Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

1242
23.10.2017р. |
GRADION: професійна підлога для харчової промисловості

Використання якісного покриття на харчових підприємствах гарантує не тільки гарний їхній зовнішній вигляд, а й дотримання правил санітарії та гігієни та довгий термін експлуатації.

Підлоги GRADIONтм характеризуються різними властивостями та технічними показниками. Вони стійкі до впливу агресивних хімікатів, мають високу ударну і термічну стійкість. На сьогодні покриття використовують на молочних заводах, жирових комбінатах, олійнях, пекарнях, на бойнях, у цехах з переробки м’яса і риби, підприємствах з виготовлення соусів і консервів, напоїв, холодокомбінатах; у холодильних камерах тощо, у а також у цехах машинобудування, суднобудування та на інших промислових підприємствах.

Вони задовольняють такі вимоги:

-       покриття підлоги надається для складних режимів експлуатації.

-       довговічність без втрати експлуатаційних властивостей - 25 років.

-       швидкий набір міцності і введення покриття в експлуатацію через 24 години.

-       виняткова хімічна і термічна стійкість

-       температурний режим експлуатації від –40С до +1500С

-       високі показники гігієнічності та пожежної безпеки

-       надзвичайно висока зносостійкість, вологостійкість і хімічна стійкість.

GRADIONтм пропонує і спеціалізовані підлоги.

Протиковзні підлоги. У приміщеннях з постійним використанням води, хімічних рідин, жирів, де працює робочий персонал, необхідно не допустити сковзання по похилій вологій площині, що посилює ймовірність нещасних випадків, підковзувань і падінь. Тому треба знайти компроміс між міцною, вологостійкою та стійкою до ковзання поверхнею.

У таких місцях застосовують покриття для підлоги й укладають його з певним нахилом для того, щоб вода і розлиті на поверхню рідини могли легко стікати. Підлоги забезпечують вільне стікання рідин, мають гарну текстуру поверхні для дотримання необхідного рівня безпеки – ступінь ризику ковзання R13, що є найкращим показником.

Стійкість до температурних режимів. Більшість підлог, виготовлених на основі синтетичних смол, починають руйнуватися при +50°С та від -5°С. Підлоги GRADIONтмна основі поліуретанової смоли стійкі до періодичного впливу пари під тиском, не руйнуються при температурі +150°С та витримують шокове заморожування до -40°С. Разом із високим ступенем зносостійкості це дає таким підлогам змогу витримувати тривалий вплив високих температур, а також разові екстремальні шокові температурні навантаження.

Підлоги GRADIONтм повністю себе виправдовують при складних режимах роботи на харчових підприємствах.

Висока хімічна стійкість. Підлоги GRADIONтм стійкі до тривалого контакту з оцтовою, соляною, азотною, фосфорною, сірчаною кислотами (розчини середніх і високих концентрацій), розбавленими і концентрованими розчинами лугів, в тому числі 50%-м розчином рідкого натрію (каустичної соди). Також покриття надзвичайно стійке до дії більшості органічних і неорганічних кислот, жирів, масел, сиропів, ПММ, моторних палив, гальмівних рідин і органічних розчинників.

Однак є хімічні речовини, які здатні швидко зруйнувати покриття підлог, тому варто дотримуватися певних стандартів щодо їхньої експлуатації. Необхідно вживати особливих заходів безпеки в місцях, де можуть протікати запірні крани і прокладки насосів. Постійно потрапляючи в покриття, розчинники здатні призвести до його розм'якшення протягом кількох тижнів, але підлоги GRADIONтм мають здатність до відновлення.

Очищення і гігієна. Своєчасний і правильний догляд за поверхнею допоможе зберегти її привабливий зовнішній вигляд, термін експлуатації і забезпечити належні умови праці. Підлоги GRADIONтмінертні, біологічно не розкладаються і не впливають на розмноження бактерій або грибків.

Підлоги вирізняє висока хімічна стійкість, тобто жодні мийні засоби не пошкодять покриття (за умови їх застосування в нормальних концентраціях).

Пожежна безпека. Підлоги GRADIONтм мають такі характеристики пожежної небезпеки:

• Горючість Г1.

• Займистість В1

• Поширення полум'я РП 2

Для досягнення найкращих результатів. Уся продукція компанії сертифікована, на підприємстві впроваджені системи менеджменту якості (ISO 9001: 2008), системи екологічного менеджменту (ISO 14001: 2004) та системи управління промисловою безпекою та охороною праці (OHSAS 18001: 2007).

 

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами
  • Підлоги GRADIONтм
  • Протиковзні підлоги


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.