Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

832
01.06.2018р. |
Автоматизація перевезення свіжих і заморожених продуктів

Для багатьох виробників, які тільки виходять на ринок роздрібної торгівлі України, однією з основних проблем є вирішення проблем з доставкою своєї продукції на полиці магазинів вчасно, враховуючи вимоги до термінів та збереження якості.

Вирішенням цього завдання може послужити транспортна логістика на аутсорсинг або автоматизація процесів управління власною логістикою. Це тим більше актуально, коли вже є парк власних автомобілів виробника. Якщо розглядати другий варіант – керування власною логістикою, то завдання ускладнюється ще й тим, що необхідно планувати доставку продукції, що вимагає спеціальних температурних умов, дотримання вікон доставки, заданих точками реалізації (магазинами, супермаркетами або складами дистриб’юторів).

Одним з рішень цих завдань є впровадження програмно-апаратного модуля Tocan Frozen TMS, який дає змогу логісту або диспетчеру (водієві також) за допомогою GPS-моніторингу бачити поточне місце розташування машин на карті в режимі реального часу і стежити за показаннями всіх датчиків й температурних контролерів.

При плануванні маршрутів система враховує групи, типи точок доставки або ділить їх на окремі зони, де враховуються певні умови і особливості місцезнаходження точок доставки (місто, район, час на доставку, тимчасові вікна, пріоритет тощо). Таким чином система зможе сама визначити оптимальний маршрут розвезення заявок з урахуванням будь-яких факторів та обмежень. Навіть якщо в процесі перевезення відбувається незапланована зміна маршруту або умов доставки (магазин змінив тимчасове вікно через ремонт рампи), система зможе протягом кількох секунд здійснити перепланування на нові умови.

Назагал транспортний модуль з управління перевезеннями і доставкою свіжої та замороженої продукціїTocan Frozen TMS будується на інтеграції даних телеметрії, легко адаптується до індивідуальних вимог замовника і дає змогу реалізувати такі функції:

·     -  логістичне планування: планування маршрутів і відхилення, прив'язка умов доставки і обмежень в процесі планування, порівняння плану-факту;

·      аналіз економічних показників перевезень (за наявності історичних даних);

·    - контроль стану декількох температурних зон, зчитування даних їх герметичності, контроль доступу до вантажного відсіку;

·     -  управління циклами заморожування/розморожування, моніторинг стану холодильного агрегату;

·       - відстеження актуальності медичних книжок водіїв, паспортів на товар;

·       - управління партіями товару, контроль вивантаження / завантаження;

·  - зручні звіти, миттєвий доступ до даних, зберігання історії подій, історія зміни температурного режиму тощо.

Використання модуля Tocan Frozen TMS на практиці дає такі переваги:

- висока точність та швидкість планування: вилучення впливу людини, швидкість обробки 1000 заявок на перевезення – не більше 2 хвилин;

- збільшується ефективність використання транспортних засобів завдяки зменшенню простоїв та оптимізації пробігів або мотогодин;

- зменшуються витрати палива по автопарку від 15 до 30%.

Компанія Tocan Solutions

+38 (050) 442-58-50

sales@tocan.com.ua

https://tocan.com.ua/

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами
  • транспортна логістика
  • аутсорсинг
  • Tocan Frozen TMS
  • GPS-моніторинг


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку


Ігор | 04.07.2018 22:40:44

Дуже цікава виявилась пропозиція. Зараз проговорюємо наші потреби. Маємо підприємство по вирощуванню та дистрибуції свіжих овочів.


   1Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.