Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

666
23.05.2018р. |
Вибір складської техніки – справа відповідальна

Останнім часом серед великого переліку різних механізмів для складу підібрати саме те, що справді необхідно на конкретному виробництві чи складі, доволі важко. Як зазначають спеціалісти у цій галузі, варто спершу зорієнтуватися з масштабами складських приміщень і обсягами вантажно-розвантажувальних операцій, а вже тоді для конкретних потреб і вантажів обирати відповідні пристрої.

Наприклад, на сьогодні серед основних засобів механізації робіт на середніх за розміром складах − штабелери і різного роду гідравлічні моделі візків. Вони прискорюють процес розвантаження-навантаження і зменшують частку ручної праці. При невеликих обсягах робіт використовують ручні моделі штабелерів. Якщо вантажопотоки незначні, то з ними ефективновпорається модель штабелера з електроприводом.

На українському ринку компанія «ЕД МАЄРС» є відомим імпортером підіймально-транспортної та складської техніки: штабелери, навантажувачі, підіймальні столи, самохідні візки, рокли, стелажі та багато іншого. Компанія на вітчизняному ринку пропонує інноваційні розробки, сучасні технології та надійний сервіс. Техніка, яку представляє компанія, – має чудове співвідношення ціни й якості.

Спеціалісти «ЕД МАЕРС» професійно допоможуть вирішити завдання щодо переміщення та зберігання вантажів, оптимізації логістичних комплексів − це дасть змогу значно підвищити ефективність роботи підприємства загалом.

Гідравлічні візки (рокли)

Повноцінна робота складу, супермаркету або торговельної організації неможлива без використання гідравлічних візків. Найбільше вони відомі за назвою рокли, що утворена за аналогією продукції популярної фінськой компанії. Завдяки гідравлічному вузлу вони можуть легко підняти піддон з вантажем і перемістити його за принципом автомагнітоли.

Гідравлічний візок має високу маневреність, що дає змогу легко пересуватися і опускати великогабаритний вантаж. Для керування роклою не потрібна спеціальна підготовка чи чудова фізична підготовка. На сьогодні саме рокли називають найпопулярнішим і дешевим транспортом серед складської техніки.

Ручні гідравлічні штабелери

Ручні гідравлічні штабелери – це вид складської техніки незамінний у процесі опрацювання вантажів. Головним параметром при виборі штабелера є вантажопідйомність. Штабелери мають різні особливості і працюють з вантажем різних параметрів. Наприклад, прості ручні гідравлічні штабелери піднімають вантаж від 1000 до 2000 кг.

Така складська техніка обслуговує як невеликі сховища, так і є парк навантажувально-розвантажувальної техніки середнього магазину, складу або виробництва. Компактність, маневреність, здатність переміщатися у вузьких міжстелажних проходах робить ці агрегати є незмінними помічниками у роботі. Зауважимо, що ручні гідравлічні штабелери мають різні модифікації, вирізняться вантажопідіймальністю і висотою, на яку можна підіймати вантаж.

Таким чином, у випадку, якщо вказані параметри вантажопідйомності 1 тонна, відповідно, штабелер буде піднімати близько 400 кг при роботі штабелера з висотою підйому 2,5 м, 3 м. При підборі складської техніки цю характеристику необхідно враховувати та запитати у постачальників.

Також важливим параметром є ширина вил. Зазвичай робота складської техніки відбувається з палетами європейського взірця розмір яких 1200*800 мм, відтак параметри вил штабеллера мають довжину 1100-1150 мм и ширину 540-570 мм. Натомість при роботі з піддонами, що мають інші стандарти, розміри змінюються, або вибирають моделі з розсувними вилами.

Керування.

Керують ручним гідравлічним штабелем за допомогою ергономічної ручки або педалі для ноги. Для зручності в експлуатації конструкція оснащена бічними поруччями. Ролики і ведучі колеса з високоякісної поліуретану дають змогу штабелерам легко долати невеликі нерівності, які трапляються на підлозі.

Безпечність

Система безпеки – міцна сітка для захисту оператора, спеціальніий клапан для спускання чи в'їзду, що запобігає стрімкому падінню вантажу.

Переваги штабеллера:

• доступна ціна, німецька якість;

• проста конструкція, що не потребує дорогого обслуговування

• для керування ними не потрібен спеціально навчений персонал.

Усі пропоновані нами ручні гідравлічні штабелери мають вантажопідіймальність 1000-2000 кг і висоту підіймання 1600-3000 мм.

З-посеред усього різноманіття складської техніки, компанія пропонує підйомні платформи, які призначені для механізації підйомних операцій. Така техніка використовується в магазинах, на складах, виробничих цехах тощо. Популярність підйомного обладнання обумовлена його доступною ціною та відносно низькими витратами на експлуатацію.

Гідравлічна платформа здатна підняти вантаж на висоту до 12 м, а вантажопідйомність платформи варіюються від 500 кг до 10 тонн. Важлива технічна характеристика – швидкість піднімання вантажу. Такий параметр залежить від висоти складу та потужності обладнання. Сучасний підіймальний стіл здатен доставляти вантаж на максимальну висоту протягом 20-30 секунд. У піднімальних платформ принцип дії дуже простий. Горизонтальна робоча поверхня рухається у вертикальній площині за допомогою гідравлічного насоса та ножового механізму. Якість і надійність платформи стане незамінним помічником у тих випадках, коли економічно недоцільно використовувати штабелери, мостові крани, ліфти та іншу підіймальну техніку.

Гідравлічна платформа максимально безпечна для підіймання вантажів, тому вибір підіймального обладнання має важливе значення, для полегшення роботи персоналу і досягнення максимальної продуктивності роботи.

 

 

ТОВ «КОМПАНІЯ «ЕД МАЕРС»,

офіційний представник ТМ «ED MAERS» в Україні

(044) 361-75-09

(044) 221-83-28

(098) 700-19-74

(096) 387-70-192

forvater_plus@ukr.net

edmaers.com

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами
  • стелажі2
  • ЕД МАЕРС
  • штабелери
  • навантажувачі
  • підіймальні столи
  • самохідні візки
  • рокли


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.