Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

1068
31.10.2017р. |
Комплексний підхід до будівництва й автоматизації

ТОВ "Інженерно-технічна компанія "Автоматик груп" – лідер у галузі комплексного будівництва і автоматизації технологічних процесів виробничих підприємств в Сумській області, Україні та країнах СНД. Компанія розпочала свою діяльність в 2005 році і за короткий проміжок часу, завдяки активній участі керівництва компанії, роботі висококваліфікованих співробітників, використанню нових технологій, та якісних комплектуючих – ТОВ «ІТК «Автоматик груп» зарекомендувало себе як компанія, що здатна ефективно вирішувати складні завдання по реалізації проектів Замовника. На протязі останніх років ТОВ «ІТК «Автоматик груп» займає лідируючі позиції у своїй галузі.

ТОВ «ІТК «Автоматик груп» сертифіковане на відповідність вимогам стандартів ISO 9001:2008 та OHSAS 18001:2007, FSSC 22000 Packaging.

          ТОВ «Інженерно-технічна компанія «Автоматик груп» спеціалізується на будівництві та реконструкції цехів харчових підприємств «під ключ» з урахуванням всіх принципів НАССР.

Протягом 12 років ТОВ «ІТК «Автоматик груп» було реалізовано більше 500 комплексних проектів з будівництва, ремонту, електромонтажу та освітлення виробничих будівель/споруд, облаштуванню інженерних мереж, комплектації необхідним електротехнічним і технологічним устаткуванням, його монтажем, підключенням, пусконалагоджувальними роботами та створенням автоматизованого управління технологічним процесом. При цьому для кожного клієнта фахівці компанії створюють своє індивідуальне рішення по виконанню поставленого завдання "під ключ".

З 2015 року компанія розпочала виготовлення стрічки поліетиленової з застібкою zip-lock для пакування харчових продуктів. Безпечність стрічки відповідає вимогам законодавства України та регламентам Європейського Союзу, що підтверджено результатами випробувань в українських та європейських лабораторій.

 Проектування, будівництво та модернізація об’єктів промислового призначення

ТОВ «ІТК «Автоматик Груп» надає широкий комплекс послуг з виконання ремонтно-будівельних робіт будь-якої складності. Спеціалісти компанії проектують, будують та допомагають модернізувати як універсальні промислові будівлі, що підходять для використання в більшості промислових галузей, так і будівлі з яскраво вираженими та індивідуальними архітектурними особливостями. Об’ємно – планувальні і конструктивні рішення цих об’єктів будуть прямо залежати від специфіки їхнього майбутнього використання.

Досвід спеціалістів компанії дозволяє проводити такі види робіт:

– капітальне будівництво виробничих будівель «під ключ»;

– комплексну модернізацію виробничих ліній і споруд;

– оздоблювальні роботи в торгових центрах (супермаркетах / гіпермаркетах);

– технічне обслуговування виробничих та інших приміщень;

– внутрішній і зовнішній ремонт приміщень;

– генпідрядні роботи.

Виконання ремонтно-будівельних робіт може включати в себе: земляні роботи, облаштування основ та фундаментів, зведення збірних металевих, залізобетонних або монолітних каркасів будівель, прокладку інженерних систем і монтаж обладнання, кам’яні, фасадні або внутрішні оздоблювальні роботи.

До складу ремонтно-будівельних робіт при модернізації виробництва, реконструкції або технічному переозброєнні підприємств можуть входити: роботи з демонтажу технологічного обладнання та інженерних мереж, що відслужили свій строк, розбирання старих і облаштування нових фундаментів, зведення фасадів і покрівельні роботи, а також монтаж сучасного технологічного обладнання.

Перспективні інтереси компанії базуються на застосуванні сучасних будівельних технологій та обладнання з використанням передового досвіду і перевірених часом рішень в галузі будівництва. Всі ремонтно-будівельні роботи виконуються командою висококваліфікованих спеціалістів під керівництвом досвідчених інженерно-технічних робітників.

Автоматизація технологічних процесів

ТОВ «ІТК «Автоматик груп» протягом 8 років є розробником, постачальником і інтегратором комплексних рішень щодо створення систем автоматизованого управління технологічними процесами. Рішення компанії охоплюють широкий спектр завдань: від управління окремими вузлами обладнання до комплексної автоматизації виробничих ліній і цехів підприємств.

У рамках розвитку напрямку «автоматизація виробництва» компанія пропонує своїм клієнтам такі наступні послуги:

– розробка систем управління (АСУ ТП) для нового обладнання і технологічних ліній;

– інтеграція різних технологічних процесів у єдину систему управління;

– модернізація систем управління (АСУ ТП) для вже існуючого обладнання.

Наші спеціалісти здійснюють повний комплекс робіт з розробки і впровадження АСУ ТП, включаючи:

– проектування рішень;

– поставку обладнання;

– програмування і налагодження систем управління;

– шеф-монтаж і пусконалагоджувальні роботи;

– гарантійне і післягарантійне обслуговування.

У зв’язку з чим замовник отримує:

– підвищення обсягів і якості продукції, що випускається;

– зниження собівартості виробничих процесів;

– забезпечення безперебійної ефективної роботи виробничих ліній;

– зниження впливу людського фактору і підвищення надійності системи;

– забезпечення технічного персоналу достовірною інформацією для прийняття рішень;

– можливості для інтеграції з іншими системами управління підприємством (MES, ERP системи).

Тривала взаємовигідна співпраця з провідними розробниками програмного забезпечення і виробниками обладнання, а також багаторічний досвід вирішення складних промислових завдань дають нашій компанії можливість бути в курсі всіх останніх тенденцій та світового досвіду в галузі створення автоматизованих систем управління технологічними процесами     .

Політика поставок, що проводиться компанією, включає в себе можливість комплектації проекту всіма необхідними вузлами та елементами для створення АСУ ТП та інших вбудованих систем – починаючи з кабелів, роз’ємів, датчиків, контролерів управління і корпусів монтажних шаф до високопродуктивних промислових комп’ютерів, серверів і програмного забезпечення для створення високотехнологічних і ефективних систем автоматизації.

Значна частина реалізованих нами рішень щодо створення АСУ ТП працює в жорстких умовах експлуатації, які характеризуються несприятливими кліматичними умовами, розширеним діапазоном температур, підвищеною вологістю, значними ударними і вібраційними навантаженнями, агресивним і вибухонебезпечним зовнішнім середовищем.

 

Виконані проекти у галузі харчового виробництва:

– реконструкція цеху плавленого сиру «Весела корівка» - ПАТ «Бель Шостка Україна»;

– реконструкція цеху твердого сиру - ПАТ «Бель Шостка Україна»;

– встановлення технологічної  лінії «Бельвіта» - ПрАТ «Монделіс Україна»;ї

- встановлення обладнання в рамках проекту «OREO-This» - ПрАТ «Монделіс Україна»;

– введення в експлуатацію водопідготовки ПАТ «Миргородський завод мінеральних вод»;

– будівництво бракобійки - ПАТ «Джей Ті Інтернешнл Україна».

  info@aut-group.com.ua

тел.: (0542) 700-878

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами
  • капітальне будівництво виробничих будівель під ключ
  • комплексна модернізацію виробничих ліній і споруд


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
23.09.2010р.

Розмаїття у кількості, стабільність – у якості

Компанія «Фудактів» давно працює на українському ринку інгредієнтів. Завдяки стабільно високій якості продукції й професіоналізму працівників компанія зуміла посісти провідні позиції на ринку та заслужила довіру клієнтів. Фахівці пропонують лише якісну продукцію, яка відповідає усім вимогам міжнародних і українських стандартів.

22.09.2010р.

Нове – добре забуте старе, але й дещо нове

Нині прянощі та спеції доповнюють смак продукту, визначають його аромат, впливають на смакові рецептори, а також позитивно впливають на травну систему, поліпшують обмін речовин. На нашому ринку цей сегмент продукції представлений в широкому асортименті від різних виробників. Одним з таких виробництв є компанія «Мілорд» (Росія). На українському ринку єдиним представником цього російського виробника спецій та прянощів є фірма «Тантал».

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.