Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

947
27.03.2017р. |
Нові імена на ринку професійної хімії

Останніми роками на ринку з’явилося багато вітчизняних підприємств, які виробляють професійні засоби догляду для виробництв різних галузей харчової промисловості. Це означає, що якщо є така пропозиція, то попит теж значний. На одному із галузевих заходів представники компанії «АВС Кемікалс Індастрі» розповіли про продукцію, яку вони представляли.

– На сьогодні ринок професійної хімії сформований, проте разом із тим відзначаємо тренд до переорієнтування споживачів на професійну хімію вітчизняного виробництва, – розповідає Оксана Кривоспицька, компанія «АВС Кемікалс Індастрі». – Наш департамент скористався можливістю зайняти свою нішу у сегменті професійної хімії і мийних засобів розробив оптимальний асортимент, який охоплює усі сегменти харчового виробництва.

Підприємства розпочало свою діяльність у 2001 році із виробництва продукції ТМ «Тест». Створення цих продуктів – підсумок наполегливої роботи наших технологів. Вони вивчили цей ринок, проаналізували безліч аналогічних засобів, – адже хотілося створити продукт, який не поступається за якістю імпортним брендам, але водночас доступний українському споживачеві за ціною. Вважаємо, що нам це вдалося.

Введення підприємства в експлуатацію здійснювали в два етапи: першим було налагодження виробництва пральних порошків, друга черга – рідких мийних засобів. На сьогодні підприємство – це високотехнологічне виробництво, ми постійно розвиваємося: вдосконалюємо технології, поліпшуємо рецептури засобів тощо. Завдяки співпраці з представниками німецького концерну BASF ми маємо змогу використовувати інгредієнти при розробці нових продуктів, що дає можливість задовольняти специфічні потреби підприємств харчової промисловості, в тому числі вимоги HACCP. Працює 3 виробничих цехи: рідких мийних засобів; санітарно-гігієнічних виробів; очищувальних порошків.

Спеціалісти підприємства відслідковують зміни у законодавстві та вводять їх у свою виробничу практику, особливо це стосується безпечності як мийних засобів, так і процесу їхнього виробництва. Прийняття Технічного регламенту мийних засобів, ставить вимоги аналогічні тим, які діють в європейських країнах, дотримання цих вимог – пріоритет на підприємстві та підготовка до виходу на європейський ринок.

Загальна виробнича потужність становить 2 тис. тонн на місяць.

Щодо нашого асортименту, то зараз ми виробляємо понад 150 видів товарів і засобів догляду, а також продукцію для HoReCa. Крім того, можемо запропонувати мийні засоби для автотранспорту та професійного клінінгу. Також під торговими марками наших клієнтів випускаємо для них побутову хімію «Премія», «Повна чаша»,«Розумний вибір»   та інші.

Серед усього асортименту виробів, хочу виділити мийний слаболужний пінний засіб «LIV Актив 213», що є концентрованим засобом із високими піноутворенням, значенням рН, наближеним до нейтрального, який застосовують для ручного та механічного миття поверхонь забруднених жирами. Цільове призначення – миття і технологічних поверхонь, обладнання та інвентарю в м’ясній, молочній, рибопереробній галузях. Його використовують при очищенні сильно забруднених жирами поверхонь. Спеціальні компоненти, які і в складі засобу, пом’якшують воду, завдяки чому забезпечується належне видалення жирових забруднень.

Засіб використовують у вигляді робочих розчинів, які готують простим змішуванням концентрату з водою у тарі з нанесеним маркуванням. Концентрацію робочого розчину, температуру, час та спосіб миття визначає спеціаліст у кожному конкретному випадку залежно від особливостей поверхні та ступеня їх забруднення. Рекомендована температура 40-500С, концентрація 0,5-2,0%, хоча для дуже забруднених поверхонь концентрацію збільшують, а при потребі використовують нерозведений засіб. Перед застосуванням промивають водою поверхні, а далі за допомогою апарата високого тиску наносять на поверхню, водночас розчин можна використовувати і для ручного миття.

На сьогодні професійні засоби для миття компанії «АВС Кемікалс Індастрі» мають усі експертні висновки, відповідно до яких їх рекомендовано застосовувати на підприємствах харчової промисловості, закладах громадського харчування тощо.

Мар'яна ЯКИМІВ

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами
  • засоби санітарії


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.