Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
ВР пропонують відновити держрегулювання цін на продукти
10.07.2018р.

У Верховній Раді зареєстровано законопроект щодо...

Україна майже вдвічі збільшила експорт яєць
10.07.2018р.

Україна протягом І півріччя 2018 року експортувала 44,4...

Виробництво ріпакової олії зросло на 22%
10.07.2018р.

З початку поточного сезону (липень-травень) рівень...

Україна збільшила експорт борошна до ОАЕ на 66%
10.07.2018р.

У липні - травні 2017/18 МР обсяг експорту борошна з...

Україна збільшила експорт масла на 40%
10.07.2018р.

Експорт українського вершкового масла в І півріччі...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

91
27.06.2018р. |
Ковбасний цех на ринку – це реально

Нині дедалі популярнішими стають міні-заводи з виробництва харчових продуктів. Адже виготовлена тут їжа завжди свіжа, а отже, смачна. Споживач бачить весь процес виробництва - від підготовки сировини й аж до виходу готового виробу. Це викликає неабияку довіру, адже покупець має змогу особисто спостерігати за процесом приготування продукту. Відтак можемо з упевненістю сказати, що попит на такі заводи щороку невпинно зростає.

Новинкою на ринку м’ясної промисловості став ковбасний цех «під склом», яку пропонує компанія «Лакта-сервіс». Міні-ковбасниця призначена для виробництва широкого асортименту варених і копчених ковбасних виробів. За одну робочу зміну в такому малогабаритному цеху можна виготовити 500-800 кг ковбаси.

Завдяки автономності та швидкому монтажу – це одне з найкращих міні-підприємств. Такий цех можна змонтувати у будь-якому місці. У компанії пропонують змонтовані механізми на бажання клієнта упродовж кількох годин після доставки модуля. Тож за короткий термін реально побудувати на порожньому місці повноцінний завод. Усі машини і механізми змонтовані й перевірені на підприємстві-виробнику, у виробничому цеху, і після транспортування й монтажу вони можуть працювати за призначенням.

Контейнер побудований з термостійких панелей типу соматерм. Кожен модуль доставляють з вмонтованим кондиціонером і опалювальним радіатором, що дає змогу працювати однаково зручно влітку і взимку.

Міні-завод складається з двох основних частин:

- об'єм холодильної камери для зберігання сирого м'яса;

- виробниче приміщення, де вмонтовані всі машини і споруди, необхідні для одного повного технологічного циклу.

Машини для переробки м'яса забезпечені цифровим програмним керуванням (просте в користуванні) та дають можливість підтримувати постійний цикл роботи. Завдяки цьому щоразу отримують однакову партію кожного виду виробу. Електронне обладнання та вимірювальні прилади дають змогу точно дозувати компоненти і підтримувати оптимальний режим роботи і контролю вхідної сировини та готового виробу.

Усі машини, з’єднувальні вузли, будівельні матеріали та інструменти відповідають вимогам європейських стандартів і санітарно-гігієнічним нормам. До того ж перевагою є те, що цей міні-ковбасний цех можна оснастити дизельним генератором, а відтак він працюватиме там, де немає електрики.

Крім того, у компанії пропонують й інші типи цехів для переробки м'яса залежно від кінцевого продукту.

Мирослава МАЛЕВСЬКА

Сергій ШИТІКОВ, директор ТЗоВ «Лакта-сервіс» 

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами
  • ковбасний цех
  • міні-завод
  • ковбасний цех «під склом»
  • Міні-ковбасниця


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.