Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Мегаоб’єднання МЕРТ і Мінагрополітики
13.12.2019р.

«Про утворення комісії з питань передачі об’єктів...

BIG TRADE-MARKETING SHOW
12.12.2019р.

Мега-событие для трейд-маркетологов Украины BIG...

Індія може офіційно дозволити безлімітний імпорт українських яблук
10.12.2019р.

Отримано офіційну відповідь компетентного органу...

Експерти називали причину зниження виробництва борошна в Україні
09.12.2019р.

Падіння виробництва борошна в Україні пов’язують із...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

1010
31.10.2017р. |
Комплексний підхід до будівництва й автоматизації

ТОВ "Інженерно-технічна компанія "Автоматик груп" – лідер у галузі комплексного будівництва і автоматизації технологічних процесів виробничих підприємств в Сумській області, Україні та країнах СНД. Компанія розпочала свою діяльність в 2005 році і за короткий проміжок часу, завдяки активній участі керівництва компанії, роботі висококваліфікованих співробітників, використанню нових технологій, та якісних комплектуючих – ТОВ «ІТК «Автоматик груп» зарекомендувало себе як компанія, що здатна ефективно вирішувати складні завдання по реалізації проектів Замовника. На протязі останніх років ТОВ «ІТК «Автоматик груп» займає лідируючі позиції у своїй галузі.

ТОВ «ІТК «Автоматик груп» сертифіковане на відповідність вимогам стандартів ISO 9001:2008 та OHSAS 18001:2007, FSSC 22000 Packaging.

          ТОВ «Інженерно-технічна компанія «Автоматик груп» спеціалізується на будівництві та реконструкції цехів харчових підприємств «під ключ» з урахуванням всіх принципів НАССР.

Протягом 12 років ТОВ «ІТК «Автоматик груп» було реалізовано більше 500 комплексних проектів з будівництва, ремонту, електромонтажу та освітлення виробничих будівель/споруд, облаштуванню інженерних мереж, комплектації необхідним електротехнічним і технологічним устаткуванням, його монтажем, підключенням, пусконалагоджувальними роботами та створенням автоматизованого управління технологічним процесом. При цьому для кожного клієнта фахівці компанії створюють своє індивідуальне рішення по виконанню поставленого завдання "під ключ".

З 2015 року компанія розпочала виготовлення стрічки поліетиленової з застібкою zip-lock для пакування харчових продуктів. Безпечність стрічки відповідає вимогам законодавства України та регламентам Європейського Союзу, що підтверджено результатами випробувань в українських та європейських лабораторій.

 Проектування, будівництво та модернізація об’єктів промислового призначення

ТОВ «ІТК «Автоматик Груп» надає широкий комплекс послуг з виконання ремонтно-будівельних робіт будь-якої складності. Спеціалісти компанії проектують, будують та допомагають модернізувати як універсальні промислові будівлі, що підходять для використання в більшості промислових галузей, так і будівлі з яскраво вираженими та індивідуальними архітектурними особливостями. Об’ємно – планувальні і конструктивні рішення цих об’єктів будуть прямо залежати від специфіки їхнього майбутнього використання.

Досвід спеціалістів компанії дозволяє проводити такі види робіт:

– капітальне будівництво виробничих будівель «під ключ»;

– комплексну модернізацію виробничих ліній і споруд;

– оздоблювальні роботи в торгових центрах (супермаркетах / гіпермаркетах);

– технічне обслуговування виробничих та інших приміщень;

– внутрішній і зовнішній ремонт приміщень;

– генпідрядні роботи.

Виконання ремонтно-будівельних робіт може включати в себе: земляні роботи, облаштування основ та фундаментів, зведення збірних металевих, залізобетонних або монолітних каркасів будівель, прокладку інженерних систем і монтаж обладнання, кам’яні, фасадні або внутрішні оздоблювальні роботи.

До складу ремонтно-будівельних робіт при модернізації виробництва, реконструкції або технічному переозброєнні підприємств можуть входити: роботи з демонтажу технологічного обладнання та інженерних мереж, що відслужили свій строк, розбирання старих і облаштування нових фундаментів, зведення фасадів і покрівельні роботи, а також монтаж сучасного технологічного обладнання.

Перспективні інтереси компанії базуються на застосуванні сучасних будівельних технологій та обладнання з використанням передового досвіду і перевірених часом рішень в галузі будівництва. Всі ремонтно-будівельні роботи виконуються командою висококваліфікованих спеціалістів під керівництвом досвідчених інженерно-технічних робітників.

Автоматизація технологічних процесів

ТОВ «ІТК «Автоматик груп» протягом 8 років є розробником, постачальником і інтегратором комплексних рішень щодо створення систем автоматизованого управління технологічними процесами. Рішення компанії охоплюють широкий спектр завдань: від управління окремими вузлами обладнання до комплексної автоматизації виробничих ліній і цехів підприємств.

У рамках розвитку напрямку «автоматизація виробництва» компанія пропонує своїм клієнтам такі наступні послуги:

– розробка систем управління (АСУ ТП) для нового обладнання і технологічних ліній;

– інтеграція різних технологічних процесів у єдину систему управління;

– модернізація систем управління (АСУ ТП) для вже існуючого обладнання.

Наші спеціалісти здійснюють повний комплекс робіт з розробки і впровадження АСУ ТП, включаючи:

– проектування рішень;

– поставку обладнання;

– програмування і налагодження систем управління;

– шеф-монтаж і пусконалагоджувальні роботи;

– гарантійне і післягарантійне обслуговування.

У зв’язку з чим замовник отримує:

– підвищення обсягів і якості продукції, що випускається;

– зниження собівартості виробничих процесів;

– забезпечення безперебійної ефективної роботи виробничих ліній;

– зниження впливу людського фактору і підвищення надійності системи;

– забезпечення технічного персоналу достовірною інформацією для прийняття рішень;

– можливості для інтеграції з іншими системами управління підприємством (MES, ERP системи).

Тривала взаємовигідна співпраця з провідними розробниками програмного забезпечення і виробниками обладнання, а також багаторічний досвід вирішення складних промислових завдань дають нашій компанії можливість бути в курсі всіх останніх тенденцій та світового досвіду в галузі створення автоматизованих систем управління технологічними процесами     .

Політика поставок, що проводиться компанією, включає в себе можливість комплектації проекту всіма необхідними вузлами та елементами для створення АСУ ТП та інших вбудованих систем – починаючи з кабелів, роз’ємів, датчиків, контролерів управління і корпусів монтажних шаф до високопродуктивних промислових комп’ютерів, серверів і програмного забезпечення для створення високотехнологічних і ефективних систем автоматизації.

Значна частина реалізованих нами рішень щодо створення АСУ ТП працює в жорстких умовах експлуатації, які характеризуються несприятливими кліматичними умовами, розширеним діапазоном температур, підвищеною вологістю, значними ударними і вібраційними навантаженнями, агресивним і вибухонебезпечним зовнішнім середовищем.

 

Виконані проекти у галузі харчового виробництва:

– реконструкція цеху плавленого сиру «Весела корівка» - ПАТ «Бель Шостка Україна»;

– реконструкція цеху твердого сиру - ПАТ «Бель Шостка Україна»;

– встановлення технологічної  лінії «Бельвіта» - ПрАТ «Монделіс Україна»;ї

- встановлення обладнання в рамках проекту «OREO-This» - ПрАТ «Монделіс Україна»;

– введення в експлуатацію водопідготовки ПАТ «Миргородський завод мінеральних вод»;

– будівництво бракобійки - ПАТ «Джей Ті Інтернешнл Україна».

  info@aut-group.com.ua

тел.: (0542) 700-878

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами
  • капітальне будівництво виробничих будівель під ключ
  • комплексна модернізацію виробничих ліній і споруд


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
23.09.2010р.

Розмаїття у кількості, стабільність – у якості

Компанія «Фудактів» давно працює на українському ринку інгредієнтів. Завдяки стабільно високій якості продукції й професіоналізму працівників компанія зуміла посісти провідні позиції на ринку та заслужила довіру клієнтів. Фахівці пропонують лише якісну продукцію, яка відповідає усім вимогам міжнародних і українських стандартів.

22.09.2010р.

Нове – добре забуте старе, але й дещо нове

Нині прянощі та спеції доповнюють смак продукту, визначають його аромат, впливають на смакові рецептори, а також позитивно впливають на травну систему, поліпшують обмін речовин. На нашому ринку цей сегмент продукції представлений в широкому асортименті від різних виробників. Одним з таких виробництв є компанія «Мілорд» (Росія). На українському ринку єдиним представником цього російського виробника спецій та прянощів є фірма «Тантал».

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.