Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

2977
14.07.2016р. |
Нові можливості у виробництві кисломолочного сиру та сиркової маси

Про користь кисломолочної продукції відомо здавна. Наприклад, кисломолочний сир, містить значно більшу кількість амінокислот, ніж молоко, з якого його виробляють. Крім того,у такому сирі значно більше, ніж у молоці, мінеральних речовин, зокрема кальцію, фосфору та магнію.

Зважаючи на те, що кисломолочні сири, йогурти є корисними і мають великий попит серед споживачів, завдання виробників – виготовити якісний товар, враховуючи вподобання споживачів, а також з вигодою для підприємства.

Компанія «Картсистеми» пропонує для збільшення виходу і покращення якості традиційного кисломолочного сиру та сиркової маси ферментний препарат «Lactona М10» виробництва італійської компанії «Campus Srl».

«Lactona М10» – це особливий продукт, який позитивно впливає на якісні та кількісні показники молочних і кисломолочних виробів. «Lactona М10» стимулює перехресні зв'язки у фрагментах казеїну і сироваткових білків, внаслідок чого досягають кращих якісних і кількісних результатів: на 8–12% і більше зростає вихід всіх без винятку видів сирів. Позитивним при цьому є те, що не змінюються термін зберігання та фізична структура сиру. Продукт забезпечує зниження витрат і покращує фізичні властивості ферментованого молока.

Застосовувати препарат можна як до, так і після пастеризації. Теоретично ідеальною робочою температурою є проміжок від 30 до 50°С та рН 5,5–7,5, але практично препарат «Lactona М10» є активним при температурі навіть 4°С та рН не нижче 4,7.

У кисломолочних продуктах, наприклад, в йогурті фермент «Lactona М10» покращує консистенцію та здатний замінювати частково або повністю стабілізатори і крохмалі. Фермент запобігає синерезису і не впливає на органолептичні показники продукту, впевнено і економно вирішує проблеми з консистенцією – продукт стає щільнішим вже на перших етапах процесу ферментації.

Розглянемо його переваги для інших молочних продуктів.

У сирі, кисломолочному сирі – це:

• збільшення виходу (маси) кінцевого продукту до 15%;

• зниження синерезису.

У йогурті:

• покращення міцності гелю;

• зниження синерезису;

• зменшення кількості необхідних сухих речовин і стабілізаторів;

• збільшення кремової структури;

• допомога у виділенні смол і желатину.

Наша компанія «КАРТСИСТЕМИ» спільно з іноземними постачальниками, з якими ми співпрацюємо вже давно, пропонує концентрати молочних білків та інші необхідні інгредієнти, рецептури, лабораторні зразки для дегустацій, відпрацювання рецептур спільно з технологами, а також іншу не менш важливу технологічну підтримку на підприємстві замовника.

ТОВ «КАРТСИСТЕМИ»

www.foodsystems.kiev.ua

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
30.03.2018р.

«Кооперування – це довіра та готовність до компромісів»

Тема молочної кооперації останніми роками в усіх на вустах. Час диктує і виробникам молока, і переробникам гуртуватися, адже так легше долати і хронічні проблеми галузі, і нові виклики. Багато учасників ринку і експерти кажуть про хороші перспективи кооперації в Україні. А у світі кооперативний рух давно став потужним двигуном молочної індустрії. На цьогорічному молочному конгресі ця тема була провідною.

27.03.2018р.

Молочне господарство країни

За результатами 2017 р. виробництво молока становило на рівні 10387 тис. тонн. Цьогоріч прогнозується незначне зниження виробництва молока до 10100 тис. тонн. Водночас, у структурі виробництва молока від сільськогосподарських підприємств стане більше. Про це поінформувала заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.