Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

3899
23.05.2007р. |
Новий контроль за температурою харчових продуктів – серія термометрів FoodPro Thermometer

Європейська торгово-сервісна компанія FlukeEurope B.V., яка входить до складу корпорації Fluke, провідного постачальника контрольно-вимірювальної апаратури, представляє нові інфрачервоні Fluke FoodPro і FoodPro Plus. За допомогою нових приладів працівники служб харчування точно виміряють температуру харчових продуктів і виявляють потенційну загрозу їх безпеці.

Fluke реалізовує свій досвід в галузі виробництва контрольно-вимірювального обладнання, виготовляючи прилади для контактного і безконтактного вимірювання температури в харчовій промисловості. Нова серія з двох термометрів FlukeFoodPro – це точне вимірювання і контроль температури харчових продуктів для виявлення потенційної загрози їх безпеці.

Безконтактний термометр FlukeFoodPro – це „передова” ліня у боротьбі за правильну температуру отримання, зберігання і витримування харчових продуктів. Завдяки інфрачервоній технології термометри FoodPro швидко і точно заміряють температуру поверхонь з потрібною частотою. Заміри виконуються набагато швидше, ніж контактними термометрами, і унеможливлюють перехресне забруднення. Зручна лампа підсвічування освітлює ділянку замірювання.

ТермометрFlukeFoodProPlus поєднує у собі такий самий інфрачервоний сканер температури поверхні, а також термощуп і вмонтований таймер зворотного відліку для всебічного відліку температури харчових продуктів і часу приготування та охолодження.

Обидва термометри серії FoodPro миються вручну і оснащені системами контролю HACCP.

Галузі застосування

Приймання: термометри серії FoodPro дають змогу швидко контролювати відповідність температурних норм харчових продуктів на пункті доставки, як рекомендовано у програмі HACCP.

Зберігання харчових продуктів: зручний контроль умов гарячого і холодного зберігання. Індикатор HACCP забезпечує швидке виявлення небезпеки та безпечності температури.

Перевірка: щоденна перевірка харчових ліній на відповідність місцевим вимогам до контролю температури харчових продуктів.

Калібрування обладнання: перевірка температурних режимів холодильників, морозильних камер, обжарювальних апаратів, жаровень, а також установок для холодного і гарячого зберігання продуктів відповідно до вимог, щоб уникнути помилок у роботі служб харчування, своєчасно виявляти неполадки і знизити витрати на ремонт обладнання. 

Для швидкого і зручного контролю температури продуктів персонал може скористатись безконтактним термометром Fluke FoodProіз вмонтованою підсвіткою об’єкта, індикатором зональної температури Go/No-Go (Норма/ Не норма) і ступенем захисту IP54.

Контролювати зовнішню і внутрішню температури дадуть змогу розширені можливості інфрачервоного термометра Fluke FoodPro Plus. Для того, щоб швидко відсканувати температуру поверхні продуктів гарячого або холодного зберігання, можна скористатись режимом безконтактного вимірювання; а для точкового вимірювання внутрішньої температури вмонтований висувний проколювальний щуп.

Контролюючи температуру харчових продуктів термометрами FoodProPlus і FoodPro, можна дотримуватися безпечних меж температур за системою аналізів ризику і критичних контрольних точок (HACCP). Внаслідок жорстких вимог до контролю якості, прийнятих у багатьох країнах, програми HACCP стають звичною практикою для власників харчових виробництв і великих торгових мереж. Це робиться, щоб уникнути ризику розповсюдження захворювань, які передаються через їжу.

ПриладиFoodProPlus і FoodProзастосовують вимоги температурних норм і миттєво виявляють „зони небезпеки” HACCP в діапазоні від 4 до 600С: при цьому спалахує червоний („небезпечно”) або зелений („безпечно”) індикатор.

Переваги термометра FlukeFoodProPlus:

– зональний індикатор перевірки HACCP показує небезпеку і безпечність умов;

– діапазон температур інфрачервоного каналу – 35–2750 С;

– діапазон температур каналу контактного щупа – 40–2000 С;

– таймер зворотного відліку для контролю часу приготування, охолодження і оцінки на відповідність вимогам HACCP;

– ручний датчик температури кишеньковий зі складним замінним в експлуатаційних умовах щупом для зручного зберігання;

– підсвічування об’єкта;

– придатність для миття вручну (IP54) для уникнення перехресного забруднення під час використання в режимі роботи термощупа.           

Переваги приладуFluke FoodPro:

– загальний індикаторHACCPQuickCheck (швидка перевірка за HACCP ) показує небезпеку та безпечність умов;

– діапазон температур інфрачервоного каналу – 30–200 ºC;

– підсвічування об’єкта;

– придатність для миття вручну (IP54).

 

Підготувала Оксана Сворик

Теги та ключові фрази
термометр для вимiрювання температури молока львiв, Як вибрати Градусник для продуктів, , термометр харчовий, харчовий термометр купити у Львовi, градусник для вимірювання температури продуктів під час приготування, харчовий термометр, купити термометр для визначення температури харчових продуктів, Вимірювання температури продукту, морозільні термометри ціни
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
27.12.2010р.

Вафлі – це смакота

«Кондитерська фабрика «Харківчанка», «Харківська бісквітна фабрика», «Симферопольська кондитерська фабрика», «Херсонська кондитерська фабрика», «Запорізька кондитерська фабрика», кондитерські компанії «Глорія» (м. Луганськ) та «Криолит-Днепр» (м. Дніпропетровськ), «Хлібозавод «Салтівський» (м. Харків), «Добропільський комбінат хлібобулочних виробів» (м. Добропілля), кондитерські компанії «Лісова казка», «Слава» (м. Харків), «Віва» (м. Луцьк), «Виробничо-торгова компанія «Лукас» (м. Кременчук) вибрали обладнання компанії «Система-Производство».

22.09.2010р.

«Ремдеталь»: постійний діалог з клієнтом

Вже понад десять років гвинтові насоси марки «НВ» виробництва фірми «Ремдеталь» успішно експлуатують підприємства України та інших країн. Сфера їх використання досить широка – від харчової до будівельної промисловості, від кондитерського до косметичного виробництва. Насоси перекачують рослинні олії, овочеві пюре, шоколад, хлібну закваску, мед, згущене молоко, різноманітні глазурі, мелясу, патоку, а також шпаклівку, шампуні, зубну пасту та багато інших речовин різної густини.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.