Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

3551
23.05.2007р. |
У грибовиробників – своя «Індустрія»

Галузь грибництва в нашій країні нині розвивається такими швидкими темпами, що навіть інформаційне забезпечення, яке мало б іти попереду, не встигає за нею. Вирішити цю проблему, тобто надати учасникам ринку грибів необхідну технологічну й ринкову інформацію, об’єднати зусилля операторів і скерувати їхній рух у цивілізоване русло, аби досягти найбільшого ефекту, взялися Всеукраїнська громадська організація «Асоціація грибовиробників України» та Національний комплекс «Експоцентр України», які організували 13-17 червня в рамках масштабної виставки-ярмарку «Агро-2006» Першу міжнародну спеціалізовану конференцію-виставку «Грибна індустрія 2006».

- Конференція-виставка «Грибна індустрія-2006», – сказав президент Всеукраїнської асоціації грибовиробників України Віктор Тітков, – дає унікальну можливість нашим підприємцям ознайомитися із новітніми вітчизняними та зарубіжними технологіями виробництва грибів, обладнанням, переробкою та зберіганням грибної продукції, а також особисто зустрітися, обмінятися досвідом, намітити плани на майбутнє. Ми впевнені, що без такого спілкування, без зваженої та науково обґрунтованої стратегії розвитку грибної галузі марно очікувати інтеграції галузі у світовий економічний простір.

Виставка «Грибна індустрія-2006» відзначилась унікальним складом експонентів. Зразки своєї продукції тут представили учасники з 12 країн: виробники та продавці різноманітних культивованих грибів, посівного міцелію, засобів захисту грибних субстратів, живильних добавок та покривних матеріалів для високоврожайного вирощування грибів, обладнання і засобів механізації для підготовки грибниць, культивованих грибів для медицини, фармацевтики та здорового харчування, БАДів на основі грибів, контрольно-вимірювальної техніки тощо. Наприклад, фірми «Квіти-Сервіс» та «Італгриб» пропонували повний комплекс робіт і матеріалів для організації промислового вирощення грибів, посівний та інші матеріали для грибного виробництва представляли приватний підприємець Ірина Поплета зі Львова, компанії «Мікоселект» з Києва і «Укршампіньйон» із Черкащини, чималою була пропозиція готової продукції, зокрема, київської фірми «Продукти здорового харчування», приватних підприємців Скрипника (Полтавщина), Коренного (Дніпропетровщина), Бобу (Івано-Франківщина), Баранюка (Київщина) та багатьох інших. Вперше на одному виставковому майданчику були представлені різноманітна продукція з культивованих та дикорослих грибів, напівфабрикати та сублімовані продукти з грибами, грибні страви, література для професіоналів та любителів грибництва.

Поряд з роботою самої експозиції, не менш важливою на «Грибній індустрії-2006» була  науково-практична конференція, де її учасники обмінювалися науково-практичною інформацією, узагальнювали результати досліджень з проблем удосконалення системи грибовиробництва тощо. Тут упродовж трьох днів відбулось одинадцять засідань на актуальні теми, що передбачали виступи з пленарними доповідями та повідомленнями, налагодження ділових контактів, партнерських відносин та обмін досвідом між грибовиробниками, сприяння розширенню вітчизняного грибного ринку, формування його структури, підвищення експортно-імпортного потенціалу українського грибного ринку, стимулювання вітчизняних виробників грибів, найкращих спеціалістів грибного виробництва, вивчення торгових марок як засобу просування товарів на ринок.

Виставка-конференція „Грибна індустрія-2006”, на думку фахівців, стала надзвичайно своєчасним заходом. Вона дала змогу учасникам ринку надалі не залишатися сам на сам зі своїми проблемами, а бути почутим і побачити стабільних постачальників якісної продукції.

Олесь Фолюш

Теги та ключові фрази
розвиток грибної індустрії, асоціація грибовиробників україни, грибовиробники, ірина поплета, вирощиня грибів, вирощення грибiв, грибна індустрія виставка 2010, Робота оператор грибниці, формування пакетів з грибницею, обладнання дря грибниць
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
19.04.2011р.

Приватному виноробу для благородних напоїв

Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.

15.03.2011р.

Фрукти й овочі сонячної Македонії

Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.