Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
BIG TRADE-MARKETING SHOW
12.12.2019р.

Мега-событие для трейд-маркетологов Украины BIG...

Індія може офіційно дозволити безлімітний імпорт українських яблук
10.12.2019р.

Отримано офіційну відповідь компетентного органу...

Експерти називали причину зниження виробництва борошна в Україні
09.12.2019р.

Падіння виробництва борошна в Україні пов’язують із...

Індія може офіційно дозволити безлімітний імпорт українських яблук
09.12.2019р.

Отримано офіційну відповідь компетентного органу...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

1589
04.07.2016р. |
Традиційне сушіння інноваційним способом

Щоб бути конкурентоспроможним на ринку, підприємствам потрібно впроваджувати сучасні технології й обладнання. На сьогодні вони в змозі забезпечити стабільний розвиток бізнесу і скорочення витрат, даючи таким чином змогу компанії бути серед лідерів на ринку. Серед таких інновацій – інфрачервоне сушіння.

Якщо йдеться про сушіння харчових продуктів, то такий метод практично не має аналогів, гарантуючи збереження всіх корисних речовин в овочах, фруктах, м'ясі, рибі, ягодах, спеціях тощо. Після обробки інфрачервоними променями зберігаються також усі смакові характеристики сирих плодів. При цьому рівень вологи, отриманий на виході, ідеальний для максимально тривалого зберігання харчових продуктів. Крім того, високі температури запобігають розвитку шкідливих мікроорганізмів, що значно подовжує термін зберігання висушених продуктів.

Компанія «УкрСушка» у розробці сушильних установок використовує інноваційну на сьогодні технологію інфрачервоного сушіння, яка дає змогу зберігати цінні властивості продукції, продовжувати термін її зберігання без застосування консервантів й інших речовин, при цьому раціонально витрачаючи ресурси. Це устаткування з оптимальною кількістю інфрачервоних випромінювачів, які забезпечують ідеальні умови для ощадної, але водночас високоефективної обробки продукції, з якої необхідно видалити вологу для подальшого тривалого зберігання.

Спеціалісти компанії розробляють оптимальні варіанти для застосування в спеціальних умовах із урахуванням вимог виробників. Якщо ж замовник має великі обсяги продукції, яку необхідно висушити, то у компанії радять використовувати лінію, яка дає змогу сушити продукти в автоматичному режимі. Технологія передбачає застосування комплексу процедур з інфрачервоними випромінювачами і системою охолодження, сконструйованої за зональним принципом: на кожній дільниці можна задати певну температуру, вологість і швидкість потоку повітря.

Переваги інфрачервоного сушіння продуктів

Застосування інфрачервоного випромінювання для сушіння продуктів (фруктів, овочів, ягід, грибів, коренеплодів, м'яса, морепродуктів, снеків, сиру, чаю, трав, пилку рослин) забезпечує:

- товарний вигляд і збереження складу оброблюваної сировини;

- активізацію біологічних процесів, що поліпшують якість продукції;

- збереження ензимів, оскільки сушіння можливе при низькій температурі;

- мінімальні витрати електроенергії на одиницю готової продукції;

- інфрачервоні промені не завдають шкоди організму людини і довкіллю.

Особливості універсальної інфрачервоної сушильної шафи

Сушильні шафи, які ми пропонуємо, виготовлені з нержавіючої сталі, вони оснащені датчиками температури і вологості, а також інфрачервоними випромінювачами, розташованими зверху і знизу для швидкого і якісного сушіння.

Сушильна шафа складається з двох зон з обдуванням повітрям, у яких розміщені лотки з продуктом. Обдування здійснюється відцентровим вентилятором з реверсивною циркуляцією повітря. Вентилятор забезпечений частотним перетворювачем, що дає змогу контролювати швидкість потоку повітря для різної продукції і залежить від її вологості.

Обладнання завдяки спеціальним програмам розподіляє повітря на кожен вид продукції по-різному, при цьому внутрішня поверхня лотків нагрівається рівномірно, тепло даремно не витрачається, а надходить безпосередньо до продукту.

Сушильне устаткування забезпечує:

- скорочення часу, необхідного для сушіння продуктів від 60 до 180 хв (як мінімум, в 5 разів швидше порівняно з конвективним сушінням);

- можливість сушити продукти при температурі від 35 до 100°С;

- економію ресурсів (питоме споживання енергії сушильним обладнанням на кожен кілограм видаленої з продуктів вологи становить усього 0,8–1 кВт/л).

Кожна установка, яку підприємство пропонує на ринку, – це приклад високотехнологічного обладнання, високої якості й надійності з ефективною системою керування та очищення, датчиками температури, правильно розташованими вентиляторами. Їх оснащують датчиками температури, а також вентиляторами, що гарантують рівномірне обдування і оперативне завершення циклу роботи обладнання.

Сушильне устаткування від «УкрСушка» забезпечує порівняно швидку обробку великої кількості продукції, воно швидко окуповується, не потребує значних витрат енергії та особливого обслуговування, цілком відповідає вимогам безпеки і технологічних норм. Ми також надаємо послуги з сушіння різноманітних продуктів.


Компанія «УКРСУШКА»

(067) 343 - 82 - 82

(067) 632 - 40 - 40

(067) 557 - 10 - 10

e-mail: ukrsushka@gmail.com

сайт: www.ik-sushka.com

Теги та ключові фрази
контрольна робота.іноваційні способи сушіння інфрачервоним випромінюваням, іноваційні способи сушіння.інфрачеервоне випромінюваня, особливості обробки продуктів інфрачервоними променями
Більше статей за тегами
  • сушінння


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.