Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

1373
30.10.2017р. |
«Самшит ЛТД»: завжди на крок попереду

На просте запитання про те, чому не можна замість ароматичних добавок використовувати натуральні фрукти чи овочі, є теж проста відповідь: висока температура під час пастеризації, консервації чи ки позбавляє продукт його характерних якостей. Цю проблему вирішують харчові ароматизатори. Вони насичують продукти натуральним смаком і ароматом, втраченим при переробці. Їх завдання – підкреслити індивідуальність продукту, зробити його пізнаваним. У цьому контексті актуальність використання ароматизаторів у продуктах харчування – очевидна.

У цій публікації йтиметься не про ароматизатори, як фізико-хімічні компоненти. Ми поговоримо про ароматику у значно ширшому розумінні. Із представниками фірми «Самшит ЛТД» ми спілкувалися про зміну філософії смаків та альтернативні шляхи в роботі з виробниками харчової промисловості. Головними акцентами були – ідеї та принципи роботи, які фірма переймає від своїх німецьких колег з «Symrise». Німецькі партнери зараз роблять ставку на інноваційні ароматичні продукти та розширення географі присутності на всіх континентах.

– Цього року компанія «Symrise» відкрила азійсько-тихоокеанський центр, придбала британське підприємство з виробництва сокових концентратів,  говорить комерційний директор фірми «Самшит ЛТД» Григорій Болдир.  Таким чином, частка компанії на світовому ринку збільшується. «Азія поїхала у світ», − люди багато подорожують, відтак смакові вподобання їх теж стають більш різноманітними. Тому перспективність азійських ринків наші німецькі партнери вбачають не лише в розширенні споживчої бази, а й в залученні нових смакових традицій.

Ми за динаміку, розвиток, адже час вимагає змін. Тому «Самшит ЛТД» популяризує такий же підход на українському ринку. В унісон із «Symrise» ми намагаємося завжди йти на крок попереду, пропонуємо нові рішення і певною мірою окреслюємо майбутні тенденції. Спонукаємо до нових кроків й наших виробничників. Бажаємо, щоб наші підприємства почали змінювати уявлення про ароматику і про те, що потрібно клієнтам. А їм, крім уже сформованого роками полунично-шоколадного смаку, хочеться чогось  незвичного. Особливо молоді, яка багато подорожує і має цілком інші смакові вподобання.

– Самі ароматизатори не становлять великої частки у собівартості кінцевого продукту, але саме завдяки їм можна гарно прикрасити виріб і надати йому неповторних властивостей, розповідає Ольга Андреєва. У портфоліо кожного підприємства має бути продукція різних цінових категорій і смаків. Виробники мають давати вибір споживачам, бо кожному інколи хочеться замінити зручне домашнє взуття на концертне.

Цього року фірма «Самшит ЛТД» розширила лінійку фруктової ароматики. У нас з’явились – диня, слива, журавлина. Безперечно, ми не забуваємо і про класичні смаки, але водночас є прихильниками того, щоб постійно пропонувати ринку можливість спробувати щось нове.

– Наша філософія надійного партнерства незмінна – це гарантовано якісні ароматизатори і стабільність поставок, – продовжує розповідьГригорій Болдир. – Продаємо те, що замовляє виробник. Але здається – ми «законсервувалися» в наших уявленнях про ароматику. Років два тому переважала тенденція підвищення якості та розробки нових смако-ароматичних проектів. Зараз знаю підприємства, які відмовилися від дорожчих продуктів і зробили ставку на дешевші. Зрозуміло, що при купівлі ароматизаторів переважає «щось дешевше і звичніше». Хоча, на мою думку, мало б бути навпаки: започатковано економічну стабільність, кордон до Євросоюзу відкритий, як і можливості експорту продукції на закордонні ринки. Виробники мали б прагнути до розвитку. Поступово підвищувати якість, розширювати асортимент. Цю теперішню ж тенденцію радше можна пояснити лише хвилями циклічного розвитку. Ми досягли чогось, а що робити далі – ще до кінця чи не знаємо чи не визначилися. Але й концентрування на одному сегменті обмежує глобальне зростання оборотів компаній.

Розглянемо ситуацію на ринку твердих сирів. На якомусь етапі наші виробники масово почали виготовляти сирні продукти, взявши до уваги зниження купівельної спроможності населення. Але ємність ринку твердих сирів залишилася. Її зайняв імпорт. Цей приклад свідчить про те, що як тільки на ринку з’являється вільна ніша, то одразу з’являється багато претендентів. Тому треба не понижувати, а підвищувати планку, не розслаблятися, а працювати на розвиток, випускати якісні й безпечні продукти. Ми хочемо, щоб саме таких виробників було більше. Ми з усіх сил стараємося донести виробникам, що ринок дуже динамічний і що не має часу на роздуми. Потрібно змінювати філософію смаків і зрозуміти, що іншої альтернативи як розвивати внутрішній ринок, прагнути випускати продукцію європейської якості у них  немає. Я завжди кажу, що пора пересідати на мерседес, бо  споживачі на це заслуговують.

– На конкурентному ринку успіх залежить, у тому числі, від здатності швидко розробляти й випускати продукти, що відповідають побажанням споживачів, – каже Ольга Андреєва. – Розробка аромату – це творчий процес, який може тривати певний час.

Як і «Symrise», фірма «Самшит» робимо ставку на новинки не лише в частині пропозицій якихось ароматизаторів, а й у наданні нових послуг клієнтам. З весни на повну потужність запрацювала наша лабораторія. Це вагомий крок для фірми. Це дає змогу нашому бізнесу і бізнесу наших клієнтів розробляти нові продукти спільно. Ми відійшли від «сліпих продаж». Тепер із технологом підприємства на тестовому майданчику вирішуємо завдання комплексно та пропонуємо готові рішення відразу.

До цього фірма «Самшит ЛТД» йшла 15 років.

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
23.09.2010р.

Розмаїття у кількості, стабільність – у якості

Компанія «Фудактів» давно працює на українському ринку інгредієнтів. Завдяки стабільно високій якості продукції й професіоналізму працівників компанія зуміла посісти провідні позиції на ринку та заслужила довіру клієнтів. Фахівці пропонують лише якісну продукцію, яка відповідає усім вимогам міжнародних і українських стандартів.

22.09.2010р.

Нове – добре забуте старе, але й дещо нове

Нині прянощі та спеції доповнюють смак продукту, визначають його аромат, впливають на смакові рецептори, а також позитивно впливають на травну систему, поліпшують обмін речовин. На нашому ринку цей сегмент продукції представлений в широкому асортименті від різних виробників. Одним з таких виробництв є компанія «Мілорд» (Росія). На українському ринку єдиним представником цього російського виробника спецій та прянощів є фірма «Тантал».

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.