Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

1019
04.05.2017р. |
По шкідниках – із всіх «калібрів»

Боротьба зі шкідниками в харчовій галузі – потреба не лише санітарна, а й суто економічна: щорічно лише хлібних запасів вони знищують від 5 до 10%. Комплекс надійних профілактичних і засобів для боротьби зі шкідниками всіх видів пропонує компанія «PROPECS». Докладніше про них нам розповів директор із розвитку компанії Олексій Кияшко. 

Оскільки різновид шкідників дуже великий: від тварин до невидимих мікроорганізмів, то й засоби боротьби з ними теж різні. Враховуючи це, ми надаємо послуги комплексного інтегрованого контролю шкідників. Створюємо індивідуальну систему захисту з урахуванням специфіки та напряму діяльності об’єкта. Сучасне обладнання, засоби, безпечні матеріали сприяють ефективності фумігаційних, дератизаційних та дезінфекційних робіт, результати яких дають змогу підприємствам харчової галузі відповідати вимогам стандартів у сфері менеджменту Pest Control на різних об’єктах.

Розкажіть докладніше про зміст робіт, означених не всіма знаною термінологією.

Pest Control здійснюють в межах конкретного об’єкта, що дає можливість передусім встановити місця найбільшого скупчення шкідників. Основне завдання полягає навіть не стільки в знищенні шкідників, скільки в запобіганні їхній появи. Це складний і тривалий процес, який потребує досвіду та знань.

Здійснюємо дезінсекцію, завдяки використанню механічних засобів:

- електричні прилади (або інсектицидні лампи) для виловлювання літаючих комах; 

- липкі феромонні пастки для відловлювання як повзаючих, так і літаючих комах. Такі пастки різняться складом феромону для постійного моніторингу або відловлювання комах за їхнім видовим складом;

- механічні пастки для виловлювання комах із використанням харчових принад, що є доволі зручним та економічно ефективним вирішенням.

Хімічні методи передбачають застосування отруйних для комах і кліщів хімічних речовин, зокрема використання акарицидів та інсектицидів широкого спектра дії. Серед біологічних засобів використовуєморепеленти рослинного походження залежно від видового складу шкідливих комах.

Фумігація є одним з найефективніших методів дезінсекції, враховуючи дифузійні властивості газоподібних речовин. Будь-які об’єкти для зберігання зернових, транзитні об’єкти (контейнери, трюми суден, вагони тощо) підлягають фумігації при виявленні небезпечних шкідників, зокрема комах і кліщів. Наші спеціалісти ідентифікують шкідників та визначать необхідні режими фумігації для досягнення ефективності робіт.

Дератизація – комплекс заходів зі знищення шкідливих гризунів, для цього використовують принадні пастки різних модифікацій, механічні та клейові пастки. Серед додаткових заходів ультразвукові та акустичні прилади для відлякування мишоподібних гризунів.

Що ж до дезінфекційних засобів, то їхня мета – знищення шкідливих мікроорганізмів та збудників інфекційних захворювань. Поява небезпечних бактерій, вірусів та грибків є доволі частою та несподіваною для виробників харчових продуктів проблемою, на яку потрібно швидко та негайно реагувати. Спеціалісти нашої компанії для цього використовують сучасне обладнання та засоби для дезінфекційних робіт: дезінфектанти бактерицидної, віруліцидної та фунгіцидної дії.

У комплексному переліку наших послуг також є санітарна обробка транспорту з використанням сучасного обладнання, дезінфекційних і антисептичних засобів; контроль птахів.

Чому проведення ентомологічних експертиз теж у переліку ваших послуг?

– Нашим фахівцям такі експертизи потрібні насамперед для того, щоб надати ефективну допомогу клієнтам. Комплекс лабораторних досліджень для детального вивчення комах, їх фрагментів, а також слідів і продуктів їхньої життєдіяльності – це те, що передує ефективній боротьбі з ними. Вивчення анатомічних і морфологічних особливостей комах, враховуючи стадії їх розвитку, характерні особливості життєвого циклу дає змогу визначити справжні причини та строки їх появи в сировині або продукції.

– Ваша компанія здатна ефективно боротися не тільки зі шкідниками…

– Ми також здійснюємо дезодорацію – комплекс заходів, спрямованих на нейтралізацію неприємних запахів різного походження в повітрі. Наприклад, високі температури й вологість сприяють появі пліснявих грибів, які мають неприємний запах і криють у собі інфекційну небезпеку для харчопереробки. Наша робота розпочинається з виявлення причин і джерела, а потім вже відбувається безпосереднє видалення неприємних запахів.

Компанія «PROPECS», крім інтегрованого контролю шкідників, водночас, пропонує й послуги разового характеру… Вони передбачають оперативне виявлення джерела шкідників у сировині або готовій продукції, встановлення їх видової приналежності та визначення методів знезараження. Але якщо говорити про комплексну боротьбу зі шкідниками, то разові послуги є одною із складових всього процесу.

Анатолій ЗАДОРОГА
Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами
  • шкідники
  • боротьба із шкідниками
  • Дератизація


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.