Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

710
28.02.2018р. |
ЕКСПРЕС-ТЕСТИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ АНТИБІОТИКІВ В МОЛОЦІ

Експрес-тести розроблені для виявлення інгібіторів у коров'ячому, овечому та козиному молоці. Вони зручні та прості у використанні, забезпечують точні результати і мають достатню чутливість у визначенні залишків антибіотиків на рівні MRL та нижче.

Одним з таких тестів є набір під торгівельною маркою МІЛК-ТЕСТ. Виробник пропонує два типи тестів, які розрізняються за принципом дії.

Мікробіологічні тести (МТ) поєднують принцип дифузії агару зі зміною кольору індикатора з-за виділення продуктів метаболізму термофільних стрептококів при відсутності інгібітору. Відповідно, залишення сине-фіолетового кольору агару вказує на наявність антибіотиків у випробуваному зразку. Перевагою цього методу є спроможність тесту виявляти широкий спектр інгібуючих речовин, низька собівартість дослідження, можливість виконувати значну кількість досліджень одночасно (стосується мікро планшетного формату набору), але має один недолік – тривалий час виконання (до 3 годин).

Як рішення, пропонуються швидкі тести (DUPLEX), у вигляді тестових смужок (катріджей), швидкість виконання дослідження яких прискорена до 8 – 10 хвилин. Принцип дії таких тестів заснований на імунохроматографічному методі, при якому цільова речовина (антибіотик), яка знаходиться у тестовому зразку (молоці), зв’язується зі спеціальною міткою, нанесеною на тестову смужку, та утворює кольоровий комплекс, який можна візуально виявити у вигляді поперечної рисочки на тестовій смузі. Цій метод відрізняється високою чутливістю, але при цьому вузьким спектром речовин, що визначаються. Крім того для проведення такого випробування не потрібно додаткового обладнання або реагентів, наприклад термостату та контрольних зразків.

 МІЛК-ТЕСТ DUPLEX ― це швидкий імунохроматографічний тест для одночасного виявлення у молоці антибіотиків групи бета-лактамів та тетрациклінів. Набір постачається у вигляді катріджей з вбудованою тестовою смужкою, упакований індивідуально у окремі герметичні пакетики. Для виконання аналізу потрібно додати 100 мкл молока, що досліджується, у спеціальний отвір катріджу, зачекати при кімнатній температурі 8-10 хвилин та інтерпретувати результат у зоні з відповідними позначками.

 МІЛК-ТЕСТ MT пропонується у двох форматах: пробірковий і мікропланшетний. Для тесту використовують пробірки або лунки, заповнені гелеподібним агаризованим середовищем, яке, своєю чергою, містить спори термофільних стрептококів, глюкозу та рН-індикатор. Тест одразу готовий до використання без додаткової підготовки. До тестової пробірки або лунки вносять 100 мкл молока, що досліджується. Тестову пробірку або лунку зі зразком інкубують у термостаті при температурі 64оС протягом 2,5–3 годин. Після завершення інкубації візуально зчитують кольорову реакцію та інтерпретують результат. Для зручності інтерпретації пропонується кольорова шкала.

 КОНТРОЛЬНІ ЗРАЗКИ. Важливо постійно контролювати тестові набори. Це важливо не тільки для виконання вимог описаного методу, а й має багато переваг для користувачів. Реакції позитивних і негативних контрольних зразків чітко доводять користувачеві, що тести працюють правильно, а отже, це засвідчує достовірність усіх результатів досліджених зразків. Реакція з контрольним зразком чітко вказує на кінцеву точку інкубації. Порівняння кольорових реакцій піддослідних зразків з контрольними дає змогу легко інтерпретувати результати випробувань.

 

БІОТРЕЙС-ГРУП

тел. 0-800-401-700

lab-ua@ukr.net

http://lab-ua.com

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами
  • КОНТРОЛЬНІ ЗРАЗКИ
  • МІЛК-ТЕСТ MT
  • МІЛК-ТЕСТ DUPLEX
  • Мікробіологічні тести


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
24.12.2010р.

Від проекту до здавання під ключ

Серед підприємств, здатних якісно виконати весь комплекс робіт – від проектування до здавання під ключ як невеличких забійних пунктів, переробних цехів, так і потужних м’ясокомбінатів, чільне місце посідає «Консорціум «Кентавр».

24.12.2010р.

Для якісної оцінки молока 1

Український ринок обладнання для аналізу молока представлений переважно продукцією закордонного виробництва. У нас її пропонують або дочірні підприємства, або компанії-представники чи дистриб’ютори. Для порівняння різновидів, функцій та можливостей аналізаторів молока проведено короткий огляд цього обладнання на українському ринку.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.