Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

1638
25.01.2017р. |
Стильна етикетка – обличчя підприємства

Щоб правильно підібрати етикетку, необхідно заздалегідь знати, на який продукт її наноситимуть, за яких умов застосовуватимуть, а також багато інших нюансів. Врахуємо й те, що етикетка є своєрідним іміджем виробника, тобто повинна бути не лише ефектною і презентабельною, а й містити необхідну для споживача інформацію про склад продукту, місце і дату виробництва, термін придатності і, за необхідності, про особливості використання.

Як розповідають у компанії «ЕККО», при виборі етикетки виробники надають перевагу привабливому дизайну і, що важливо, її нанесення не повинно гальмувати виробничий процес. Цим вимогам відповідає самоклейка етикетка, яку наносять на вироби за допомогою етикетувальних автоматів.

Компанія пропонує етикетки, виготовлені на різних видах матеріалів: папері напівглянцевому, матовому, металізованому, термопапері, різноманітних плівках тощо флексографічним і трафаретним способами. Також компанія може виконати комбінований друк на різних матеріалах, наприклад, на прозорій плівці «Ultra Clear» із застосуванням технологій конгревного гарячого тиснення фольгою, а також складного фігурного висікання.

У виробництві використовують матеріали і фарби таких виробників, як «Fasson», «Herma», «Raflatak», «Akzo Nobel», «Serikol». «ЕККО» також пропонує папір-самоклейку «Термо», «Топ» і «Термо Еко». Це матеріали, які використовують для виготовлення термоетикеток, – подану на них інформацію зчитують за допомогою інфрачервоного сканера.

Дизайнерський відділ «ЕККО» швидко й професійно підготує макет майбутньої етикетки. На замовлення компанія в змозі виконати як значні обсяги продукції, так і надрукувати етикетку невеликими тиражами (до 1000 шт.) у стислі терміни на обладнанні, яке не потребує додрукарської підготовки (фотополімерних кліше, висікальних форм).

Нині підприємство також налагодило технологію друкування термозбіжних рукавів, які призначені для пакування молочних продуктів (йогуртів, кефіру, молока) в пляшки за допомогою термопари, а також для пакування ковбасних виробів у термозбіжну оболонку. Є в асортименті «ЕККО» етикетки для алкогольної і слабоалкогольної продукції.

Впроваджена на підприємстві система керування якістю згідно з ISO 9001-2001 охоплює усі технологічні процеси виробництва, гарантуючи високу якість етикетки. 

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
28.02.2017р.

На ринку борошна: перспективи, ціни, експорт

Про причини скорочення споживання борошна, перспективи галузі, ціноутворення, експортну політику, а також функції Аграрного фонду, як одного із найбільших гравців ринку, розповідає радник голови Правління ПАТ «Аграрний фонд» Сергій Сакиркін.

27.01.2011р.

Коли борошно стає піддослідним

Прилад для тестування борошна насамперед для визначення його якості, напевно, має кожна хлібопекарня, будь-яке кондитерське виробництво, що випікає печиво, харчове виробництво, що за сировину використовує борошно. Такі пристосування – хоча й мають в основі один і той же принцип дослідження продукту – насправді різняться.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.