Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

1998
23.10.2014р. |
Кавовий інтерес…

Підвищена зацікавленість до кави  – яскрава і дуже оптимістична тенденція сьогодення за якою спостерігають фахівці відділу продажу компанії  «Технолог», аналізуючи статистику вхідних запитів і вже виконаних замовлень. Зважаючи на пожвавлення, які вже замовили у нас обладнання для кави, або провели експеримент з метою визначити якість і рівномірність обсмажування зерен, виникає відчуття, що українці стали справжніми каво манами, це вже доконаний факт. І будять нас вранці зовсім будильники, а мрія про чашці запашної кави.

А для співробітників підприємства «Технолог» запах кави, особливо спозарання насамперед асоціюється з ростерами для обсмажування кавових зерен, які після низки модернізацій стали практично досконалими. Саме цим радісним напрацюванням ми поспішаємо поділитися з виробниками кави, а також обґрунтувати необхідність замовлення такого обладнання саме у компанії «Технолог».

Обжарювання кави – особливий ритуал, який забезпечує специфічний смак і аромат напою, саме тому вибір правильного ростера дуже важливий. Обладнання для кави підприємство «Технолог» виконує досить давно. Обжарювальні печі для кавових зерен уже успішно працюють на кавових підприємствах України. Зважаючи на відгуки від технологів і проаналізувавши зарубіжні аналоги («Probat», «Toper»), ми випустили вдосконалену модель для обсмажування кави, яка забезпечує відмінну якість обсмажування і ідеально підходить саме для кавових зерен.

  Обжарювання в кавових ростерах відбувається завдяки розігрітому ТЕНами барабану і продуванню гарячим повітрям продукту в камері обсмажування. Використання цих двох методів термічної обробки дає змогу отримати високі смакові якості кавових зерен. Рівномірності досягають завдяки плавному регулюванню швидкості обертання барабана і лопатей, що перемішують продукт під час обсмажування. Також піч оснащена пробовідбірником, який дає змогу не перериваючи процес обсмажування, взяти пробу продукту і скоригувати, за необхідності налаштовані на програматорі температурні режими.

 Враховуючи специфічні особливості технологічного процесу обсмажування кави, ростери оснащені посиленою системою вентиляції і можливістю зміни повітряних потоків. Примусова вентиляція видаляє зайву вологу і газ, які утворюються у процесі обсмажування, що дає змогу значно зменшити час обжарювання.

Оскільки кава потребує певних температурних параметрів, ми підвищили потужність нагрівання ТЕНів і оснастили кришку спеціальною термоізоляцією. Ростери компанії «Технолог» забезпечують швидке нагрівання до температури 2500С. Також важливою функціональною особливістю печей є оснащення ростерів контролером із сенсорним екраном. Контролер забезпечує керування процесом обсмажування, ступінчасте нагрівання та охолодження кави, а також запрограмоване впорскування води в обжарювальний барабан через форсунки. Швидке охолодження продукту після обжарювання забезпечує спеціальний приводний охолоджувач із циклоном для збирання сміття і пилу.

 Кілька таких печей уже відвантажені й успішно обсмажують ароматну каву. Тим часом підприємство зайняте виробництвом нових зразків і розробкою міні-ростера на 5 кг. Детальніше про ростер для кави ви можете дізнатися у спеціальному розділі нашого сайта, який захоплююче оповідає про кавове обладнання. Якщо ж ви плануєте замовити обладнання для смаження кави, то проведення експерименту у нас на виробництві та бесіда з нашими технологами будуть ефективніші.

компанія «Технолог»

тел.: +38 (057) 733-29-76

e-mail: tehnolog03@gmail.com

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.