рецепти.

Печі «Eurofours» характеризуються:

- наявністю енергозбережного режиму (EKO), який дає змогу налаштовувати сплячий режим печі та утримання продукції при певній температурі;

- використанням спеціальних високоефективних вентиляторів, кожен з яких складається з 70 лопатей, що забезпечує оптимальне розподілення повітря у камері та обдування виробів з усіх боків рівномірно;

- підтриманням високої температури та хорошого парозволоження;

- наявністю витяжки, вбудованої в піч виробником, і візка, якого за кресленнями «Eurofours» можна виготовити і в Україні;

- повністю перфорованими камерами, що поліпшує нагрівання повітря і якість виробів, а ще клієнти самі можуть вибрати розміщення у печі дверей.

Крім того, у працівників «Profitex Україна» була змога випробувати інше обладнання виробника – камери та шафи вистоювання, холодильні вітрини, апаратами шокового заморожування. У результаті українські спеціалісти зробили висновок, що продукція «Eurofours» багатофункціональна, що задовольняє всі вимоги до обладнання для кухні, пекарні або кондитерської. Також майстри «Eurofours» разом з шеф-поваром розробили цікаві рецепти французьких хлібів, які спільно з українськими спеціалістами були розібрані до деталей. Усі технічні та технологічні процеси були максимально опрацьовані: від змішування інгредієнтів і до процедури подавання води дозатором у термостати і замішування.

Обладнання «Eurofours» вже більше 17 років сертифіковано ISO 9001. Весь асортиментний ряд відповідає міжнародним стандартам CE, NSF, Metus, Metcdn, ГОСТ.

«Profitex Україна»

+38 (044) 586-41-14,

+38 (098) 766 74 70, 

+380 800 751 420 (безкоштовно в Україні),

                                                            https://profitex.com.ua 

                                                                                http://profitex-market.com.ua

                                                                    www.facebook.com/profitex.ukraine

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами
  • Шафи шокового заморожування
  • Камери вистоювання
  • шафи вистоювання Парижанка
  • Електричні подові печі П’єр Елек
  • Печі Jolivet


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.