Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

2765
23.05.2007р. |
„Сенсор” дозує досконаліше

Донецька фірма „Сенсор” працює на ринку обладнання вже понад 10 років. Останні чотири роки активно розвиває новий напрям виробництва – дозатори рідин для хлібопекарської та кондитерської галузі. Про новинки в секторі дозування розповіла спеціаліст з маркетингу Ольга Гудилова.

– Спеціалізація підприємства „Сенсор” – дозування рідинних компонентів (сольовий і мезофільний розчини, цукровий сироп), водозмішувальні дозатори. Цього року пропонуємо низку новинок, які ще не виробляються серійно. Це дозатор ДЖК15 – для в’язкіших, ніж звичні, рідин (інвертний сироп, рідка опара, рідкі дріжджі) та потужніший дозатор для води – він виготовлятиметься у презентабельнішому корпусі. Вже чотири роки беремо участь у міжнародній виставці „Хліб і кондитерські вироби 2006”, яка, на нашу думку, є найпотужнішою в в Україні.

– Чи працюєте для інших галузей, наприклад, напоєвої?

– Ні, у напоях рідини переважно розливають, а у нас більш об’ємні дози: для рідин – від 2 л, а для води – від 5 л. Тому наша галузь – хлібопекарство та кондитерка.

Покупцями наших дозаторів є багато українських підприємств, декілька російських. Впевнені, що можемо конкурувати з європейськими підприємствами за якістю та ціною.

Нині постійно працюємо з підприємствами асоціацій „Донбасхліб”, „Київхліб”, „Хлібпром”, “Одеський каравай”, а також з приватними підприємствами та пекарнями.

Чи готова хлібопекарна галузь до переозброєння?

– Не таємниця, що ця галузь нині не дуже рентабельна, до того ж держава регулює ціни на готову продукцію, не дотує оновлення фондів. А ми йдемо назустріч, відтерміновуємо платежі. „Сенсор” працює стабільно, і це найкраще свідчення того, що галузь готова до реорганізації.

Наша перевага в тому, що ми вирішуємо проблему дозування по-новому – не бочковими дозаторами або ж „відерним” способом. Ми пропонуємо автоматизувати процес, зменшити вплив людського фактора на процес дозування. У дозаторах дуже точно виставляється доза (похибка – до 1%) і температура (похибка – до 1о). Вручну досягнути такої точності практично неможливо.

– Яка потужність дозувального обладнання?

– Потужність залежить від тиску рідини на вході, тобто в середньому при трьох атмосферах подавання води ми отримуємо 20-25 л на хвилину. Це середня потужність, яка заявлена в технічних характеристиках.

Наш пристрій універсальний, може встановлюватися всюди, розрахований на дози від 2 до 1000 л.

Можемо стверджувати, що й автоматика дозаторів „Сенсор” європейського рівня – для основних вузлів використовуємо імпортні деталі, відомі своєю надійністю. У конструкторському бюро працюють дуже кваліфіковані фахівці, відомі в Україні. Все комплектування проходить жорсткий відбір, користуємося власним програмним забезпеченням. Маємо сертифікат відповідності, обов’язковий для роботи у харчовій промисловості.

Розмовляла Уляна Чуба

 

Теги та ключові фрази
Донецька фірма „Сенсор”, дозатори для рідин в хлібопекарському, дозатори рідини ціна, сенсор Днепр, насоси бочкові, дозатор рідини сенсор, сертифікат відповідності криолит-днепр, дозатор води харчовик, аладі дріжджові
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
27.12.2010р.

Вафлі – це смакота

«Кондитерська фабрика «Харківчанка», «Харківська бісквітна фабрика», «Симферопольська кондитерська фабрика», «Херсонська кондитерська фабрика», «Запорізька кондитерська фабрика», кондитерські компанії «Глорія» (м. Луганськ) та «Криолит-Днепр» (м. Дніпропетровськ), «Хлібозавод «Салтівський» (м. Харків), «Добропільський комбінат хлібобулочних виробів» (м. Добропілля), кондитерські компанії «Лісова казка», «Слава» (м. Харків), «Віва» (м. Луцьк), «Виробничо-торгова компанія «Лукас» (м. Кременчук) вибрали обладнання компанії «Система-Производство».

22.09.2010р.

«Ремдеталь»: постійний діалог з клієнтом

Вже понад десять років гвинтові насоси марки «НВ» виробництва фірми «Ремдеталь» успішно експлуатують підприємства України та інших країн. Сфера їх використання досить широка – від харчової до будівельної промисловості, від кондитерського до косметичного виробництва. Насоси перекачують рослинні олії, овочеві пюре, шоколад, хлібну закваску, мед, згущене молоко, різноманітні глазурі, мелясу, патоку, а також шпаклівку, шампуні, зубну пасту та багато інших речовин різної густини.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.