Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

1769
15.09.2015р. |
Пакування без недоліків: термозбіжне обладнання від SmiPack

Пакувальна індустрія розвивається беззупинно, а її показники пов’язані з тенденціями економічного розвитку країни загалом і харчової промисловості зокрема. Використовуючи сучасні та ефективні технології пакування, підприємство підвищує свою конкурентоспроможність на ринку. Саме тому можна впевнено стверджувати, що пакувальне обладнання – стратегічний товар для виробників.

Термопакувальні машини – це професійне пакувальне обладнання, яке широко застосовують у різноманітних сферах. У харчовій промисловості термопакувальні машини мають попит, оскільки вони призначені для пакування різних продуктів за допомогою запаювання у термозбіжну плівку. Для виробників такий вид упаковки зручний, оскільки предмети можна запаювати як поштучно, так і у вигляді групової упаковки.

Представлені термопакувальні машини від італійського виробника SmiPack вирізняються простотою керування, конструкцією, а також можливістю за короткий час запакувати велику кількість продукції. Таке обладнання не тільки гарантує привабливий товарний вигляд товарів, а й захищає їх від небажаних впливів зовнішнього середовища.

Компанія SmiPack – це одна з багатьох виробничих фірм концерну SMI, який розпочав свою роботу у 1987 році. Вона виготовляє якісне обладнання на заводах в Сан-Джованні-Бянко (Бергамо) та Сан-Пеллегріно (Терме). Всі машини мають сертифікацію UNI EN ISO 9001:2000.

Політика концерну складається з трьох важливих складових – постійних технологічних інновацій, ретельного аналізу побажань клієнтів, а також оптимального співвідношення ціни та якості. Завдяки цьому найбільші світові виробники стали завзятими прихильниками бренду. Багато українських компаній (кондитерських фабрик, хлібобулочних підприємств, логістичних центрів тощо) зараз успішно використовують машини від цієї перевіреної італійської компанії.

Залежно від потреб виробництва можна вибрати функціональність машини. Для зручності виробник виділяє кілька серій обладнання:

·      SL. Компактні економічні моделі, які призначені для невеликих пекарень, поліграфічних центрів, а також супермаркетів. Продуктивність обладнання – 150–300 упаковок/год залежно від розміру продукту. 

·      S. Це лінійка з п’яти моделей камерних машин різних за автоматизацією та продуктивністю (200–900 упаковок/год). 

·      FP. Його особливість – це модульне виконання, яке є надзвичайно зручним для середніх та великих підприємств, адже гарантує високу продуктивність до 6000 упаковок/год. 

·      BP. Це універсальні напівавтоматичні та автоматичні термозбіжні машини, які успішно використовують для пакування напоїв (як спиртних, так і безалкогольних), продуктів харчування, побутової хімії тощо. Можуть бути вбудовані у виробничі лінії з невеликою продуктивністю.

·                НА. До серії належать автоматичні аплікатори ручок для групової упаковки пляшок, банок в термозбіжну плівку. Аплікатори можуть наносити ручки з тонкого картону, поліуретану і крафт-паперу.

СУІ ТОВ «Манулі Україна Лтд.» працює на ринку пакувального обладнання вже 19 років. Прагнення надавати клієнтам тільки високоякісні товари за оптимальними цінами, а також співпраця з провідними виробниками дало змогу компанії посісти провідні позиції у цій сфері. Завдяки цьому «Манулі Україна» може задовольнити побажання навіть найвимогливіших замовників, а також гарантувати оптимальне співвідношення ціни та якості.


03164, Україна, 

м. Київ, вул. Малинська, 18

+38 (044) 502-12-37 відділ продажів обладнання;

Теги та ключові фрази
інноваційні технології пакування
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.