Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

1336
27.12.2017р. |
Із ароматами «Самшит» у 2018 рік

Успішність процесу ароматизації готового продукту великою значною мірою залежить від технолога на виробництві. Ароматизатор – це хімічна формула, створена в лабораторних умовах, спираючись на бачення флейворіста. До кожного виду продукції аромати підбирають тривалий час. Коли роботу завершено, закінчується й творчість. Далі справа за дотриманням технологічних вимог на виробництві.

Представники фірми «Самшит», яка багато років працює в сегменті ароматики та харчової індустрії України, переконані, що саме всебічне знання властивостей продукту та ароматизатора допомагають надати правильні рекомендації щодо його застосування. Адже часто виробники стикаються із тим, що ароматизатор не надає продукту бажаного смакоароматичного профілю. На сьогодні фірма комплексно вирішує цю проблему. По-перше, імпортує німецьку ароматику напряму від виробника – «Symrise», а по-друге, у лабораторії над створенням продуктів разом працюють технологи «Самшиту» з технологами підприємств.

  Ольга Андреєва, фахівець з продажів:

– 2017 рік – дуже плідний для фірми «Самшит ЛТД». Етапи розвитку фірми цілком відповідають концепції наших німецьких партнерів – компанії «Symrise». Вони розширюють географію продажів ароматизаторів по всьому світу, а ми в Україні завдяки новим технологічним крокам краще розуміємо потреби клієнтів. Після того, як у нас почала функціонувати власна лабораторія, акценти змінилися: ми відійшли від «сліпих» продажів ароматизаторів, а почали тестувати їх на продукції, розробляти уже готові рішення для підприємств.

Якщо в «Symrise» кажуть, що ароматизатори надихають, то ми це натхнення матеріалізуємо.  Тепер ми на власному досвіді знаємо, як ароматика працює у тому чи іншому продукті, що дає нам змогу бачити реальні плоди власних зусиль.

Ми постійно імпортуємо нові позиції та працюємо з підприємствами в усіх напрямах.

Наступний етап діяльності «Самшит» – поглиблення співпраці з клієнтами. Ми доводимо переваги ароматики «Symrise». Це процес не із швидких, але кінцевий результат надійного партнерства йде на користь усім. Ми вивчаємо особливості українського ринку споживачів та виробників, щоб досягти максимальної ефективності в роботі.

Фірма «Самшит» відповідає статусу і стандартам роботи компанії «Symrise», котра пропонує завжди стабільно якісні ароматизатори, ціна на які обумовлена й обґрунтована. Ми пропонуємо надійне партнерство і дотримуємось того, що якість – це норма.

Олег Пилипенко, технолог:

– Перед тим, як наша лабораторія вийшла на повну потужність, нам треба було розробити напрями чи базові рецептури, щоб було з чим працювати.

Мають велике значення всі складові рецептури (жирність маргарину, сортність муки та ін.) Від цього напряму залежить дозування та кінцевий результат. Ароматизатор – це не магічний порошок або рідина. Його першочергове завдання – підкреслити аромат, зробити його більш враженим та яскравим. Базові інгредієнти творять симфонію, ароматизатор виступає як диригент. Він творить симфонію смаку та аромату.

Є загальноприйняті правила внесення ароматизаторів у жирові, молочні, м’ясні продукти. Тому, на мою думку, щире та відкрите спілкування з технологами підприємств значно поліпшує та прискорює процес. Я зможу порадити ароматизатор, проконсультувати щодо технології внесення, розробити комбіноване смако-ароматичне рішення, але вибір завжди залишається за клієнтом.

Ми не виробляємо готову продукцію. Для нас найважливіше – забезпечити кращою німецькою ароматикою підприємство, супроводжувати консультаціями і технологічною підтримкою щодо ароматики, дозування згідно з виробничими потребами та потужностями виробництва.

Ми співпрацюємо з технологами підприємств і вже є результати, а саме, зміна базових рецептур згідно спільних розробок. Це призводить до покращення смакоароматичних властивостей продуктів, а разом з цим і росту обсягів продаж.

У 2018 році фірма «Самшит ЛТД» працюватиме під гаслом «Рік безкінечних можливостей із ароматизаторами «Symrise».


www.samshit-aroma.comПоділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
23.09.2010р.

Розмаїття у кількості, стабільність – у якості

Компанія «Фудактів» давно працює на українському ринку інгредієнтів. Завдяки стабільно високій якості продукції й професіоналізму працівників компанія зуміла посісти провідні позиції на ринку та заслужила довіру клієнтів. Фахівці пропонують лише якісну продукцію, яка відповідає усім вимогам міжнародних і українських стандартів.

22.09.2010р.

Нове – добре забуте старе, але й дещо нове

Нині прянощі та спеції доповнюють смак продукту, визначають його аромат, впливають на смакові рецептори, а також позитивно впливають на травну систему, поліпшують обмін речовин. На нашому ринку цей сегмент продукції представлений в широкому асортименті від різних виробників. Одним з таких виробництв є компанія «Мілорд» (Росія). На українському ринку єдиним представником цього російського виробника спецій та прянощів є фірма «Тантал».

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.