Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

1455
09.09.2016р. |
INPRODMASH/UPAKOVKA''2016

 

 

Всеукраїнський тиждень харчових технологій, важливішою складовою якого є провідні виставки харчової промисловості України  INPRODMASH і UPAKOVKA, стартує 13  вересня 2016.

 

Подія:                       INPRODMASH '2016

25-а міжнародна виставка обладнання і технологій для харчової та переробної промисловості

                                 UPAKOVKA' 2016

                                 17-а міжнародна виставка індустрії упаковки

Термін:                     13 - 15 вересня 2016

Місце проведення:  Київ, Міжнародний Виставковий центр

(Броварський проспект, 15, павільйон №3, Вхід 3А)

Організатор:             Компанія «АККО Інтернешнл»

За сприяння:            Міністерство аграрної політики України;

Національна асоціація молочників України «УКРМОЛПРОМ»;

Національної асоціації виробників м’яса та м’ясної продукції «УКРМ’ЯСО»

Галузеве об’єднання підприємств хлібопекарної промисловості «УКРХЛІБПРОМ»,

Галузеве об’єднання виробників кондитерської промисловості «УКРКОНДПРОМ»

 

Традиційно на початку осені, у Києві відбувається Всеукраїнський тиждень харчових технологій, важливішою складовою якого є провідні виставки харчової промисловості України - INPRODMASH і UPAKOVKA.

Харчова промисловість концентрує зусилля всього аграрного сектора і створює додаткову вартість, яка збагачує країну. У сучасних перед українською економікою умовах мало виробляти сировину, наше завдання орієнтувати економіку країни на інноваційне виробництво, розвиток і просування бренду MADE IN UKRAINE. У наших пріоритетах не тільки європейські стандарти якості, а й європейський стиль життя, ідеали здорового і збалансованого харчування, органічного виробництва та підтримки місцевих традицій виробництва.

Подальший розвиток цієї галузі та конкурентоспроможність вітчизняних харчових продуктів невід'ємно пов'язані з модернізацією устаткування і впровадженням сучасних технологій, які, перш за все, є наслідком інноваційних розробок вчених і наукових колективів.

Виставки INPRODMASH і UPAKOVKA є своєрідним подіумом, на якому демонструються найкращі наукові здобутки світових та вітчизняних лідерів у сфері виробництва технологічного обладнання, пакувальних технологій та матеріалів для всіх галузей харчової промисловості. Це унікальна можливість для спілкування провідних фахівців і вчених з різних країн світу, пошуку нових партнерів і встановлення активних ділових контактів з метою трансферу інновацій.

У порівнянні з минулим роком виставки набирають обертів та демонструють пожвавлення ділової активності в Україні.  Цього року у заходах візьмуть участь понад 100 підприємств з 12 країн, а саме - України, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Данії, Франції, Туреччини, Бельгії, Італії, Іспанії, Швеції, Чехії.

В експозиції INPRODMASH демонструватиметься обладнання, інвентар, матеріали, для різних галузей: м'ясної, молочної, масложирової, рибної, кондитерської та хлібопекарської, бакалійної, консервної, широкий асортимент технологічного та допоміжного обладнання для виноробної промисловості та пивоваріння. Також представлені технології для птахофабрик і тваринницьких ферм – від систем забою туш, обробки сировини до кінцевого етапу пакування м’яса і птиці.

Крім того, в експозиції присутні компанії, що поставляють сировину та інгредієнти, спеції і матеріали для виробництва різних продуктів харчування.

Протягом останніх років на виставці представлений Голландський павільйон. Нідерланди є другою країною-експортером аграрної продукції в світі після США. Голландські підприємці - учасники експозиції - мають передовий досвід, більшість з них вже успішно працюють з українськими виробниками. У цей відповідальний для України час, вони щиро хочуть допомогти українцям у підвищенні конкурентоспроможності продукції та охоче діляться своїми напрацюваннями. Серед продукції представленій голландцями як інноваційні розробки для переробки овочів, фруктів і коренеплодів, так і пропозиції відновленого вживаного обладнання, в тому числі холодильного.

На виставці UPAKOVKA будуть представлені сучасні пакувальні технології, обладнання та матеріали, фасувально-пакувальні лінії як для промислових підприємств, так і  для підприємств торгівлі та громадського харчування. В експозиції буде демонструватися обладнання для декорування тари та упаковки, виробництва етикеток і захисних голограм, флексографічні машини, широкий спектр маркувального устаткування і логістичних рішень.

Також представлені компанії, що пропонують супутнє обладнання, комплектуючі, гігієнічні та санітарні засоби і сервісні послуги.

Таким чином, на цих галузевих форумах можна побачити перспективні інновації для всіх технологічних циклів - від обробки сировини до випуску готової упакованої продукції. Знайти потрібне на виставці зможуть як великі спроможні підприємства, так і дрібні, оскільки крім новітнього обладнання є і пропозиції відновленого.

Унікальність виставок полягає в безпосередньому спілкуванні постачальників і споживачів. Щорічно INPRODMASH і UPAKOVKA відвідує понад 7000 фахівців, зайнятих у різних секторах харчової промисловості та аграрного сектору. Більшість з них відвідують заходи регулярно, для того щоб знайомитись з технологічними новинками і зустрітись з партнерами.

Завдяки своїй значущості і популярності виставки внесені до переліку заходів, підтримуваних Міністерством аграрної політики та продовольства України. До  організації заходів долучились галузеві асоціації та об’єднання.

Перший день виставок буде відмічений широкою програмою, присвячений кондитерам та пекарям. Національні галузеві об’єднання Укрхлібпром та Укркондпром проведуть галузеві науково-практичні конференції та нагородять переможців дегустаційних конкурсів, що відбулись напередодні виставок Inprodmash & Upakovka. Відбудеться презентація компанії R.P.S. нового обладнання для кондитерської і хлібопекарної промисловості, зокрема ротаційні печі, що можуть працювати на різних енергоносіях – газі, електриці або твердому біопаливі.

Асоціація виробників молочної продукції «Укрмолпром» збирає своїх членів на конференцію «Молочний бізнес в умовах нестабільності ринку. Сучасні технології - перспективи розвитку галузі», а також привітаєнайкращих виробнків з перемогою у дегустаційному конкурсі».

Виробники м’яса і м’ясної продукції приїдуть на другий день виставки, щоб попрацювати на виставках та обговорити нагальні питання галузі на фаховій конференції, організованій об єднанням «Укрм’ясо» - «Робота м'ясної промисловості в сучасних умовах».

За традицією відбудеться 5-та науково-практична конференція «Ресурсо- та енергозберігаючі технології виробництва та упаковки харчової продукції - основні принципи її конкурентоспроможності». Організатор заходу – Національний університет харчових технологій України підготував і цього разу цікаву програму.

Відвідувачі виставок зможуть ознайомитися з пропозиціями обладнання і технологій, існуючими на ринку, діючими стандартами виробництва.

«INPRODMASH і UPAKOVKA є унікальною платформою для комунікації виробників та постачальників з різних країн з вітчизняними покупцями усіх напрямків. Це ділове спілкування є основою для амбітних проектів, які мають бути реалізовані в саме в Україні.

http://inprodmash.ua/ru/

 

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами
  • виставка2
  • харчова промисловість
  • експозиції


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
19.04.2011р.

Приватному виноробу для благородних напоїв

Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.

15.03.2011р.

Фрукти й овочі сонячної Македонії

Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.