Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 




Останні новини
Останні новини
Поголів’я кролів у 2017 зросло на 13%
21.03.2018р.

Поголів’я кролів на вітчизняних...

В 2018 Україна експортувала 2,2 тис. тонн молока
21.03.2018р.

В 2018 році Україна експортувала 2,2 тис. тонн молока. В...

Україна збільшила експорт томатного соку майже на 25%
21.03.2018р.

За підсумками 2017 року Україна поставила на зовнішні...

Реанімація жирів: як змінило ринок покращення репутації масла в очах споживачів
20.03.2018р.

Минулий рік у молочному світі був роком вершкового...

Уряд надаватиме 2,5 тис. гривень підтримки на утримання теля
20.03.2018р.

В Мінагрополітики пояснили, що потрібно зробити для...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

696
23.10.2017р. |
«ЕКОКОМ»: ІННОВАЦІЙНІ РІШЕННЯ ВИРОБНИЦТВА КИСЛОМОЛОЧНОГО СИРУ (ТВОРОГУ)

Враховуючи побажання технологів молокопереробних підприємств і великий практичний досвід, компанія «ЕКОКОМ» має змогу генерувати й реалізувати інноваційні ідеї та рішення при створенні ефективних автоматизованих технологічних ліній для виробництва сиру (творогу) і сирних продуктів

Спектр поставлених завдань

За останні роки інтерес українського споживача до сиру (творог) і сирних продуктів, особливо до глазурованих сирків, сирних мас і десертів, значно зріс, що ставить перед виробником такі нові завдання:

• розширення асортименту і поліпшення якості продукту;

• збільшення обсягів виробництва й строків придатності продукції;

• зниження собівартості продукту;

• забезпечення екологічної чистоти як продукту, так і навколишнього середовища.

Повністю автоматизована сирна лінія «ЕКОКОМ» дасть змогу українському виробникові вирішити ці завдання.

Автоматизована сирна лінія

Базовим продуктом лінії є розсипчастий відварний сир (творог). Надалі, комбінуючи різні технологічні рішення й устаткування, Ви одержите широкий асортимент сирних продуктів:

• кисломолочний сир розсипчастий класичний;

• кисломолочний сир розсипчастий грубозернистий (преміум-продукт);

• кисломолочний сир пластичний, сирні маси (пачка, брикет);

• зерновий кисломолочний сир з вершками (cottage cheese);

Крім того, компанія «ЕКОКОМ» розробила й впровадила нову технологію, що дає змогу виробляти на цій лінії додатковий асортимент популярної сирної продукції:

• сирні десерти (креми, пасти);

• кисломолочні сири (аналог «Філаделфія», «Буко»);

• сирну масу для виробництва глазурованих сирків (з м'якою, пластичною консистенцією, без крупи, вологістю до 65%).

Стрічковий відокремлювач сироватки

Ключовою одиницею устаткування для виробництва кисломолочного сиру є стрічковий відокремлювач сироватки з підпресуванням.

Це високопродуктивна машина (900-1200 кг кисломолочного сиру/год), що складається із дренажної стрічки й пластикового притискного барабана. Дренажна стрічка ефективно відокремлює всю вільну (міжзернову) сироватку. Пластиковий притискний барабан забезпечує дбайливе пресування сиру й відокремлення внутрішньозернової сироватки.

Конструкція стрічкового відокремлювача дає змогу ефективно відокремлювати сироватку навіть при низьких температурах сиворотково-зернової суміші (10-14°С).

Стрічковий відокремлювач розміщується на рамі й має автоматичний привід, завдяки чому його можна переміщувати лінійно уздовж цеху й вивантажувати сир у бункери різних фасувальних автоматів або на наступний етап технологічної лінії.

Результат – потрібна структура продукту

Для одержання пластичного кисломолочного сиру і сирних мас, розсипчастий сир із стрічкового відокремлювача надходить у бункер шнеково-гвинтового насоса, який, прокачуючи його через гомогенізувальний насос, змінює  структуру продукту.

Варіюючи режими обробки кисломолочного сиру, ми отримуємо необхідну структуру – від зернистої пластичної до однорідної гомогенної. Ця технологія значно поліпшити якість продукту, виробленого для фасування в пачку, запобігає появі таких недоліків, як наявність у масі твердого зерна або крупки, а також унеможливлює значний відтік сироватки в процесі зберігання, експедиції й реалізації готового продукту.

Під час виробництва кисломолочних сирів або десертів сир зі стрічкового відокремлювача надходить у змішувач, розташований на тензовагах, а далі, згідно з рецептурою, у змішувач дозують різні інгредієнти (альбумін, вершки, масло, знежирене молоко, цукор, ванілін тощо).

Після перемішування цю масу перекачують шнеково-гвинтовим насосом через спеціальний гомогенізувальний насос і подають на фасувальний автомат.

Стабільність процесів і ощадливість

Завдяки автоматизації й закритому методу виробництва кисломолочного сиру на нашій лінії вплив людського фактору на якість готової продукції зведено до мінімуму, що забезпечує високу стабільність процесів обробки продукту, прогнозування й запобігання аварійним ситуаціям, скорочення експлуатаційних витрат, підвищення як якості й строку придатності продукту, так і рентабельності виробництва загалом.

І ми готові поділитися з Вами справді революційними рішеннями у сфері виробництва сиру! Технологи компанії «ЕКОКОМ» допоможуть Вам підібрати оптимальні заквашувальні культури для виробництва.

 

Сировинні особливості виробництва

Ми пропонуємо різноманітний асортимент багатоштамових культур прямого внесення, що дають змогу працювати не тільки з натуральним, а й з відновленим молоком та комбінованою сировиною з використанням ЗМЖ як при кислотному способі виробництва, так і при кислотно-сичужному.

Важливою перевагою використання наших культур є те, що вироблений кисломолочний сир і сирний продукт не перекисають, адже закваски мають межу кислотоутворення.

Готові продукти набувають потрібної консистенції та утримують виражений чистий кисломолочний смак і аромат при зберіганні. Заквашувальні культури мають високу активність, широкий фагоальтернативний ряд, підбирають їх залежно від сировини й потрібного часу сквашування, що робить виробництво передбачуваним і контрольованим.

Природний антибіотик

Проблему розвитку патогенної мікрофлори в молочних виробах допоможуть вирішити антогоністи серії LAT PL (Lbm. Plantarum). Плантарум продукує природний антибіотик лактолін, що має захисні властивості й пригнічує розвиток сторонньої мікрофлори (маслянокислих бактерій, грибків, дріжджів, цвілі, кишкової палички).

Вносять Lbm. Plantarum одночасно з основною заквашувальною культурою, він не позначається на смакових властивостях готового продукту. Використовують його у виробництві сирів усіх видів, кисломолочного сиру, сметани й кисломолочних напоїв, крім кефірних й інших продуктів, що містять дріжджі.

Ефективний і прибутковий бізнес

Співпраця з компанією «ЕКОКОМ» виведе Ваше виробництво на цілком новий ефективний і прибутковий рівень.

Ми розробимо індивідуальні технології виробництва нових видів продукції з урахуванням впровадження нового обладнання  й використання наявної технічної бази Вашого підприємства.

У співробітництві з нашою компанією Ви одержите професійний шефмонтаж, технологічну підтримку, навчання персоналу, гарантійне й післягарантійне обслуговування устаткування.

Наші технологи готові запропонувати Вам рентабельні рішення застосування бактеріальних заквасок для виробництва кисломолочної продукції.

м. Дніпро

тел.: (056) 371 26 36

+38 050 320 19 15

+38 068 646 23 66

milk@ekokom.com

www.ekokom.com

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами
  • домашній сир2
  • Автоматизована сирна лінія
  • Стрічковий відокремлювач сироватки
  • антогоністи серії LAT PL


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   



Інші статті
28.04.2017р.

Молочні ароматизатори «SYMRISE»

На вітчизняному молочному ринку вільних ніш майже не залишилося. Молокопереробним підприємствам треба думати про нові лінійки продуктів, нові їх властивості тощо. Тільки так можна витримати конкуренцію. Це, до речі, сьогодні загальносвітова тенденція. Використання ароматизаторів дозволяє розширити асортимент продукції без великих витрат і застосування нового обладнання. Головне – підібрати правильний склад ароматичних речовин у потрібних пропорціях, яке залежить від профілю готових виробів, умов їх виробництва й строків зберігання.

14.07.2016р.

Нові можливості у виробництві кисломолочного сиру та сиркової маси

Про користь кисломолочної продукції відомо здавна. Наприклад, кисломолочний сир, містить значно більшу кількість амінокислот, ніж молоко, з якого його виробляють. Крім того,у такому сирі значно більше, ніж у молоці, мінеральних речовин, зокрема кальцію, фосфору та магнію.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.