Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

1193
22.12.2016р. |
Наполегливою працею сформуємо європейське ведення бізнесу


«Когось криза змушує опускати руки, а іншим дає стимул знаходити ідеї для розгортання бізнесу. Звичайно, усі прагнуть нарощувати доходи. І, здавалося б, досить усунути все те, що заважає нашому бізнесу нормально працювати, скажімо, нестабільність валютного курсу, високі ціни на енергоресурси, політичну нестабільність та інші причини, й тут же матимемо економічне чудо. Цьому важко заперечити. Для нормальної роботи потрібні більш-менш стерпні умови. Але цього замало. Постмайданна України вимагає від нас не тільки виживати на тлі нинішніх труднощів, а й ставати учасниками відродження української економіки – цеглинка за цеглинкою, крок за кроком. А працювати у кризу допоможе сучасний підхід до ведення справ, цікаві й продумані проекти. Головне – по-справжньому вірити у потенціал своєї держави» –Григорій Болдир

Сильним бути цікаво серед сильних

Григорію, як ТОВ фірма «Самшит ЛТД» на практиці може реалізувати цю благородну справу?

Завдяки харчовим ароматизаторам «Symrise AG» формуються гарні смаки, європейське розуміння якості та ведення бізнесу. Це ті цінності, що є актуальними для кожного регіону нашої країни і що, на мою думку, об’єднує нас. І одним із таких об'єднавчих містків може бути, власне, якісна ароматика Symrise від нашої фірми.

Знаю, що тепер багато компаній шукають можливості представити свою продукцію по всій Україні, але не знають, у який спосіб це робити, або не знаходять для себе потрібного майданчика. Форми популяризації можуть бути різні, скажімо, на виставках-ярмарках. Давайте починати це робити і незважаючи на відмінності ставати єдиним цілим.

Ми постійно думаємо, як зробити так, щоб до нас прийшло більше клієнтів, щоб ТОВ фірма «Самшит ЛТД» запам’ятали і хотіли знову звернутися. Наші досягнення сьогодні – це результат наполегливої щоденної праці. На конкурентному ринку ми ставатимемо лише сильнішими, бо знаходитимемо цікаві інноваційні рішення. Адже конкурентна перевага компанії – учасника ринку – визначається не низькими цінами на продукцію, а наданим сервісом, повністю сплаченими податками та іншими цивілізованими речами.

Тренд натуральності

Класифікуйте, будь ласка, ароматизатори «Symrise AG».

– На європейському ринку ароматизатори класифікують як натуральні та “просто” ароматизатори. “Просто” ароматизатори виготовляють із натуральної сировини, вони містять подекуди кілька десятків ароматичних складових. Буває, що один компонент може змінити статус ароматизатора: із «натурального» перейти на «”просто” ароматизатор».

Такого поняття, як «штучні ароматизатори», в Європі зараз немає. Якось ми надіслали німецьким партнерам зразки одного із ароматизаторів, щоб вони зробили аналог. Нам відмовили через те, що у продукті більшість компонентів не відповідали європейським нормативам. А фірма «Symrise AG» випускає лише якісні продукти, які повністю відповідають нормам якості ЄС.

Загалом, на нинішньому європейському ринку переважає тренд здорового харчування, в тому числі й у сегменті випуску ароматизаторів.

Cost in news

Якою є вартість використання ароматизаторів?

На українському ринку ми пропонуємо ароматизатори за більш ніж прийнятними цінами. По-перше, ми завозимо продукцію великими обсягами. По-друге, «Symrise AG» як постачальник створює лояльні умови для нас як імпортерів. Отже, в результаті маємо системний компроміс між імпортером - постачальником - клієнтом. 

Щодо ціни використання ароматизаторів, то достатньо порахувати, яку кількість ароматизаторів треба покласти в 1 т продукції при різних цінах на аналоги від інших учасників цього ринку.

– Наскільки ароматизатори здешевлюють готовий продукт?

– У цивілізованому суспільстві ароматизатори не використовують для зниження собівартості. Їх основна функція – покращити споживчі властивості продукту. Наприклад, в деяких країнах не вживають шинку, але дуже хочеться виробляти продукцію із такою ароматичною ноткою. Для цього слугує ароматизатор, який вирішує питання відтворення потрібного аромату та смаку і відповідає вимогам цих країн.

Я б хотів, щоб ми почали мислити критеріями, коли продукти усіх цінових категорій якісні й безпечні. Щоб для випуску продуктів харчування використовували лише якісну сировину, інгредієнти і трішки "домальовували" їх ароматикою – не більше, і аж ніяк не для здешевлення їх собівартості.

Який нині сучасний покупець ароматизаторів?

ТОВ фірма «Самшит ЛТД» працює на ринку ароматизаторів понад 16 років. Зрозуміло, що наше спілкування із замовниками є різним, в тому числі щодо розуміння понять. Якщо хтось успішний, але мислить інакше, має інше бачення, то я прагну зрозуміти його і використати це з користю. І навпаки, розповідаючи про ароматизатори «Symrise AG», я б не хотів, щоб клієнти сприймали за аксіому. Можна просто це використати як ідею, удосконалити її й запропонувати новий продукт. Мені особисто імпонує такий підхід до справ. Що більше компанія покращуватиме власний бізнес, то швидше в кінцевому результаті споживачі отримають гідну продукцію.

Таких компаній вже дуже багато, я називаю їх «рух новаторів». Треба просто працювати, виробляти нові продукти, шукати нові ринки збуту, в тому числі за кордоном. ТОВ фірма «Самшит ЛТД» зробить свій внесок у популяризацію українських продуктів завдяки ароматизаторам «Symrise AG». Адже із продукцією, яка містить ароматизатори цього виробника, значно простіше потрапити на ринки країн Європи.


www.samshit-aroma.com
Теги та ключові фрази
Бизнес, http
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
23.09.2010р.

Розмаїття у кількості, стабільність – у якості

Компанія «Фудактів» давно працює на українському ринку інгредієнтів. Завдяки стабільно високій якості продукції й професіоналізму працівників компанія зуміла посісти провідні позиції на ринку та заслужила довіру клієнтів. Фахівці пропонують лише якісну продукцію, яка відповідає усім вимогам міжнародних і українських стандартів.

22.09.2010р.

Нове – добре забуте старе, але й дещо нове

Нині прянощі та спеції доповнюють смак продукту, визначають його аромат, впливають на смакові рецептори, а також позитивно впливають на травну систему, поліпшують обмін речовин. На нашому ринку цей сегмент продукції представлений в широкому асортименті від різних виробників. Одним з таких виробництв є компанія «Мілорд» (Росія). На українському ринку єдиним представником цього російського виробника спецій та прянощів є фірма «Тантал».

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.