Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

1309
19.06.2014р. |
Міжнародні стандарти харчової безпеки зобов’язують

Забезпечення нормального перебігу процесу виробництва, випуску якісної продукції та її  реалізації  – це потреба часу. Виробники прагнуть отримати прибуток, максимально зекономивши кошти, оптимально використовуючи сировину та раціонально переробляючи відходи. Надати фахові інженерно-консультативні послуги з ефективної підготовки виробничого процесу, а також застосування ресурсозбережних технологій можуть спеціалізовані компанії «MNC Group».

Про роботу консалтингової компанії «MNC Group», яка з 2007року спеціалізується у сфері міжнародних систем якості, харчової безпеки й альтернативної енергетики в Україні, під час міжнародної науково-технічної конференції «Новітні науково-технічні рішення в цукровій промисловості» розповів комерційний директор Юрій Моісеєнко.

Компанію було створено у 2007 році. Відтоді ми спеціалізуємося на розробці та впровадженні на харчових і нехарчових підприємствах систем якості згідно з міжнародними стандартами ISO. Плідно співпрацюємо з провідними сертифікаційними органами Європи та США. Допомагаємо українським підприємствам кваліфіковано впровадити стандарти якості, щоб у подальшому успішно отримати сертифікат міжнародного зразка. За останні роки спеціалісти нашої компанії розробили понад 100 систем якості саме для харчової галузі, у тому числі для цукрових заводів. Тому зацікавилися цією конференцією і вирішили взяти в ній участь. Займаємося і спеціалізованим сільськогосподарським обладнанням, яке використовують у харчовій промисловості, зокрема на цукрових заводах. Знаємо про таку проблему в цукровій галузі, як переробка жому – якщо вчасно не продати чи не переробити його, можна завдати великої шкоди як підприємству, так і довкіллю.

Наше підприємство плідно співпрацює з національною асоціацією «Укрцукор», плануємо впроваджувати системи харчової безпеки на більшій кількості підприємств цієї галузі, тим більше, що серед цукровиків зараз на них попит.

– Кількість цукрових заводів в Україні стрімко скорочується. Прокоментуйте цю ситуацію.

– Коли у 2012 році ми почали співпрацювати з цукровою галуззю, в Україні налічувалося близько 100 заводів. На жаль, у 2013-му працювало вже лише 40 із них. Це, певна річ, негативна тенденція. На мою думку, проблема полягає в тому, що зараз дуже подорожчав використовуваний на цих виробництвах енергоносій – природний газ. Як наслідок – подорожчав цукор, а ринок збуту не змінився. Очікувати зниження його вартості за нинішніх умов не варто, тому «виживатимуть» на ринку лише найсильніші та найпотужніші підприємства. Важливу роль у цій конкуренції відіграватиме і якість виробленої продукції – у кого буде вища якість цукру, той зміцнить власні позиції на ринку.

Крім цукровиків, з якими підприємствами харчової та переробної промисловості ви співпрацюєте?

Серед наших клієнтів є м’ясопереробні та хлібопекарські компанії, комбікормові заводи, фермерські господарства, сокові заводи, птахофабрики тощо. Серед найбільших – Глобинський м’ясокомбінат, Новопокровський КХП, Комбікормовий завод ФІДЛАЙФ. Обслуговуємо і напоєву галузь – Одеський консервнийзавод дитячого харчування, який випускає сік для дітей «Jaffa», компанія ВінніФрут (ТМ Вінні).Нашим клієнтом є, наприклад, і кондитерська фірма «Ярич» у Львівській області.

Цього року впроваджуємо системи на багатьох хлібопекарських підприємствах і комбікормових заводах, де тепер це нагальна потреба. Користуються нашими послугами і горілчані заводи, в тому числі корпорація «Prime».Зараз співпрацюємо з Новомиргородським цукровим заводом, де цього року впроваджуватимуть систему сертифікації, з холдингом «Т-Цукор».

Українські виробники продуктів харчування тепер матимуть можливість вийти з товарами на європейський ринок. Чи зауважили ви їхнє прагнення дотримуватися високих стандартів на підприємстві?

 – Певна річ, бо нині це означає прибуток і доходи, а також конкурентоспроможність продукції як на українському, так і на закордонному ринках. Передусім це стосується не якихось паперових розробок чи документації, а навчання персоналу, який працює на підприємствах: підвищення кваліфікації, розуміння процесів та впроваджених інновацій, подолання стереотипів мислення, посилення відповідальності фахівців, підвищення їх професійного рівня. Нині в умовах значної конкуренції кожен працівник цінує робоче місце, докладає зусиль, щоб відповідати сучасним вимогам, успішно працювати, а не бути скороченим. Хочу зауважити, що навіть після сертифікації підприємства ми завжди надаємо консультації, допомагаємо і вчимо працівників. Ми постійно співпрацюємо з нашими клієнтами – у будь-який момент нам можна телефонувати, з’ясовувати різні нюанси тощо. Ми високо цінуємо власну репутацію, тож дотримуємося високих стандартів у роботі. Підвищуючи якість наданих послуг наших клієнтів, ми підвищуємо власний імідж.

 

Консалтингова компанія ТОВ «МНС Груп»

+38 067 5737787

+38 095 3216131

business@mnc.in.ua
Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
19.04.2011р.

Приватному виноробу для благородних напоїв

Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.

15.03.2011р.

Фрукти й овочі сонячної Македонії

Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.