Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

1102
21.09.2017р. |
«ГОСТОЛ-ГОПАН» святкує 70 років успішної роботи

Історія підприємства розпочалася у 1947 році з того часу, коли власник механічної майстерні в Горице, Йосип Штрукель, незадовго до закриття кордону з Італією, переніс виробництво в словенське місто Нова Горица (колишня Югославія).

З часом, крім лиття деталей і виробництва машин для різних сфер народного господарства, у майстерні налагодили випуск пекарного устаткування: в 1952 р. було виготовлено першу тістомісильну машину Gorica 120. Її творці й не припускали, що незабаром практично у кожній пекарні в Югославії буде використовуватися один з її варіантів. І, певна річ, й на думці не мали, то таким чином було закладено фундамент компанії «Гостол».

Відтоді й донині основний напрям діяльності компанії «Гостол-Гопан» – розробка й виготовлення хлібопекарського обладнання. У 60‒70-х роках минулого століття тут працювало 1800 осіб, налічувалося 5 виробничих програм і об'єктів у трьох містах Югославії. 1992 року створено компанію ТОВ «Гостол-Гопан».На сьогодні представництва компанії відкрито у Києві (Україна), Москві (РФ), працює багато дочірніх підприємства, велика кількість агентів і представників у всіх країнах Європи та світу.

«Гостол-Гопан» – один із перших виробників хлібопекарського устаткування, що вийшов на ринок колишнього союзу. Першу тунельну піч, вироблену словенським підприємством, було поставлено в 1976 р. на хлібозавод м. Вільнюс (Литва). З того часу і до сьогодні співпраця хлібопекарів зі словенською компанією «Гостол-Гопан» тільки міцнішала і розширювалося. В 80‒90 роках минулого століття здійснено масштабну реконструкцію декількох великих хлібозаводів у Москві й Києві, поставлено велику кількість тунельних печей і комплектів пекарень.

На початку 90-х років ХХ ст. компанія пережила складні часи, пов'язані з виходом Словенії з Югославії, поділом підприємств, що належали компанії, та її реорганізацією. Але те, як «Гостол-Гопан» впорався із цією проблемою, підтвердило, що ця компанія – одна із найбільш стабільних і стійких у сфері машинобудування.

За 70-літню історію компанія «Гостол-Гопан» здобула міцні позиції як на внутрішньому, так і на світовому ринку. Багато в чому цього вдалося досягти завдяки індивідуальному підходу до проблем і побажань замовників, вивченню тенденцій ринку хлібопекарського обладнання і чесному виконанню взятих на себе зобов'язань.

Наприкінці минулого року в компанії «Гостол-Гопан» з’явився новий власник – «Tecnopool Spa» з Італії, метою якого є продовження й зміцнення історії успіху на всіх континентах нашої планети. Із залученням нового керівництва відкриваються й нові можливості. Уже цього року побудовано новий виробничий цех і створені умови для підвищення продуктивності.

У наступному році заплановане будівництво випробувально-демонстраційного центру,також буде розширена виробнича програма, що, сподіваємося, приверне увагу інвесторів.

Нині діяльність компанії – це глибокі знання технології виробництва хліба, факторів якості, критерії захисту екології й умови ринку з успіхом застосовують фахівці компанії в кожному проекті.

Одним із важливих аспектів успіху компанії є конкурентоспроможність ‒ ми вміємо чути й виконувати запити покупця. Пропозиції компанії «Гостол-Гопан» на пекарське устаткування перебувають у середньому діапазоні порівняно з іншими представленим на ринку обладнанням і прийнятні за співвідношенням ціни й якості. Нині на підприємстві діє центр досліджень і розвитку, конструкторський і проектний відділи, що мають найсучасніше обладнання і програмні продукти.

Зараз підприємство «Гостол-Гопан» зорієнтоване на випуск комплексних технологічних ліній для виробництва усіх видів хліба в пекарнях середньої й великої потужностей. У розробці устаткування застосовують інноваційні енергоефективні й екологічні технології, що обумовлене можливістю зниження споживання енергоресурсів.

«Гостол-Гопан» на сьогодні – це комерційно успішна й стабільна компанія, що більшу частину продукції відправляє на експорт – це понад 95%, внутрішній ринок забезпечує на 5%. Пекарне обладнання компанії популярне більш ніж в 50 країн світу. Основними ринками підприємства є Україна, Словенія, Бельгія, Румунія, Росія, Норвегія, Молдова, США, Грузія, Казахстан тощо, хлібопекарні Австралії й Нової Зеландії теж оснащені устаткуванням «Гостол».

Завод-виробник «Гостол-Гопан» пропонує пекарям широку лінійку обладнання – від автоматизованих ліній, які обслуговують 1-2 працівники, і тунельних печей до окремих одиниць стандартного устаткування (тістоміси, тістоподільники, тістозаокруглювачі, шафи попереднього вистоювання тощо). Лінії універсальні, за необхідності їх можна переобладнати з одного асортименту на інший. У складі ліній – як стандартне, так і проектне устаткування, розроблене «під замовника». Це різні укладальники, транспортери, надрізьбярі, вистоювальні шафи, кулери для охолодження продукції й інше. 

Компанія пропонує послуги із проектування, виготовлення, шефмонтажу, пусконалагодження ліній для виробництва хлібобулочної і кондитерської продукції, а також навчання персоналу. Врахуємо усі побажання замовника.


Представництво «Гостол-Гопан д.о.о. Нова Горіца» в Україні

gostolgroup.eu

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.