Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

1514
12.10.2015р. |
Підвищуємо ефективність технологічних процесів

Однією з умов, які ускладнюють технологічні процеси під час виробництва цукру є утворення двокомпонентної системи «газ-рідина», тобто піни. Вміст в буряку сапонінів, білків, пектинів та інших поверхнево-активних речовин сприяють активному піноутворенню і становлять 80% всіх нецукрів. Також джерелом утворення піни є життєдіяльність мікроорганізмів, які в процесі обміну речовин живляться сахарозою.

Боротьбу з піною за допомогою хімічних реагентів широко застосовують як у світовій, так і вітчизняній практиці. Це досить ефективний, а іноді – єдиний засіб. Доцільно застосовувати безперервне дозування піногасників у вигляді водних емульсій, що забезпечить кращий його розподіл в об'ємі.

Для гасіння піни транспортерно-мийної води рекомендовано застосовувати піногасник «Естерін А 04» вітчизняного виробництва ТОВ НВП «Електрогазохім»(EGH Ingredients). Здатність до утворення стабільної, однорідної емульсії в широкому діапазоні рН і температур забезпечує економне використання та високоефективну дію. Піногасник швидко і легко розчиняється у холодній воді, рекомендовано початкове розведення 1:4 з поступовим зниженням концентрації (протягом 3-х діб) до 1:9 за умови безперервного системного внесення.

Технологічні станції цукрового виробництва, на яких можливе утворення піни, повинні бути облаштовані дозувальними пристроями та обладнанням для приготування водних емульсій, що забезпечить максимальний ефект за мінімальних витрат.

Поверхнево-активні речовини марки «Естерін А» вирізняються високою поверхневою активністю, здатністю до емульгування, мають невисоку в'язкість, їх легко дозувати будь-якими видами насосів.

У цукровому виробництві для інтенсифікації процесів отримання і центрифугування утфелів широко застосовують ПАВ «Естерін А 08», який діє як стабілізатор і пластифікатор дисперсної системи. Як стабілізатор він запобігає коагуляції частинок (у нашому випадку – мікрокристалів цукру), забезпечуючи їх рівномірний розподіл, а також блокує місця зчеплення кристалів завдяки адсорбції ПАР на їхній поверхні, запобігаючи таким чином їх злиттю і утворенню конгломератів. Як пластифікатор препарат руйнує просторові вічка, знижуючи в'язкість системи.

Незаперечним при додаванні ПАР є покращення центрифугування утфелів та підвищення якості цукру завдяки зменшенню плівки маточного розчину. Як матеріал, для утворення однорідних центрів кристалізації рекомендовано застосовувати кристалоутворювач марок «Естер К 01» та «Естер К 011», що забезпечить отримання цукру з покращеним гранулометричним складом.

Препарати виробництва ТОВ НВП «Електрогазохім» –безпечні, мають високу поверхневу активність, здатність до емульгування, змащувальний ефект. Завдяки цьому їх широко застосовують у цукровій та харчовій промисловості. Продукцію вже змогли оцінити як окремі заводи, так і великі холдинги, серед них «Фірма «Астарта-Київ», ТОВ «Група Агропродінвест» та інші. На сьогодні з нами працюють понад 30 цукрових заводів України.

Сучасна виробнича база дає змогу виробляти продукцію високої якості в необхідній для забезпечення потреб цукрової промисловості України кількості.

Олена АНІСІМОВА,

провідний інженер-технолог ТОВ «НВП «Електрогазохім» (EGH Ingredients)

допоміжні речовини для цурової промисловості: тел. /факс +38 044 292 58 97 

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
23.09.2010р.

Розмаїття у кількості, стабільність – у якості

Компанія «Фудактів» давно працює на українському ринку інгредієнтів. Завдяки стабільно високій якості продукції й професіоналізму працівників компанія зуміла посісти провідні позиції на ринку та заслужила довіру клієнтів. Фахівці пропонують лише якісну продукцію, яка відповідає усім вимогам міжнародних і українських стандартів.

22.09.2010р.

Нове – добре забуте старе, але й дещо нове

Нині прянощі та спеції доповнюють смак продукту, визначають його аромат, впливають на смакові рецептори, а також позитивно впливають на травну систему, поліпшують обмін речовин. На нашому ринку цей сегмент продукції представлений в широкому асортименті від різних виробників. Одним з таких виробництв є компанія «Мілорд» (Росія). На українському ринку єдиним представником цього російського виробника спецій та прянощів є фірма «Тантал».

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.