Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Рейтинг європейських країн за обсягами імпорту української продукції в 2018
19.02.2019р.

ТОП-3 європейські країни, які торік найбільше...

1-й Міжнародний Еко-марафон «Еко-упаковка – погляд у майбутнє»
19.02.2019р.

1-й Міжнародний Еко-марафон «Еко-упаковка – погляд у...

У 2018 виробництво майонезу оновило антирекорд НОВИНИ ПЕРЕРОБКА Коментарі0 фото:kolobok.ua Календарний рік завершився для виробників майонезу з відставанням від минулого року на 5%, випуск склав 122,5 тис. тонн проти 125,5 тис. тонн, ставши мінімальним показником. РЕКОМЕНДУЄМО Переробка гірчиці скоротилась на 79% Allseeds нарощує обсяги переробки насіння соняшнику Про це повідомляють аналітики «УкрАгроКонсалт». На ринку майонезу у 2018 році, починаючи з вересня, спостерігався сезонний ріст виробництва майонезу. Так, в грудні випуск майонезу великими і середніми підприємствами в Україні відновився до максимального рівня з початку 2018 року і склав 13,9 тис. тонн, однак на 5% нижче за показник за грудень 2017 року. Нагадаємо, український ринок майонезу орієнтований на внутрішнього споживача, що і стало причиною зниження виробництва. З одного боку, скорочення споживання майонезів і соусів є індикатором зниження рівня доходів населення, з іншого боку, впливає популяризація здорового способу життя та споживчі переваги. Нагадаємо, в Україні може з’явитися завод з переробки солодкого перцю. ТЕГИпереробка майонез виробництво майонезу Поділитись Стежте за головними новинами агробізнесу в Україні та світі на Agravery.com , на сторінці Facebook , у Telegram або підпишіться на нашу розсилку, відправивши лист з темою "Розсилка" на support@agravery.com . Previous ФОТО NextВСІ ФОТО Реклама
18.02.2019р.

Календарний рік завершився для виробників майонезу...

Україна скоротила експорт пшеничних висівок на 37%
18.02.2019р.

У першому півріччі 2018/19 МР експорт пшеничних висівок...

Вартість курятини в Україні вже зрівнялася зі свининою
18.02.2019р.

В даний час в регіонах України відзначається різке...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

3481
23.10.2014р. |
На часі - питання чистоти

У вересні-жовтні цього року продовольча комісія Європейського Союзу дала загальну згоду на експорт вітчизняної молочної продукції. У компаній-виробників з’явилася можливість не тільки компенсувати втрати від кризи української економіки, але й значно підвищити свої прибутки за рахунок найбільшого в Світі ринку. Але станом на сьогодні, лише третина з майже трьох сотень молокопереробних заводів України випускає продукцію, що відповідає вимогам ЄС. Та і їм ще доведеться проходити тривалу верифікацію. Отже в нас є 5-10 місяців для підтягнення виробництва до міжнародних стандартів.

Проте, підтягувати якість продукції і умов виробництва доведеться навіть тим підприємствам, що орієнтовані виключно на внутрішнього покупця. Подальша інтеграція України з Європою рано чи пізно відкриє наш ринок для імпортної продукції, отже боротьба за гаманець клієнта стане ще запеклішою. Але «шлях подолає лише той, хто ним йде».

Серед  багатьох вимог, що постають перед молочними підприємствами на шляху модернізації, одними з головних будуть дотримання санітарних норм на виробництві та заощадження грошей. Ось про ці питання й піде наша розмова.

Компанія «Агрегат-Ресурс» вже тривалий час займається розробкою широкого кола миючих систем на базі насосів високого та низького тиску. Таких, як мийки молоковозів та цистерн, автотранспорту, виробничих приміщень і обладнання, трубопроводів, дезбар’єри, мийка тощо. Ми пропонуємо рішення на будь-який смак та бюджет, від найпростіших ручних мийок до повністю автоматизованих комплексів з мінімальним втручанням людини.

Головними перевагами нашої компанії та її продукції є: власне виробництво в Україні, використання у своїх продуктах лише якісних комплектуючих від провідних європейських постачальників та великий склад запчастин. Останнє особливо важливо для наших клієнтів, тому що у разі потреби в сервісному обслуговуванні чи при виникненні позаштатної ситуації, наша служба відреагує в найкоротший термін, а потрібні комплектуючі не доведеться чекати місяцями, втрачаючи гроші.  Тож давайте більш ретельно розглянемо наші пропозиції, які допоможуть молокопереробним підприємствам в роботі та отриманні більш якісної продукції.

Мийки молоковозів, цистерн, баків тощо. Вчасна доставка якісного молока – це основний критерій успішного виробництва. Згодом можна побудувати нові ферми, можна закупити сучасні молоковози – але якщо ви будете транспортувати або зберігати сировину в нечистих цистернах – завжди є ризик її втратити. Тож так чи інакше їх доводиться часто мити.

Головною проблемою при митті закритих ємкостей є важкодоступність до внутрішньої поверхні через відносно вузький отвір. Для вирішення цієї проблеми ми пропонуємо застосовувати ротаційні  миючі  головки(зображення 1), які під час миття розміщуються по центру бака і обертаються по всіх осях за допомоги гідро- або електропривода. В залежності від типу та потужності мийки,  такі головки ретельно вимивають всю поверхню бака за лічені хвилини. Зазвичай, ми обладнуємо мийки інжекторними пристроями, що дозують мийні засоби з точністю до десятих відсотка. В залежності від потреб, перемикання між чистою водою та розчинами відбувається в ручному або автоматичному режимі.

Окрім високої якості миття, таке рішення має ще одну велику перевагу – відмова від використання гарячої води та пари. При сьогоднішніх цінах на газ це допоможе заощадити чималі кошти.

Модульність та легке масштабування таких мийок дозволяють задовольнити потреби та можливості будь-якого підприємства. Ми виробляємо як бюджетні, мобільні мийки на одну миючу головку, так і комплекси на декілька молоковозів з автоматичним керуванням, коли присутність людини потрібна тільки для натискання кнопки «Старт».

Мийка та дезінфекція приміщень та обладнання. Ще й сьогодні на багатьох молокозаводах для прибирання в цехах використовують дідівський метод «швабри та ганчірки». Дійсно, за відповідних зусиль можна й так досягнути ідеальної чистоти. Але чи варто сподіватись на старанність та сумління персоналу, коли існують більш прості та надійні рішення?

Багато підприємств використовують мобільні мийки високого тиску типу АР930/15 Компакт (зображення 2). Це достатньо ефективне рішення. В залежності від функціоналу апарату воно дозволяє швидко і якісно вимити приміщення і обладнання. Але для більш-менш крупного підприємства мобільні рішення не є оптимальними. Часто апарати доводеться переміщувати між цехами. При цьому підвищується ризик їх пошкодити або ж вони самі можуть стати перешкодою для працівників. Мобільні мийки можуть бути гарним початковим рішенням для невеликих підприємств і ми готові запропонувати вам велику кількість моделей на будь-який смак і бюджет, проте в нас є більш цікава пропозиція.

Для досягнення найкращого результату хочу звернути увагу  на стаціонарні миючи апарати, як наприклад АР1300/15+ (зображення 3). Такі мийки, встановленні в окремому технічному приміщенні або в просто незадіяному куті цеха,  зведуть нанівець можливість випадкового ушкодження обладнання та не будуть заважати персоналу.

Від апарату мийки по приміщеннях підприємства розводиться магістраль та обладнуються пости мийки. Пости можуть бути як звичайною точкою підключення з краном високого тиску, так і цілими комплексами, що обладнані системою подачі хімії, пристроєм для зберігання шлангів тощо. В залежності від потужності встановленого обладнання і потреб, одночасно можуть використовуватись один або декілька постів, що значно пришвидшує процес прибирання.

Варіантів комплектації такого обладнання – сотні. Вам лише треба визначитись з потребами, а ми запропонуємо готове рішення.

Мийка трубопроводів. Ще одна проблема, яка виникає при переробці молока – поява «молочного каміння» на стінках труб. Його можна видаляти двома способами: хімічними розчинником або за допомоги наших апаратів високого тиску, якщо застосувати спеціальні ротаційні форсунки для чистки труб. На нашу думку, другий метод значно ефективніший, оскільки не пов’язаний з ризиком потрапляння зайвих речовин у систему. Гідродинамічний вплив відповідної потужності швидко розбиває осад будь-якої щільності.

За цим же принципом можна прочищати каналізаційні стоки. Але наполегливо пропонуємо придбати для цього окремий рукав.

Дезбар’єри для автотранспорту. Сьогодні, на жаль, на багатьох підприємствах питанню зовнішньої чистоти молоковозів приділяють недостатньо уваги. Але ж ми не можемо бути впевненими, що під час збору молока на фермах, машина їздила лише по чистому асфальту. Скоріше, навпаки. То ж існує чимала ймовірність, що на брудних колесах на територію підприємства потраплять небажані речовини чи мікроорганізми.

Запобігти цьому можуть дезбар’єри«Агрегат-Ресурс». Така система дозволяє проводити дезінфекцію колісних пар вантажного автотранспорту в проїзному режимі. Вмикання-вимикання розпилюючих форсунок може бути як повністю автоматичним, так і за командою оператора. Вбудована система продуву та підігріву магістралі та сопел дозволяє безпроблемне використання системи в будь-який сезон.

В одній статті неможливо ретельно розкрити всі варіанти доступного миючого обладнання. Але це й не потрібно. Сподіваюсь, що надав загальну уяву про можливості та сфери застосування нашої продукції, а головне – її користь для молокопереробних підприємств. Якщо Вам цікава ця тема, або ж у вас є плани по модернізації процесу мийки та прибирання – звертайтеся до нас, ми вам обов’язково допоможемо. Наші технічні спеціалісти готові виїхати на ваше підприємство та допомогти з вибором оптимального обладнання.

Коломієць Денис, менеджер зі збуту «Агрегат-Ресурс».

(067) 560-88-29, (044) 391-03-60


 WWW.AGREGAT-RESURS.COM

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
30.03.2018р.

«Кооперування – це довіра та готовність до компромісів»

Тема молочної кооперації останніми роками в усіх на вустах. Час диктує і виробникам молока, і переробникам гуртуватися, адже так легше долати і хронічні проблеми галузі, і нові виклики. Багато учасників ринку і експерти кажуть про хороші перспективи кооперації в Україні. А у світі кооперативний рух давно став потужним двигуном молочної індустрії. На цьогорічному молочному конгресі ця тема була провідною.

27.03.2018р.

Молочне господарство країни

За результатами 2017 р. виробництво молока становило на рівні 10387 тис. тонн. Цьогоріч прогнозується незначне зниження виробництва молока до 10100 тис. тонн. Водночас, у структурі виробництва молока від сільськогосподарських підприємств стане більше. Про це поінформувала заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.