Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

2039
12.06.2017р. |
Запорука успіху – якість товару

На сьогодні не менше 50 українських фірм продають колеса і ролики (колеса з кронштейнами), виготовлені із різних матеріалів та розмірів, які можна підібрати для спеціальних умов експлуатації.

На жаль, в основному це продукція не українського походження. Наша промисловість ще здавна не була зорієнтована на серійне виготовлення цих виробів, а тепер досить проблематично налагодити такий технологічний процес, а головне – довести його до сучасних стандартів і вимог якості, екології, логістики, враховуючи широку номенклатуру і значну конкуренцію з боку зарубіжних виробників.

Імпортом коліс та роликів в Україну тепер займається понад десяток фірм, які практично задовольняють увесь попит на ринку. В основному це колеса з Китаю (понад 80% усіх поставок) та з країн Європи – Німеччини, Італії та Польщі.

Колеса та ролики є одним із основних факторів надійної роботи пересувного устаткування, його довговічності. Не менш важливими є ті зусилля, яких потрібно докласти працівнику для переміщення обладнання чи вантажів на візках, контейнерах. Тому при виборі цих виробів необхідно звертати увагу на величину навантаження, умови навколишнього середовища, характеристику підлоги тощо. Досвідчені фахівці допоможуть професійно підібрати колеса з відповідного матеріалу (гума, поліамід, поліуретан) відповідно до технічних характеристик і залежно від умов експлуатації.

Важливо, що колеса від різних виробників на перший погляд нічим між собою не різняться, хіба що ціною. Але якщо одне колесо після року експлуатації продовжує працювати і надалі, то інше – через місяць-другий потрібно міняти. Не рідкі випадки, що візок на одних колесах легко пересуває одна людина, а на інших колесах навіть двоє працівників не можуть зрушити його з місця. Причина полягає в тому, що при виготовленні коліс використовують матеріали та комплектуючі різної якості. І у прагненні отримати низьку собівартість виробів допускають використання неякісних матеріалів. Різні технічні вирішення використовують виробники і в конструкції поворотного кронштейна і в кріпленні ободів, що  в значній мірі впливає на якість колеса.

Не менш важливим є дотримання технології виготовлення. Тому зазвичай необхідно підбирати колеса і ролики відомої фірми-виробника, яка вже давно працює на цьому ринку, має репутацію якісного виробника, який би не ризикував, використовуючи комплектуючі сумнівного виробництва. При цьому потрібно звертати увагу, щоб на колесах і кронштейнах був логотип фірми виробника, що також підтверджує якість виробу. Потрібно пам'ятати, що порівняно низька ціна однієї і тієї моделі колеса свідчить про його невисоку якість.

ТОВ ТД «Складська техніка» понад 15 років ексклюзивно представляє на ринку фірму «Blickle» (Німеччина) з продажу промислових коліс і роликів. На сьогодні це – світовий бренд з новітніми технологіями розробки та організації виробництва, сучасними логістичними складами.

Все це дало можливість налагодити виготовлення високоякісної надійної і довговічної продукції, яка підтверджена міжнародними сертифікатами якості товару, менеджменту та екології.

Номенклатура коліс та роликів фірми «Blickle» налічує 30 тис. моделей з різними технічними параметрами, виготовлених з матеріалів (гума, поліамід, поліпропілен, чавун, сталь), які успішно працюють за високо- та низькотемпературних режимів, у різних хімічних та агресивних середовищах. Одним із важливих факторів високої якості коліс фірми «Blickle» є те, що виробник встановив гарантію на колеса та ролики 24 місяці, що безумовно підтверджує їх високу якість, довговічність та надійність.

У харчовій промисловості з успіхом використовують гумові колеса транспортної серії та жаростійкі колеса з температурним діапазоном від –30 до +300°С з фенопласту (фенольної смоли), чавуну, жаростійкої гуми та поліаміду.

Загалом ринок коліс та роликів на Україні має тенденцію до зростання – у виробничих та логістичних процесах дедалі ширше використовують цю важливу продукцію, що, своєю чергою, дає змогу значно покращити умови праці, зробити її ефективнішою.

 компанія «Складська техніка»

skladtex.com.ua

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.