Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

1499
21.09.2015р. |
«SALEX»: комплексне забезпечення лабораторії

Конкуренція серед учасників ринку, якість і безпечність продукції спонукають до того, що дедалі частіше виробники цікавляться лабораторними меблями, обладнанням, посудом. Наприклад, у стандартах GMP і ISO: 9001-2000 закладені правила належного контролю якості виробленої продукції, а також лабораторних досліджень на всіх етапах виробництва. Дотримання цих вимог можливе лише за наявності лабораторії контролю якості або випробувальної лабораторії. Важливим тут є не лише придбання сучасного обладнання, а й професійних лабораторних меблів.

На ринку нині представлено багато компаній, які пропонують весь комплекс послуг для облаштування лабораторії. Вдвічі краще коли такі послуги надає професійно вітчизняний виробник, при цьому за доступнішими цінами порівняно з іноземними аналогами.

Одним із відомих виробників меблів та обладнання для лабораторій є компанія «SALEX». Корпорація «SALEX» – це вітчизняне науково-виробниче об'єднання підприємств, яке впродовж 20 років здобуло репутацію надійного партнера і готове обладнати лабораторію будь-якого рівня складності – забезпечити як спеціальними меблями, так і лабораторним обладнанням. Поставивши конкретні вимоги, замовник отримує повністю обладнану лабораторію: необхідні меблі, лабораторне устаткування тощо. Робота в лабораторії стане зручною, комфортною, а найголовніше – ефективною.

До виробництва меблів залучено найкращих складальників, конструкторів, інженерів, які використовують високотехнологічні матеріали, фурнітуру, комплектуючі світових виробників з Німеччини, Італії, Франції, Америки, що вирізняються високою хімічною і термостійкістю.

«SALEX» пропонує комплексний підхід:

• розробка проекту лабораторії з урахуванням сучасних вимог і спеціальних конструкційних матеріалів для приміщень всіх класів чистоти;

• комп'ютерне моделювання планування лабораторії, в тому числі підбір і раціональне розміщення меблів та лабораторного обладнання відповідно до вимог техніки безпеки та гігієни праці;

• виробництво як стандартних меблів за каталогом SALEX LAB, так і розроблення та виготовлення меблів на індивідуальне замовлення;

доставка і фірмовий монтаж вашої лабораторії «під ключ», гарантійне та сервісне обслуговування;

можливість вибору кольору;

виготовлення меблів з нержавіючої сталі.

Це каркасні конструкції, виготовлені із сталі і покриті порошковою епоксидною фарбою, що витримує температуру до 2000С, а також вплив хімічних реактивів.

Широкий вибір робочих поверхонь:

• пластик типу постформінг – для аналізів з малоагресивними речовинами, стійкий при короткочасному впливі підвищених температур до 150оС;

• спеціальний лабораторний пластик типу постформінг – для роботи з агресивними речовинами, стійкий при короткочасному впливі концентрованих кислот, лугів, органічних розчинників, стійкий при короткочасному впливі підвищених температур до 170о С, механічних пошкоджень, його легко мити;

• керамічна плитка – для роботи з агресивними речовинами, стійка до впливу концентрованих кислот, лугів, органічних розчинників, високих температур, подряпин, ударів;

• HPL-панелі - це твердий матеріал. Особливо стійкі при контакті з хімічними реактивами, кислотами, лугами, розчинниками. Стійкі при тривалому термоконтакті.

Меблі «SALEX» одні з небагатьох в Україні пройшли всі необхідні випробування за ГОСТ 16371-93, про що свідчать отримані сертифікати: гігієнічний сертифікат на усі використані матеріали, гігієнічний сертифікат на використовувані робочі поверхні.

На сьогодні понад 20 лабораторій, укомплектовано меблями й обладнанням компанії «SALEX», які отримали сертифікати ISO, GLP і GMP, що підтверджує високий рівень якості пропонованих товарів. Серед наших замовників такі відомі підприємства: «АВК», «Бершадьмолоко», «Житомирський маслозавод», «Молокозавод №3» «Златогор», «Златодар», «Кока-Кола Біверіджес», «Луганськмлин», «Майский чай», «Оболонь», «Одеський коньячний завод «ШУСТОВ», «Полісся», «Сандора», «Славутич», «Союз-Віктан Лтд», «Три ведмеді», «Чумак», «Хортиця», «Укрпиво та інші. Багато з цих компаній отримали сертифікати якості ISO, що підтверджує відповідність нашої продукції світовим стандартам.

ЛОГОТИП Компанія SALEX

Пр-т Г.Гонгадзе, 18/З, м. Київ, 04208

http: // www.salex.ua, e-mail: trinadtsatko@salex.ua

багатоканальний телефон: (044) 484-80-51 (52),

керівник напрямку: Катерина ТРИНАДЦЯТКО

моб. 0503322414 

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами
  • лабораторне обладнання


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.