Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

2731
10.07.2017р. |
Система пакування в модифікованій атмосфері

Збереження якості сирого м'яса, а також продовження термінів його реалізації – на сьогодні найважливіше питання. Адже під час зберігання в ній відбуваються складні біохімічні і мікробіологічні процеси, які знижують якість, погіршують зовнішній вигляд, відтак роблять продукти непридатними для споживання.

Останніми роками виробники м'яса і курятини віддають перевагу упаковці з використанням бар'єрних матеріалів і модифікованої атмосфери. Вона захищає продукт і збільшує термін його придатності. Реальні терміни зберігання при температурі близько 0°С для яловичини – 15, свинини – 45, курятини – 90 днів.

Матеріал з найнижчими бар'єрними властивостямизабезпечить термін придатності м'яса до 5 днів. До 15–20 днів можна зберігати якісне м'ясо в упаковці з високобар'єрних плівок (EVOH), з модифікованою атмосферою (МАР).

Крім продовження термінів зберігання м’яса, наступна функція упаковки полягає в стимулюванні продажів. М'ясо в дорогій упаковці виглядає презентабельно. Також віддають перевагу краще запакованому м'ясу й через зручність зберігання: лоток займає мало місце в холодильнику, в ньому вигідно розморожувати продукцію, упаковка герметична і не пропускає сторонніх запахів.

При виборі упаковки для м'яса потрібно враховувати, що насамперед вона повинна забезпечити захист від навколишнього середовища, а саме: мати ті оптимальні властивості, які дадуть змогу зберегти первинну якість продукту,– пакувальний матеріал повинен бути достатньо міцним, герметичним, хімічно стійким, з високими показниками бар'єрних властивостей.

Компанія «ЛЕОНІКС» пропонує широкий асортиментлотків для пакування свіжого м'яса, птиці, риби, напівфабрикатів та інших продуктів. Лотки виготовлені з різних матеріалів і різноманітних типорозмірів: РР, РР/РЕ, РЕТ, РЕТ/РЕ, РР/EVOH/PP, PP/EVOH/PE з вологопоглинальними вкладками, для глибокого заморожування тощо. Крім того, в нашому асортименті представленіплівки РА/РЕ для термоформувальних машин, ламінати для запаювання лотків, жорсткі плівки АРЕТ/РЕ, пакети бар'єрні і типу дой-пак.

Також у асортименті компанії вологопоглинаючі вкладки, які використовують в упаковці для зберігання і транспортування свіжого або охолодженого м’яса, птиці, риби, овочів і фруктів.

Порівняно зі звичайною, упаковка з вологопоглинаючою вкладкою дає змогу утримати небажану рідину, що виділяється продуктами, забезпечує їх сухе і гігієнічне зберігання. В результаті, всередині упаковки зменшується розмноження мікроорганізмів, що дає змогу продукту довше зберігати свіжість і продовжує термін придатності товару, дає змогу уповільнити процес розморожування продуктів, нейтралізує неприємні запахи. Вкладки м'які, еластичні і, міцні, і найголовніше вони не розшаровуються навіть у вологому стані.

Вологопоглинаючі вкладки забезпечують чистоту і зручність при транспортуванні, запобігають протіканню упаковки, зберігають привабливий зовнішній вигляд продукту і аромат. Матеріал може бути, як з шаром ламінованим поліетиленом, так і зі спеціальним синтетичнимшаром, а також на бажання замовника – кольоровими.

Матеріали надано компанією «Леонікс»

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами
  • плівки35
  • вологопоглинаючі вкладки
  • Лотк
  • лотки для мяса


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.