Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

4315
16.03.2014р. |
Міні-заводи для розвитку виробництва

Нині дедалі ширше практикують переробку сільськогосподарської продукції на міні-заводах. Розвиток малих м'ясопереробних виробництв вирішує кілька важливих проблем, зокрема, забезпечення сільського населення м'ясними продуктами і своєчасну переробка худоби вимушеного забою. Та й будівництво міні-заводів набагато дешевше, і ввести їх у експлуатацію можна швидше, ніж великі м'ясокомбінати. Такі зручні-міні заводи пропонує компанія «Лакта-Сервіс».

Міні-завод призначений для виробництва широкого асортименту вареної і копченої ковбасної продукції.Потужність такого комплексу – 800 кг ковбаси за одну робочу зміну.Складається він з двох основних частин: холодильної камери для зберігання сирого м'яса та виробничого приміщення, де змонтовані всі машини і прилади, необхідні для одного повного технологічного циклу. Машини забезпечені цифровим програмним керуванням, прості в експлуатації і дають можливість підтримувати постійний цикл роботи, забезпечуючи отримування однакових за якістю партій кожного виду виробів. А завдяки електронному обладнанню та вимірювальним приладам можна точно дозувати компоненти, підтримувати оптимальний режим роботи та контролювати вхідну сировину і готові вироби. Всі машини, з’єднувальні вузли, будівельні матеріали й інструменти відповідають вимогам європейських стандартів і санітарно-гігієнічним нормам.

Важливо також уточнити, що ковбасний цех можна оснастити дизельним генератором, тобто він може працювати в місці, де немає електрики.

Враховуючи вимоги сучасного ринку, побажання клієнтів, компанія «Лакта-Сервіс» пропонує й інші типи цехів для переробки м'яса залежно від кінцевого продукту. Немає жодних проблем щодо того, скільки треба переробити м'яса і як запакувати готову продукцію. Підприємство складає заздалегідь змонтовані механізми на побажання клієнта, як у дитячій грі «Лего». Уже через кілька годин після доставки модулів фахівці побудують на порожньому місці укомплектований завод.

Усі машини і механізми цього заводу змонтовані і перевірені на підприємстві-виробника, у виробничому цеху, після кількох годин монтажу можуть працювати за призначенням. До того ж різних кліматичних умовах.

Технологічний цикл в міні-заводі розпочинається з відокремлення на спеціальному столі м’яса від кісток, котре зберігалось в холодильній камері. Потім очищене м'ясо (туша) надходить у машину для грубого помелу і до кутера для фінішного помелу. Перемішують оброблене м'ясо зі спеціями і приправами у ванні з мішалкою, після чого суміш надходить в вакуум-заповнювальну машину.

Готова ковбаса, залежно від технології обробки, надходить у камеру варіння і копчення.Зберігають продукцію в холодильних шафах, а щоб отримати шаруватий лід, який дає можливість розширити асортимент і підвищити якість виробленої ковбасної продукції передбачений льодогенератор. Мобільні ковбасні заводи є оригінальною розробкою, яка вже довела власну ефективність на практиці.

Наталія БЕЛЕЙЧИК 

www.lakta-service.comТеги та ключові фрази
мінізавод виготовлення крохмалю, проекти міні ковбасних цехів, зразок проекту на міні завод з переробки сг продукції, м радивилів заводи фірми виробництва, Придбати міні тракторець з усіма навісними приладами з заводу виробника, міні ковбасний цех обладнання, Міні завод виготовлення крохмалю, міні заводик по виробництву крохмалю, вимоги до забійних пунктів с-г підприємств, міні заводи по переробці молока


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
24.12.2010р.

Від проекту до здавання під ключ

Серед підприємств, здатних якісно виконати весь комплекс робіт – від проектування до здавання під ключ як невеличких забійних пунктів, переробних цехів, так і потужних м’ясокомбінатів, чільне місце посідає «Консорціум «Кентавр».

24.12.2010р.

Для якісної оцінки молока 1

Український ринок обладнання для аналізу молока представлений переважно продукцією закордонного виробництва. У нас її пропонують або дочірні підприємства, або компанії-представники чи дистриб’ютори. Для порівняння різновидів, функцій та можливостей аналізаторів молока проведено короткий огляд цього обладнання на українському ринку.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.