Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

697
01.03.2018р. |
Насоси SEKO: рішення для дозування

Дозувальні насоси – обладнання універсальне і потрібне у багатьох сферах, у тому числі в харчовій галузі. Основною та специфічною їх характеристикою є введення визначеного об’єму рідини за певний проміжок часу в базовий продукт: питну воду, сироп, крем, патоку, молоко, вершки і т.д.

Понад 40 років компанія «SEKO» посідає провідне місце у сфері дозування та контролю фізико-хімічних показників рідин у технологічних процесах.Філії та дистриб’ютори компанії працюють у понад 80 країнах по усьому світу.

Сучасне харчове виробництво зазвичай оснащене складними механізмами. Поділ на основне технологічне і допоміжне обладнання тут можна вважати умовним, адже від справного функціонування усього ланцюжка залежить ефективність роботи загалом.

У м`ясній промисловості насоси-дозатори застосовують для приготування розсолів, дозування желатину, додавання стабілізаторів, регуляторів консистенції і смаку, фарбників, консервантів додавання розчину антисептику при консервуванні.

Дозувальні насоси потрібні для водопідготовки, очищення і кондиціонування, очищення стоків. Здебільшого воду очищають, дозовано додаючи реагенти у потік – це забезпечує окислення речовин, коагулювання суспензії, корегування рH тощо. Для дозування хімічних реагентів найчастіше використовують насоси-дозатори мембранного типу, які забезпечать точність подавання рідини, яку треба перекачати.

У харчовій промисловості, зокрема у кондитерській галузі, насоси-дозатори застосовують для внесення таких речовин, як ароматизатори, барвники, стабілізатори, харчові домішки, алкоголь, консерванти, вітаміни тощо.

Застосування насосів-дозаторів при виготовленні кондитерських виробів:

1) дозування жирів, замінників жирів;

2) мікродозування;

3) дозування ароматизаторів, алкоголю,барвників, стабілізаторів;

4) дозування реагентів для промивання технологічного обладнання (СІР-миття);

5) реагентна обробка стічної рідини;

6) технологічні схемі водопідготовки;

7) Ph-метрія.

Щоб перекачувати харчові продукти із збереженням їх структури та гомогенного стану чи дуже в’язкі, використовують мембранні пневматичні насоси Seko серії Duotek. Завдяки ним можна також дозувати як креми, сиропи, молоко, мед, йогурт, шоколад, рослинні олії, вершки тощо.Насоси Duotek мають сертифікат FDA, виготовлені із харчової нержавіючої сталі, надійні за конструкцією, зручні та прості в експлуатації й обслуговуванні.

 Насоси Tekna EVO це соленоїдні мембранні насоси для перекачування рідини певного об'єму.

Робочим органом цих насосів є мембрана, чиї рухи змушують дозувальну рідину переміщуватися. Принцип роботи: на шток, що приводиться у дію під впливом постійного електромагнітного поля соленоїда, кріплять тефлонову мембрану. Під дією поля шток рухається вперед і тисне на головку насоса, при цьому відбувається викид рідини через випускний клапан. Потім шток повертається у вихідне положення за допомогою пружини, а рідина всмоктується через впускний клапан. Знаючи розмір порції й кількість тактів мембрани на хвилину, можна визначити об'єм поданої за одиницю часу рідини.

Продуктивність дозування води і хімічних реагентів у соленоїдних насосах може становити від 0,2 до 60 л/год при протитиску до 20 бар. Продуктивність регулюють, змінюючи частоту робочих тактів і об'єм імпульсів.

Головку насоса, з якою контактує реагент, виготовлять із певного виду пластику, найчастіше це – фторопласт полівінілденфторид (PVDF). Для робочої мембрани зазвичай використовують PTFE (політетрафторетилен або тефлон).

 

На харчових підприємствах для великих об’ємів дозування застосовують насоси-дозатори Seko серії Spring з електродвигуном мембранного або плунжерного типу. Вони призначені для безперервної роботи у процесах з високою продуктивністю і тиском.

Мембранні насоси Seko Spring працюють у діапазоні від 5 до 500 л/год із тиском від 3 до 10 бар. Продуктивність плунжерних насосів – від 1 до 1000 л/год із тиском до 20 бар. Конструкція агрегату дає змогу дозувати речовини з твердими включеннями і в’язкістю до 500 сПз. У ручному режимі продуктивність регулюють у діапазоні від 0 до 100%, змінюючи об’єм робочої камери. В автоматичному режимі можна регулювати кількість обертів двигуна за допомогою частотного перетворювача за сигналом від зовнішнього керівного пристрою.

 Перистальтичні насоси Seko подають рідину за допомогою шланга, який стискають розташованими на валу роликами.

 

Тут немає клапанів -це забезпечує дбайливе поводження із рідинами та збереження їх структури. Конструкція пристроїв дає змогу перекачувати в’язкі і рідини з твердими частинками. Завдяки використанню крокового двигуна рідини подають дозованими порціями, структура продукту не порушується.

Підприємство випускає продукцію, керуючись такими пріоритетами, як компактність, довговічність, надійність. Рішення для дозування компанія «SEKO» – це висока якість і точність виконання.

 

ТОВ «ДОЗУЮЧІ ТЕХНОЛОГІЇ»

35306, Україна, Рівненська обл., с. Колоденка,

вул. Г. Сагайдачного, буд. 7

+380 96 411 21 11

valik79@gmail.com

www.dostech.com.ua

 

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами
  • Дозувальні насоси
  • мембранні пневматичні насоси
  • Насоси Tekna EVO
  • соленоїдні мембранні насоси
  • насоси-дозатори Seko серії Spring
  • Перистальтичні насоси Seko


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.